Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

Davis

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym złożyć skargę na admina Davis.

Dostałem wcześniej od niego niezasłużonego bana (puścił mi test o 32 bity w trakcie kupowania) zresztą puszczał go w trakcie 1 rundy 3-krotnie!!! za ostatnim razem w trakcie kupowania wcisnalem przez przypadek inny przycisk (dość szybko to wyskakuje więc nie zdążyłem się zorientować) i bach zostałem zbanowany. To zostało wyjaśnione i ban zdjęty.

Teraz po odczekaniu bana wlazłem na serwer wykupiłem sobie konto VIP i myślę sobie pogram. Wchodzę, raz zabiłem Davisa i od razu monit o 32 bity aczkolwiek nawet nie było żadnego smoke'a ZNOWU! zaznaczam ZNOWU! w trakcie rozgrywki jeszcze nie zakończonej, gdzie stałem na środku z full ekwipunkiem gotowy do odstrzału przez przeciwnika. Zwróciłem mu uwagę, żeby takie testy puszczał na początku rundy bo tak to się mija z celem i to jest ewidentne osłabianie przeciwnika. I zostałem zbanowany za spamowanie na admin czacie. Nie napisałem nic złego, tylko zwróciłem uwagę. Admin nie raczył się nawet wdać w dyskusje i mi odpowiedzieć. Od razu poleciał ban. 

Proszę się głeboko zastanowić czy takie zachowanie ma sens bo psuje przyjemność z grania jak co chwila dostaje się takie testy w grze (w dodatku nic co by wskazywało że korzystam z 16 bitów).  Jak powiadają: nadgorliwość gorsza od faszyzmu. 

Jaason

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Omijasz testy 32bit

2. Wyzywasz

3. Spamujesz mi na u@ wgl nie na temat

4. Prowokujesz graczy przeciwko mnie

 

Dziękuje tyle  w temacie. Ban słuszny za spam.

 

 

P.S. Testy dostawałeś zawsze gdy nigdy nie było wokół graczy. Ładnie widzisz przez cztery smoke które rzucałem.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ad. 1. Jak omijam? 


2. Wyzywam? Gdzie kiedy? Raczej to Ty zrobiłeś co dałeś juiż przykłąd przed chwilą na serwie.


3. "Spamujesz mi na u@ wgl nie na temat." - sorry za to, ale zginales a chcialem miec pewnosc ze dostaniesz wiadomosc, nastepnym razem bede pisal na sayu, ale ban za to? napisac ciezko? 


4. "Prowokujesz graczy przeciwko mnie," - że niby w jaki sposób? 


 


Co do PS. niestety tego ja nie mogłem być pewny i nie wiem o jakich smoke'ach mówisz ale mniejsza o to. W ostatniej rundzie nie było żadnego smoke'a.


 


To co napisałeś tutaj to są zwykłe pomówienia. to co napisałeś na serwie... nie będę się nawet do tego odnosił.


Naśmiewanie sie z czyjegoś imienia i nazwiska tylko dlatego że nie boję się występować pod tą "postacią" jest poniżej krytyki.


Edytowane przez Tomasz Waszkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ad. 1. Jak omijam?

 

- Nie rozwiązujesz ich tylko wyłączasz i biegniesz dalej.

- Spamowałeś mi jakieś bzdury wgl nie wiem o co ci chodziło

- Nigdy nikogo nie wyzwałem. Nigdy nie było na mnie skargi za obraze graczy

 

Nalepiej Tomaszku przestań już się żalić o tego bana na 5 minut, bo stajesz się nudny. Zamknijcie ten temat bo się robi spam o bana na 5 minut i to w dodatku słusznego.

 

u@ służy do zgłaszania cheaterów a nie wypisywania bzdur nie związanych z tematem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Rozwiązuję. Ominięcie ich grozi przecież banem za co już dostałem bana za pierwszym podejściem bo "ominąłem". Nie wiem skąd takie wnioski.

Ad. 2. Pisałem CI informację o tym byś nie robił tego testu w trakcie rozgrywki bo jest uprzykrzający. Odnosiło się do tych wcześniejszych 3 razy. Dziwne, że nie załapałeś bo zrobiłem to od razu po teście.

Ad. 3 Wydaje mi się, że była (skarga)  jak już przejrzałem forum nieco. Co do wyzywania, wystarczy przejrzeć logi i sprawa staje się jasna.

Nie żaliłem się na bana, tylko jakbyś czytał uważnie na to, że dajesz w trakcie rundy po 3 testy, nawet bezpodstawnie czasami (brak smoke'ów). Zamiast robić to na początku rundy.

Wg mnie ban niesłuszny, ale mniejsza o to. Kulturę jakąś wypada mieć, dlatego się pożegnam. 

Tomasz (Tomaszek to mogę być dla znajomych). Uszanuj to bo wydaje mi się, że jestem przynajmniej z 2 razy starszy od Ciebie.

Edytowane przez Tomasz Waszkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po co spam, sprawa nie wyjaśniona, a bez dowodów nie ma nic, nawet z dowodami co by z tego wynikło? Nic.

Jak wspomniał Davis, proponuje zamknąć w celu nie potrzebnego spamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy na 32bity robi się 2 razy jak pierwszy jest negatywny . U@ służy do zgłaszania cheaterów ewentualnie gdy ma się pytanie jakieś ważne . Davis jak 1 raz wyszło mu że pozytywnie test to więcej ich jest nie pitrzebne . A na następny raz jak chcecie udowodnić ze obraża innych/spamuje na u@ tto miejce dowody na take oskarżenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zróbcie screeny oboje ,żeby móc oskarżać i się bronić.

Może demko by coś dało,jak bd akcja ,

Ładnie widzisz przez cztery smoke które rzucałem

Nie wiem jak rzuciłeś 4 smoke ale ok?:D(chyba ,że w bazie)

 

Ps. Serio fajne imie haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×