Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Porównanie STAREGO i NOWEGO COD'a

Jaki rodzaj Naszego coda preferujesz?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki rodzaj Naszego coda preferujesz?

    • COD stary, który był przed wakacjami
    • COD nowy, który jest obecnie
  2. 2. Czy chciałbyś powrotu starego COD'a?

    • Tak
    • Nie
    • Mam inne propozycje - opiszę w temacie
      0


63 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

W tym temacie chciałbym zapytać Was co sądzicie o obecnym COD. Jest już on jakiś czas więc pewnie wiecie co i jak z nim ;)

Oczywiście póki co jest to temat czysto poznawczy i proszę nie myśleć, że z dnia na dzień coś zmienię.

 

W wypowiedziach, jak i głosach proszę nie kierować się crashami servera, a jego funkcjonalnością.

 

Liczę na żywą dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moim zdaniem stary cod był minimalnie lepszy . Ale to może tylko dlatego ,że było więcej  perków , klasy non-premium były fajniejsze i silniejsze  + na starym cod chyba szybciej lvl'e wbijało ..    Sklep lepszy w nowym codzie, ale wolałbym kupowanie perka mieć na 1 stronie :D (taka mała zmiana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jest ciężko przyzwyczajić się do nowego coda, wolę starego : ) Jeżeli Był by stary cod bd na nim grał, gdyż tak jak napisałem ciężko przyzwyczaić się jest do nowego i on mi się nie podoba ! Dajcie starego coda!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi podobał się stary COD :D Ten mi jakoś nie pasuje ; // 

PS: Czy była by możliwość aby stary cod powrócił ? Gdyby tak się stało to napewno bym na nim grał : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Stary wcale nie jest lepszy.

 

Gdy był stary COD co chwile na forum wielu graczy/użytkowników angażowało się w jego zmiany/ulepszenia. Co chwile były propozycję zmiany/ dodania nowego perku, klasy itp.

Teraz takiego czegoś nie ma już niestety ;/ Petrus sam nie zrobi wszystkiego jak najpiej, ponieważ jak kiedyś pisał nie ma czasu na gre.

 

Tak więc do nas GRACZY/UZYTKWONIKÓW forum należy zgłaszanie propozycji zmian na nowym COD'dzie, aby stał się na tyle dobry co stary a nawet lepszy.

 

PS. Napisanie porpozycji dodania nowego perku nie boli. Gracze pamiętający perki z starego COD'a niech piszą o dodanie ich lub podobnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A ja przeciwnie WestCoast.

Tak jak powiedział Natt^^ trzeba pisać jakieś propozycje zmian jak się coś nie podoba.

Jestem za zostawieniem nowego CODa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak powiedział Natt^^ trzeba pisać jakieś propozycje zmian jak się coś nie podoba.


To czemu nie piszesz? Nie rozumiem tego, piszecie zeby pisac propozycje a tego nie robicie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

trzeba pisać jakieś propozycje zmian jak się coś nie podoba.

według mnie, w tamtym CoD'zie były lepsze klasy i perki...

 

/ks oraz /sklep mogły by zostać takie jak w nowym, ale klasy przywrócić stare :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy pamiętacie stare klasy/perki ja nie bo nie grałem na starym.

Piszcie coś.

 

Macie wąty, że pisze, żebyście Wy pisali. Robie to dlatego, że ja nie znam starego COD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ten nowy cod jakoś mi bardziej  podchodzi ale, Mam małą wadę bo gdy gram klasą: Zeus to nie mogę używać pioruna a inni mogę . W sklepie można by zwiększyć dawkę exp do kupienia . Zwiększyć trochu płynięcie exp . A i zwiększyć pkt przy nowym lvl . Gdy dostaje się 2 pkt to 1 pkt dodaje np: 1 hp a można by zrobić żeby dodał 1 pkt np: 2 hp . Jak będę miał więcej uwag to napiszę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie znam starego COD'a

Bo na nim nie grałeś i nie wiesz jaki on jest ! A mówię ci jest lepszy i fajniejszy, co wskazuje ankieta większość woli starego bo na nim grali, a ci co wolą nowego to ci co na nowym graja cały czas, a na starym nie grali . : )

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Stary cod bardziej mi się podobał i mam nadzieje,że do niego wrócimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

lepiej by powrócił stary cod ponieważ ludzie byli do niego przyzwyczajeni i z tym nowym są problemy crashe a po za tym mnie bardziej sie stary podobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Nie będzie tyle chętnych do gry raczej i znowu restet ... Jak wrócimy na stary to porazka będzie ..


To nie bd porażka : D Bd dokładnie jak rok temu. A dokładnie czekanie  5 minut az się wbije na serwer bo full udzi było, a czemu bo się wakacje skończyły . Wiadomo we wakacje zawsze się gdzieś wyjedzie : ) Ale zaczęła sę szkoła narazie nie ma az tak dużo nauki więc grają ale jak zacznie się zbliżać koniec roku szkolnego głównie 3 miechy przed zakończeniem wszyscy się wezma bd chcieli poprawiac itd . ! STARY COD MUSI POWRÓCIĆ(i na to się zanośi, więc pogodz się z tym !! BANG ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie będzie tyle chętnych do gry raczej i znowu restet ...

Jak wrócimy na stary to porazka będzie ..

Nattowe <3 i tutaj masz racje, ze może tak być. Zmiany nie są wskazane, myślę, że ludziska już się przyzwyczaili do nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje powinno być tak ! 

Na serwerze powinna być zrobiona vota, czy bardziej podoba się im obecny cod czy stary, ale przed tym wyjaśnic tym co nie grali na starym jaki był tzn. że były fajniejsze klasy, perki, szybciej wbijało się lvl, w sklepiej perk była tańszy itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×