Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pan Ziółko

Freestyle Rap

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

tytuł: Jedno słowo Może tak wiele.
Zacznę od tego ze każda miłość się Rozwala gdy ktoś trzeci między was się wpierdala..
Opowiada różne głupoty robi kłopoty wszystko psuje Taki człowiek życie nie zasługuje!!
Bo tylko Pierdoli, Za plecami by Komuś się nie udało, bo mu dupe z zazdrości zatkało.
Gadają bzdury Ze Jestem Dwulicowy, a to tylko Plotki nie Nie Roobiłem z niej Idiotki
źle mnie oceniłaś, nie wiesz jaki jestem udowodnię ci jednym gestem właśnie tym tekstem.
powinnaś mi uwierzyć ze moje słowa szczere, bo chce tylko ciebie przecież to nie tak wiele.
Mam dosyć tej jebanej anegdoty, jedyne co chce poczuć to tylko Dziewczyno twój dotyk.
czemu się nie liczysz z moimi słowami, Gdzie te miłe Wszystkie chwile co były między nami?

X2 CZEMU TAK SZYBKO ZE MNIE ZREZYGNOWAŁAŚ, SKORO DOBRZE NAWET MNIE NIE POZNAŁAŚ.
KŁAMSTWOM ZAUFAŁAŚ, OLAŁAŚ CHOCIAŻ NA MNIE SIĘ NIE PRZEJECHAŁAŚ TO SZANSY MI NIE DAŁAŚ.

Popatrz w moje oczy zobacz odbicie, by napisać to co czuje zabrakło by mi liter.
Wyjebałaś mnie tak z swojego życia, Kiedy ja nie miałem nic przed tobą do ukrycia
Ale wystarczyło Jedno Fałszywe słowo. i Stałem się dla ciebie całkiem inną osobą
Przecież Mówiłaś Kochasz ze Zależ, nie bawię się Tobą a ty nie chcesz mi wierzyć.
Przecież wiesz jaki jestem, jak się starałem, Kochać ciebie nigdy Dziewczyno nie przestałem.
tylko Nie Odstawiaj mnie, Daj mi szanse, Proszę cię. a Udowodnię tobie ze mylisz się
Czy tego nie rozumiesz ze Chodzi mi o Twoje Serce i nie oczekuje od ciebie nic więcej
Jedynie, to to żebyś  była i nigdy już nie zostawiła. nie zwątpiła i we mnie wierzyła..

X2 CZEMU TAK SZYBKO ZE MNIE ZREZYGNOWAŁAŚ, SKORO DOBRZE NAWET MNIE NIE POZNAŁAŚ.
KŁAMSTWOM ZAUFAŁAŚ, OLAŁAŚ CHOCIAŻ NA MNIE SIE NIE PRZEJECHAŁAŚ TO SZANSY MI NIE DAŁAŚ.

A ci co za plecami o mnie gadają, Sprawy sobie nie zdają ze mnie nie znają.
Bóg wie co Ci do głowy za kit tam wciskają Na chuj w nie swoje Sprawy w ogóle  się pchają.
teraz tylko uraz do mnie masz, bo wierzysz w ich kłamstwa a nie wierzysz w nas
Zalezy Mi Powiem ci to jeszcze nie raz, ze ty to cały mój świat, Nie zmienię zdania właśnie tak.
ktoś Kłamie że cie obgaduje, wykorzystuje  nie szanuje niech ta Suka gorzko tego pożałuje.!!
Jak może pierdolić takie Rzeczy Nie rozumiem tego..Skoro niema w tym słowa prawdziwego.
Nie potrafi powiedzieć ci  prosto w oczy, tylko sieją Ploty Jebane Kurwa Cioty
Wspomnienie w pamięci mi zostało, Kochać Cie Dziewczyno to Dalej, wciąż za mało
Gdzie Ta Ania którą poznałem. która tak mnie kochała a jednemu kłamstwu zaufała.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powinieneś zrobić nowy temat, a po drugie mi się nie podoba.

Nie jest to hejt,wystawiłeś to bo chciałeś opinie, to mówie.

Za dużo dokładnych rymów a hip-hop kultura się z tego własnie składa.

Popracuj nad tym,bo bez tego to utwory masz nawet fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest jak na początek, chociaż nie słucham tak bardzo tego gatunku muzyki ^^ Bity tworzysz sam ? Czy jakieś gotowce bierzesz ?

Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×