Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Na Lajcie

ODRZUCONE Podanie By PS | Na Lajcie

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:PS | Na Lajcie
2. Steam ID: STEAM_0:1:49809183
3. Wiek: 17
4. Czas spędzony na Serwerze: 10h http://www.gametracker.com/player/PS%20%7C%20Na%20Lajcie/193.33.177.21:27091/  PsychoStats http://cs-kopytko.pl/psychostats/dm+bf2/player.php?id=20843
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Bardzo dobre byłem na wielu serverach administratorem jak i zarowno J@
6. Znajomość AMXX (x/10):7
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Niebede wam mydlił oczu ze to ze tamto.Poprostu dajcie pożadne argumenty zarówno na tak jak i na nie, i uważam ze bardzo bym sie przydał na serverze bo bardzo czesto siedze i niektorych adminów czasem niema a cziterzy to wykorzystuja

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: TAK
10. Reklamy/SMS:

1. http://cs-rybka.pl/viewtopic.php?p=1114#1114

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE!

Cały czas jak gram to Ty prawie non stop na spec siedzisz! (ja rozumiem wejść na spec aby kogoś sprawdzić, ale Ty siedzisz prawie non stop - nawet Admin dał Ci kicka!)

Z zachowania na Forum to widać było iż przywłaszczyłeś sobie kogoś prace, tu w imieniu kolegi o UB prosiłeś...

Ze względu na to iż prawie cały czas na spec siedzisz nic więcej nie mogę powiedzieć :(

Proponuje wstrzymać się z daniem mu Admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE!

Cały czas jak gram to Ty prawie non stop na spec siedzisz! (ja rozumiem wejść na spec aby kogoś sprawdzić, ale Ty siedzisz prawie non stop - nawet Admin dał Ci kicka!)

Z zachowania na Forum to widać było iż przywłaszczyłeś sobie kogoś prace, tu w imieniu kolegi o UB prosiłeś...

Ze względu na to iż prawie cały czas na spec siedzisz nic więcej nie mogę powiedzieć :(

Proponuje wstrzymać się z daniem mu Admina.

Zgadzam sie i tez na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE moim zdaniem za mało grasz a jak grasz to na spec wgl nie zgłaszasz cziterów przynajmniej na nie widziałem w sumie to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego zacznijmy niezgadzam sie z wami siedze na spec zewzgledu na to ze patrze cheaterów -.- bo admini tego nierobia zreszta ja niewidze.

 

i sorki za wypowiedz w temacie

Edytowane przez Na Lajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało Cię z nam forum i serwera a jeśli siedzisz na serwerze to tylko na spec. Masz rangę starszy sierżant więc masz max 2000 zabić a reset był ponad miesiąc temu, jak dla mnie to za mało gry jak dla gracza który stara się o podanie o admina. Nie zgłosiłeś mi nigdy czitera, chyba że nie pamiętam.

 

Jestem na NIE! 



od tego zacznijmy niezgadzam sie z wami siedze na spec zewzgledu na to ze patrze cheaterów -.- bo admini tego nierobia zreszta ja niewidze.

 

i sorki za wypowiedz w temacie

 

I na dodatek łamiesz tym regulamin a jest wyraźnie napisane że nie możesz się wypowiadać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale jestem na NIE. 

Siedzisz cały czas na spect. Kilka razy zgłosiłeś mi czitera.

Bądź aktywniejszy w grze i złóż podanie za jakiś czas, i pokaż że tobie zależy na adminie zgłaszaj cziterów  w bl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Podanie odrzucone.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×