Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

hmm Co ja mam tutaj napisać, w sumie sam nie wiem, gdyż to jedyna sieć na której spędziłem miły czas i bez problemów. Chciałem wam wszystkim podziękować za wspólną grę na serwerze jak i za mile spędzony czas na forum i chciałem podziękować Adminom za współpracę i przepraszam że tak krótko, ale niestety taka sytuacja wystąpiła i dziękuję tak samo graczom za zaufanie którym mnie obdarowali. Chciałem też Petrus Tobie podziękować za danie mi szansy wykazania się był to dla mnie zaszczyt współpracować z Tobą jak i z wami wszystkimi na tej sieci. Chciałem też Maksiu Tobie podziękować za zaufanie którym mnie na początku obdarzyłeś, przykro mi tylko że do końca nie uwierzyłeś w moją grę ale rozumiem też czasem siebie zadziwiam. Bakuś Tobie też chcę podziękować z osobna, gdyż z Tobą gra była naprawę przyjemnością i zabawą i zawsze mogłem na Ciebie liczyć. Innym Adminom też którzy współpracowali ze mną na DD2 dziękuję bardzo miło było poznać takich ludzi, ale oczywiście nie zapominam o innych adminach których też poznałem i miałem okazję pograć, DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM i życzę powodzenia w rozwijaniu siebie, skilla, myślenia bo w tej grze jest ważniejsze niż strzelanie i oczywiście powodzenia w rozwijaniu sieci, żeby brnęła tak do przodu jak do tej pory. DZIEKUJE i będę was czasem odwiedzać  na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę z 3 powodów

1. Zawsze chciałem skończyć grać w tą grę :D ale ona gorsza niż narkotyki

2. Wyjeżdżam za granicę i tak nie chcę mieć internetu więc tyle co w tel. będzie

3. Dla dziewczyny chcę jej dużo więcej czasu poświęcić niż do tej pory trzeba stanąć na nogi, zacząłem myśleć poważniej o swojej przyszłości 

 

To są powody dla których kończę, mam nadzieję, że mnie rozumiecie, bo to wszystko nie jest takie prosta jak dla niektórych się pewnie to wydaje. Pogodzenie gry i rodziny jest nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Rozumiem Cię ;)

Szkoda, że odchodzisz, fajnie się z Tobą grało, jak karałeś wszystkich dzikim skillem ;)

 

Powodzenia na nowej drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ... Każdy ma swoje życie i u każdego nadejdzie taka chwila (jednemu szybciej ,drugiemu później) ,że będzie musiał porzucić niektóre "rzeczy" by dać początek innym . Bardzo miło będę wspominał chwile spędzone z tobą w grze i mam nadzieję ,że może jeszcze kiedyś wrócisz powspominać stare już wtedy czasy  ;) . Będę o tobie pamiętać parówka ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i życzę powodzenia. Jak będziesz miał czas to oczywiście zaglądaj na forum dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×