Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

45 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taką proporcje która wiąże się z bronią m249 (krowa) . Jestem za tym by tą broń usunąć ponieważ nie da się grać gdy ty chcesz nabić odznakę z broni SMG. a przeciwnik z tym lata i cię zabija cały czas cię . Wiecie o co mi chodzi i za duże obrażenia zadaje . Mianowicie jest ten te

at by usunąć tą broń alb zeby była dostepna tylko dla vip-a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie koniecznie usunąć... Po wbiciu odznak broń zablokować!
Bo potem latają na każdej mapie i nie mają co robić... A tak cięzko dodać do sma 3 linijki? :)
Jak trzeba ja je tutaj dodam i petrus sobie skompiluje :D

 

* a co poprzednich tematów powiem tak... i ch*** z tą frekwencja, stali normalni gracze na pewno zostaną a dzieci które po po prostu musza napierdalac na krowie niech sobie boty włącza i biegaja -.- No dajcie spokój...

Edytowane przez CipiS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No mi to obojętne, ale no jak ktoś umie grać to i sobie da rade z tym co lata z krową....

Może zmniejszyć liczbe obrażeń zadawanych przez krowe? Albo najlepiej wyłączyć większe obrażenia po zdobyciu odznaki tzn. aby obrażenia zadawane przez krowe były zawsze standardowe (czyli tak jak normalnie w CS) bo broń jest nawet fajna i warto ją zostawić - zdobywasz odznaki z m249 ale wraz z zdobyciem odznaki z tej broni nic nie dostajesz oprócz samej odznaki :D

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krowa była usunięta, krowa wróciła - amen. Jeszcze raz to chcecie przerabiać?

To może po wbiciu licki z  niewidki i szybkiego biegania też wyłączyć bonusy?

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dajcie jakiś inny bonus, a nie to cholerne +12 do obrażeń, albo zmieńcie broń wsparcia na coś innego ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej dodać bonus np. +4 lub+5 ? to nie aż tak dużo a może by ułatwiło granie chociaż mi tam ta krowa nie przeszkadza za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak ktoś umie grać to krowa nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Jak ktoś umie grać to krowa nie przeszkadza.

 

Napisał gość którego widzialem dzis 2 x i obydwa latal z sama krowa -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

No i co , że z nią latałem ? Jest to używam - proste kużwa jak drut. Ty też se możesz ją wziąść. Broni ci kto ? Bynajmniej ja nie. Jakoś jak ja jeszcze byłem świeżakiem na tym serwie to jakoś sobie radziłem z tymi z krowami i jakoś żalów i płaczu nie wylewałem na forum jak co niektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

To nie o żale chodzi... Jak byłem świeżakiem też mi to latało... Ja ogólnie nie lubie grać krową nawet na wiosce bo, ułatwia grę i to masakrycznie z takim damagem jak robi... Pozatym serwer DM traktuje jako serwer do nauki skilla.. ;D
Oczywiście Twój post o lataniu na krowie mam nadzieję, że w żaratach odebrałeś, ale tak właśnie jest, że gracze którzy latają z krówcią pisza " Dobry gracz se poradzi" :D A co jeśli właśnie 80% dobrych graczy z tą krową lata? :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o płacze tylko. że przeszkadza w grze ( lekko ujmując) . Można by ją zablokować jak autokampy . Gdy ma się 007 na m249 a wejdzie nowy grac co ma 0 odznak to się zniechęca bo co chwila dead ma .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM jest do ćwiczenia skilla a nie do biegania bez myślenia!. Może zrobić tak że jak masz tam daną odznakę po prostu krowa zostanie zablokowana dla danego gracza. Moim zdaniem poziom serwera się podniesie, gdyż ludzie będą musieli zacząć myśleć a nie tylko biegać jak predatory po mapie. Na DM zawsze chodziło o ćwiczenie strzelanie głów i skill a zauważyłem że z czasem z tego się zrobiło FFA ludzie tam wchodzą tylko po to by zabijać a nie szkolić swoje umiejętności ale może to ja tak widzę bo grałem w innych czasach i DM co innego znaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Powiem tak Ja jestem Za aby ją zablokować lub prowadzić bana za uzywanie tego jesli ktos mia wbitą licke z tego to nie może jej już uzywać.Weźmy za przykład naszego gracza M@$_O on jak juz wezmie tą broń to nie idze go zabić nie dość ze ma duże szczęscie na odbicie pocisku to jeszcze ta krowa.

 

Więc moją propozycją na ten temat jest to zaby ją

-usunąć

-dawać bana tym co uzywaja krowy gdy maja wbita już licencje lub poprostu dac tą odznake nie żeby nabijać z krowy lecz np AUG,Wiertara,Mac, te wszystkie ktorych nikt nie uzywa praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka propozycji: 

1. Krowa zostaje, ale do obrażeń dodaje np tylko  +5.

2.Ten kto kupi krowę ma tylko 100hp (niezależnie od odznaki za szturmówkę).

3. Kupując krowę, masz tylko 1 magazynek do wystrzelania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Dobra propozycja trust. Ale szczerze czyli jak ktoś nabije licke z shotguna niech bedzie miał zablokowanego noża bo nie widać. Nie rozumiem was. Jak puaczecie to też wezcie krowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

NeVeR też uważam jak i Ty, ale trzeba dojść do jakiegoś konsensusu. Lubię grać krową i tego nie ukrywam. Już raz usunięto krowę i spadła frekwencja na serwerze. Trzeba to jakoś wszystko wypośrodkować, a nie wyklinać i skandować hasła typu: PRECZ Z KROWĄ BO...

P/S w Twojej sygnaturze to tylko Pana Tadeusza brakuje - taki żarcik, bez obrazy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

PRECZ Z KROWĄ BO...

W każdym poście gracz może napisać dlaczego a więc zaczne ja...


Precz z krową bo mało mleka daje :D



(Tak dla rozluznienia atmosfery) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem za usunięciem krowy!

 

Tylko ja wyobrażam to sobie tak:  jeśli wbijesz licke z krowy zostaje ona zablokowana (oczywiście jeśli da się ją zablokować) :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Matko ale płaczecie. Ziać mi się z was chce jak to czytam. Po to jest krowa , żeby nią grać. Każdy gra tym czym lubi. Jak wam tak nie pasuje u kogoś krowa to też nią grajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie szczerze, nie każdy ma dobry wzrok, więc wbijaj licke z Shotguna, itp. Jest łatwo pogrywam na DM+Bf2 i sobie radze a nie puacze no zal z krową biegnie taki maniak "Trust" lub "black"

Tylko mysle że jak widzą graczy to strzel;aja to ja odpalam i w dupie mam was myśle nóż i plecy trudno? Chyba nie? A  co do DMG mozna zmniejszyć  do licka 10 i 8 6 4 2 0 takie dmg+ bo jak chcecie całkiem to wypierdzielajcie z kosa bo nie widać, z nozem bo sie leczy to jest nie fer zaraz ide na forum płakać!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×