Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RYJ

PYTANKO

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM kochani,mam pytanie z dziedziny prawnej,czy admin musi na moja prozbe potwierdzic to ze jest adminem ?! tzn ze jak sie go pytam czy jest adminem to musi on jednoznacznie potwierdzic ze nim jest ?bo stalem sie ofaria intrygi (przypuszczenia) i teraz wlasnie nie wiem sam,bo sie pytam czy jest admin a gosc mowi ze zawola a potem on sam mnie banuje z nienacka! bardzo mi sie to nie podoba prosze o jakies rozsadne opinie i odpowiedzi na moj temat ! pozdrawiam serdecznie

 

wasz RYJ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZczerze mówiąc, admin nie musi się chwalić, że ma adma, ma się od tego Forum aby spradzić. A to, że cię zbanował, to chociaż nauczy się "Harmoni", bo wiem pewnie za co ten Ban. Lepiej chyba jak admin jest cichy i wejdzie odpał i się go zbanuje a nie się będzie wlekło, tyle od mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym nieodpowiedział jak ktoś pyta czy jest admin (odpowiedź typu: Nie wiem czy jestem upoważniony do udzielenia takiej informacji). Dlaczego? Raz ktoś pytał, a po chwili czitował! Dlatego jak coś chcesz od Admina na serwerze pisz na u@ a nie pytaj czy jest Admin :)

 

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam jak to mawia przyslowie ''kto pyta nie bladzi'' .Dziekuje za udzielenie sie w temacie pozdrawiam choc nie ukrywam ze nie jestem w pelni usatysfakcjonowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×