Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WICIU FURA JU.

[DM+BF2] czikita bejbe

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: czikita bejbe
Serwer: dm
Twój SteamID: -
Twoje IP: 178.235.116.57
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): dzisiaj, 30min temu
Powód bana: ssy
Nick Admina który zbanował: strzelam
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://speedy.sh/KeapW/cstrike-polish.rar

 

Smieszne troche, że gdy gram na RN i steam nikt do screenów się nie posuwa, gdy tylko wbije fejk ns od razu ssy. Widocznie jestem zmuszony grać only steam, mimo, że  na ns gra się płynniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wielki prosie tej serwerowni, to jest slad po kulach... patrz pierwszy ss, potem drugi i zadany dmg...

Edytowane przez WICIU FURA JU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kulach? Chłopie to dlaczego na 3 SS nic nie ma? daj spokój plus gdy przybliżasz ten punkt widać wyraźnie że to nie są kule ;)

Nie ważne niech to oceni UBsupport Ja już swoje zdanie wypowiedziałem

Ps. Z tym prosiem to do mnie? bo jeśli tak to lepiej zważaj na słowa jakie do kogo kierujesz

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby co? Wez sobie chlopaczku przybliż i sie przypatrz... to ma być głowa? Poza tym na wh byłoby widać cały model... Rownież czekam na decyzje UBS, a Twoje zdanie tutaj nic nie znaczy. Zanim kogoś zaczniesz oskarżać to wykarz się rzetelnością i sprawdz dokładnie. Chociażby na hltv, gdzie strzeliłem i jak szybko znikły kule. Tak, tak to było do Ciebie, od początku zgrywasz tutaj Bóg wie kogo, co to ty nie potrafisz, a tak na prawdę ta sytuacja udowadnia, że g umiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×