Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wojtunio34

Skarga na admin nexon [t]

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć skargę na admina Nexon [t] . Wczoraj w nocy chyba to było celowo pisałem wyrazy podobne do przekleństw aby sprawdzić reakcję , a tutaj reakcja ;)http://www26.speedyshare.com/HFrMK/download/niesprawiedliwosc.bmp | czemu dostałem bana choć żadnego przekleństwa nie użyłem? Proszę o ostrzeżenie dla tego admina..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtunio34, dnia 29 Wrze 2013 - 12:34, napisał:

aby sprawdzić reakcję

Prowokacja? Nieźle.... Co do zrzutu, który wstawiłeś to mogę ocenić, że ban słuszny bo można wywnioskować, że po prostu nie umiesz pisać na say (poprzekręcana kolejność liter). Ja też dałbym Ci za to bana na 5 minut (takiego dostałeś) :P Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 chyba to było celowo

 

Człowieku zobacz co ty piszesz..

"Chyba to było celowo" 

Trzeba było nie pisać tak "celowo" to byś nie dostał bana, a tak poza tym, pisałem wiele razy na say'u "kultura!" i za 2 min, znowu przekleństwo..

Moim zdaniem niesłuszna skarga... 

Tyle w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexon dobrze zareagował tym bardziej że ostrzegał. Ja takim ludziom którzy nie potrafią opanować języka pomimo upominania wielokrotnego daje bana na 30 min, chyba że ktoś jest jak gracz RYJ on dostaje na 3 godz. gdyż on po mimo 50 banów dalej nie potrafi się ogarnąć. Skarga nie słuszna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Haha dzika parowka nie rozumiesz że żadnego przeklenstwa tam nie bylo? i że specjalnie napisałem tak a nie inaczej , żeby sprawdzic reakcje adminow na zwykle slowa ( NIE PRZEKLENSTWA ) ? :) Za co ban? skoro nie bylo przeklenstwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam juz tej sytuacji, ale przecież nie dawałbym Ci bana za nic ;) A tak poza tym to ban na 5 minut więc nie wiem po co robisz z tego takie wielkie halo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeklinałeś, a że po 1 prowokujesz to ten ban powinien zostać przedłużony po 2 że pisałeś 1 litere inaczej to nie znaczy że nie przeklinasz co wyraźnie widać na SS po 3 bezsensowna skarga gdyż ban na 5 min a w dodatku uzasadniony a z tego co wiem to Nexon bez powodów bana nie daje a tym bardziej ciężko go sprowokować. A co do Ciebie to speedy tego bana powinienem Ci nałożyć tego dnia gdy wstawiłeś czill bo obrażałeś mnie w tedy ale postanowiłem Ci odpuścić, więc nie wierze że bez powodu poleciał ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chciałes sprawdzic reakcje admina i przytuliłes BANA. Reakcja była jak najbardziej słuszna i zostałes potraktowany wyjątkowo ulgowo :)

Osobiscie za taką prowokacje ode mnie dostal bys spokojnie na 3h :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×