Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vito Małkers

Ratunku boty oszalały... oraz Linia ,,Raszu"

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jest kolejny problem z botami, a mianowicie:

 

1. Nie reagują na żadne komendy, a wcześniej można było im rozkazywać do woli...( jak ktoś umiał to na prawdę działał cuda z botami w drużynie).

 

2. Już nawet nie biegają gdzie chcą tylko cały czas lecą na NIEWŁAŚCIWY BS co jest bardzo niezręczne zarówno dla CT i TT :-\.

 

3. Ich strzały nie dość, że są praktycznie idealnie celne ( coś z rozrzutem ) to na dodatek złego jak cie zauważy taki nicpoń to śledzi cię za ścianą jak rasowy WH-acz. Wielu graczy którzy nie wiedzieli, że grają z botami pisali na czacie cytuję: ,,Ja P******* jakie Wh ma śmieć. Dajcie LINK..." itd. ( hahaha umarłem ze śmiechu wtedy )".

 

Jeżeli chodzi o LINIĘ RASZU to problem wygląda tak...

Co sprytniejszy gracz podchodzi do lewego, bądź prawego rogu linii i przechodzi lub po prostu przeskakuje za którymś razem...wnioskuję więc, że należało by postawić drugą linię albo po przekroczeniu spadek do 1 hp, albo od razu śmierć na miejscu. Rzecz w tym, że trzeba to naprawić, ponieważ to bardzo uprzykrza życie na serwerze.

 

A tak przy okazji boty używają od czasu do czasu zablokowanych broni...zazdrosny jestem no...szkoda, że nie zostaną odblokowane te cudeńka techniki... :(

 

 

Proszę o szybką interwencję w związku z powyższym oraz wypowiedzenie się innych graczy TP.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Vito Małkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Lini "Raszu" to kilka razy było tak że  został ostatni zawodnik z tt a linia zosatła nic nie mozna było zrobić dopiero 15 sec do konca rundy znikneła. kilka razy tak miałem że za puźno znikała. To trochę drażni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Boty

W związku z tym, że boty ostatnimi czasy zostały banowane na serwerze została wgrana inna wersja. Po rozwiązaniu sprawy o nich zapomniałem. Zostały obecnie wgrane boty takie same, jak na pozostałych serwerach.

 

2. Rash

 

Co sprytniejszy gracz podchodzi do lewego, bądź prawego rogu linii i przechodzi lub po prostu przeskakuje za którymś razem.

No niestety, tak już jest. Jest to łamanie regulaminu i należy o tym poinformować admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×