Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

45 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o tłumacza (albo jakiś klucz) do wypowiedzi NeVeRa

Chodzi o te iż Zamiast płakać że krowy Robcie licke z shotguna i Na nozy plecy robicie. czy to jest takie trudne? A DMG krowy do 10 zmienjszyc Licke bo bez przesady to ma być własnie bonus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chodzi o to , żeby nie płakać na forum o m249 tylko wbić licencje z shotguna i wyrównywać rachunki nożem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heehe i myślisz że to zawsze działa ? np. takiego Mas_o ciężko nawet z kosy ubić bo prawie cały czas odbija więc wystarczy 1 cios odbity on sie odwraca nawet jak sie uda odskoczyć to i tak Cie trafi a krowa ma przecież 100 naboi więc i tak padniesz i tak.

Edytowane przez TosieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Matko nie patrz tylko na niego.. lol. Ja jakoś go bez problemu nie raz dedam nawet z AK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt zły przykład ale np. jeśli chodzi o vipa on tam wykosi troche ma z 200hp no nie wiem ile dokładnie ale powiedzmy ze ma te 200hp to weź go takiego z kosy jak go ciężko nawet z AK zabić jeśli on ma krowę jak ja zabije vipa z full hp to chyba z AK ale to full auto i to jest albo fart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tosiu 250 HP może dobić VIP :D

Ja dalej jestem za usunięcie, zablkowaniem po wbiciu odznaki lub po prostu zmniejszeniem do +5 max obrażeń tego dziadostwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krowa powinna mieć ograniczenia jak  jakaś broń w wolfenstein - przegrzewała się i było postrzelane.

A co do tematu stanowiska nie zmieniam - krowa powinna zostać, ale z mniejszymi bonusami, tak jak to już opisałem wcześniej.

Niech już ktoś podejmie jakąś decyzję, bo temat umrze śmiercią naturalną i tyle z tego będzie, a pretensje będą się tylko nasilać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o krowie a nie o lickach z smg, shota itd... Więc nie pierdolcie, że wszystko poblokować... Każdy ma swoje zdanie a takie wcinki to jedynie offtop w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Never to nie chodzi o to że ogolnie usunąć mućke ale zobacz na to z innej strony leci ci taki co ma licek z pistolsa farta ma odbija co 2 strzał i zabij takiego nie ma szans

Proszę nie porównuj Licki z krowy bo ona ma 100 naboi i srednio trawiasz od 30 do 70 obr. a jeśli duże szczęscie to i nawet bania wejdze a z kosy co ci daje ? większość ludzi gra na cs:s slyszy wszystkie dzwięki i bardziej widzi niewidzalnych na kosie.Jest również sporo 16 bitowców jak i czitów którzy udają że nie maja haxa i trudno wyczuć takich.

Więc pomyśl logicznie i nie porównuj licki z krowy do innych licek bo to bez sensu jest :)

 

Ja jestem dalej za zablokowaniem lub usunięciem obrażeń z krowy <bazuka>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myslisz że tak łatwo zrobić plecy jak ktoś cie non stop dobija, hamuje ??? prędzej to ten co mu chcesz zrobić plecy skapnie sie i przejedzie i seryjką przez Mózg i tyle narobisz tych "pleców"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Never mówisz tak ciągle że łatwo zabić typa z krową ale jakoś na DM Cię nie widuję.... 

Edytowane przez Raod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakład Na DM+BF2 Pogrywałem Już na początku mojej gry w cs czyli 6 lat temu wiec co czym gadamy?

 

 

Raods a co Może nie gramy w tych samych Godzinach Wow ja lubie sie odstresowac wieczorkami postrzelac

Edytowane przez NeVeR !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze ciągnięcie tego tematu jak widzę nie ma sensu. Żadnych konkretnych propozycji, tylko dwa skrajne fronty. Temat chyba do zamknięcia i do finalnej decyzji h@.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze powiem ,że nie jestem za usunięciem :). Gram na serwie koło 2,5 tygodnia  i jakoś daje rade osobom które mają dużo zabić i wysokie rangi wieć trochę Celności , poćwiczenia i szybko się dostosujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Drogi kolego wysoka ranga nie koniecznie jest dowodem na wbicie odznak z krowy ja mając 12000 zabić nie mam wszystkich odznak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie tzw. Krowy nie wchodzi w grę. Była już raz usunięta i serwer drastycznie upadł - proponuję poczytać stare tematy.

Jednak widzę duże poruszenie w tej kwestii więc postanowiłem coś zmienić.

 

Do tej pory obrażenia z krowy były naliczane tak:

przy odznace 007 6*2=12, czyli dostawało się 12 dmg więcej

 

Obecnie ustawiłem tak:

przy odznace 007 6*1=6, czyli dostaje się 6 dmg więcej

 

Im niższa odznaka, tym obniża się zadawane dmg. Za każdą odznakę w górę dostaje się dodatkowe 1 dmg.

 

Myślę, że to będzie dość dobre rozwiązanie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 11

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×