Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Do głowy wpadł mi taki pomysł, żeby założyć osobny dział "Po szkole". Tam będziemy kierować się z problemami oraz pytaniami dotyczącymi szkoły. Jeżeli ktoś nie będzie umiał rozwiązać zadania lub miał do napisania jakieś wypracowanie lub inne sprawy, będzie mógł się skierować do tego działu i tam prosić "kopytkowiczów" o pomoc w pracy domowej itd. Myślę, że taki dział by się przydał, ponieważ nie każdy wszystko rozumie (u mnie matma, fizyka i częściowo chemia :P) chyba, że osoba jest uzdolniona, a w takim przypadku pomagałaby w lekcjach. Czekam na wasze wypowiedzi :D

Edytowane przez Bubsoniasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Dla tych co się uczą może być to fajna sprawa, ale też nie może być tak żeby ktoś zadania za was robił sami powinniście się rozwijać i uczyć a nie że ktoś za was robi zadania ;) hgehhehe pomysł dobry każda pomoc jest dobra ;) Najlepiej człowiek się uczy pisząc ściągę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi odwalać całej roboty, może coś podpowiedzieć, dać pomysł :D  A udzielający pomocy byłby nagradzany jakąś pochwałą lub jakimś plusikiem od potrzebującego :P

Edytowane przez Bubsoniasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł ;D

Mi się to podoba, tyko żeby nie było tak, że ktoś prosi o zrobienie całej pracy, tylko mała pomoc, podpowiedz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super pomysł tym bardziej dla takich ludzi jak ja co z matmy nic nie kuma  a jak coś załapie to zaraz zapomina xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie pomagał z tego z czego będzie potrafił :P  Teraz zależy czy pomysł będzie zaakceptowany przez Petrusa :) Ale nadal czekam na wypowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, tylko żebyście chcieli się tam udzielać - inaczej dział zostanie usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×