Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LaMa KaMa

Pomocy!

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z graniem w cs'a na steamie. coś dzieje się chyba z grafiką,gdy chcę grać na Opengl wszystko mi się tnie, na software się tak nie tnie ale nie potrafie grać na tak słabej grafice. Wcześniej miałem do wyboru jeszcze D3D ale teraz tego nie ma... jak wchodze na serwa na steamie to nawet mi ikonki nie pokazuje steam. na NSIE jest normalnie. Może ktoś z was wie co z tym zrobić? robiłem reinstala cs'a kilkakrotnie, steama tak samo.

Jeśli ktoś wie co z tym zrobić będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam LaMa KaMa.

Edytowane przez LaMa KaMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel q965/q963 express chipset family

 

Wcześniej gdy grałem na tym samym kompie to było wszystko ok bo miałem do wyboru D3D w csie

 

Komp jest składakiem. jedyna wada to karta graficzna w tym kompie, która jest słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ile mb grafiki?

 

@ Edit

masz zainstalowane prawidłowe sterowniki? (czy nie ma żadnych problemów z nimi)

Jaki masz system?

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj trybu zgodności z innym systemem - z wersją 32 bitową albo jakie tam inne masz (nieznam się na Windows 8)

Potem:

Odnajdź skrót do gry i dodaj parametry w opcji "element docelowy" -gl -32bpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do biblioteki Steam, kliknij prawym na grę Counter-Strike i wybierz właściwości, tam kliknij ustaw opcje uruchamiania i wpisz w to pole następujące komendy:

-nofbo -nomsaa
 

 

Teoretycznie powinno pomóc, mnie po tych ciągłych aktualizacjach co jakiś czas pojawiały się problemy z grafiką czy innymi rzeczami, na NS było wszystko OK.

Jeśli to nie pomoże to możesz z internetu pobrać starą wersję Counter-Strike i sprawdź czy na niej też występują problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie znam się na windowsie 8. jest taki powalony, nic znaleźć.

Spectre Twoja rada nie pomogła. mam starą wersje cs'a NON steam i jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś komend które podał kolega wyżej?

 

 

Wejdź do biblioteki Steam, kliknij prawym na grę Counter-Strike i wybierz właściwości, tam kliknij ustaw opcje uruchamiania i wpisz w to pole następujące komendy:

-nofbo -nomsaa
 

PS: Czy Twój komputer spełnia wymagania dla Windows 8 ? Czy nie próbowałeś czasem instalować go na słabym sprzęcie? Może po prostu komp nie daje rady uciągnąć gry i steam...

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo miałem, zrobiłem nowe konto użytkownika, usunołem atualne i teraz wszystko szmiga ja trzeba. Spróbuj może pomoże.

 

P.S. Jeżeli usuwasz aktualne konto nie dawaj zachowaj pliki, tylko usuń pliki, rzeczy które będziesz miał na Dodań lub Usuń sie nie usuną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania autora/pomoc udzielona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×