Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
.Squnik

Pochwała dla jedynego admina na serwerze.

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym pochwalić jedynego grającego admina na serwerze only de_dust 2. Mianowicie mam na myśli gracza o nicku Davis. Jestem już 3 miesiąc na serwerze i podczas moich obserwacji serwera, doszedłem do wniosku, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest to osoba również bardzo pomocna i kulturalna. Szybko zdążyłem złapać z nim kontakt. Pozdrawiam internetowy kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co to ma być za spam . weź ktoś to usuń . Po co to pisałeś mogłeś już do h@ a nie że go wytchwalać . A można nawet pomyśleć że to samdavis napisał tylo z kogoś innego kompa inny net i wgl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej myślisz o tym tylko Ty.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29878-pochwa%C5%82a-admini-onlydd2/

Gdy zobaczyłem w/w. post, postanowiłem również pochwalić aktualny stan rzeczy. "Ochłoń i wróć" . ;)

Edit. - Chyba od tego jest ten temat, więc nie rozumiem po co ten problem?

Edytowane przez .Squnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być za spam . weź ktoś to usuń . Po co to pisałeś mogłeś już do h@ a nie że go wytchwalać . A można nawet pomyśleć że to samdavis napisał tylo z kogoś innego kompa inny net i wgl 

 

 

 

 

 

Jest to osoba również bardzo pomocna i kulturalna.

 

 

 

hahahahahahahahhahahahaha dziś pokazał klasę jako on kulturalny na TS alarmowym jak byłem.  Powiem szczeże "po chuju był miłay/kurtularny" . Takie teksty miał że szkoda mówić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się "szczerze, kulturalny" kolego. Ja opisałem to, co się dzieje na serwerze. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, a jeżeli Ty masz, to napisz na Niego skargę, a nie wyrażasz swoje zażalenia pod moim tematem. Pozdrawiam

Edytowane przez .Squnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie rozumiem w po co ten temat na forum? Już były tematy typu " Administracja się sprawdza/stara itd.."

Napisz mu to na steam ;)

 

 

Piszę się "szczerze, kulturalny" kolego. Ja opisałem to, co się dzieje na serwerze. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, a jeżeli Ty masz, to napisz na Niego skargę, a nie wyrażasz swoje zażalenia pod moim tematem. Pozdrawiam

 

Tu się zgodze..

Zażalenia - skarga.

Ja osobiście nic do Davisa nie mam .. Wypełnia swoje obowiązki tak samo jak quantiq , truskaw, nexon i inni ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki miło słyszeć :) Staram się jak mogę i robię co mogę :)

 

 

 

A można nawet pomyśleć że to samdavis napisał tylo z kogoś innego kompa inny net i wgl

 

A Ty się weź za naukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quantiq również jest czasami na serwerze, ale już nie tak często jak kiedyś. Oczywiście da się zrozumieć to, że nadeszły obowiązki tj. szkoła, praca. Każdy robi to co lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA ROWNIEZ WSZYSTKICH SYMAPTYCZNYCH I WYROZUMIALYCH ADMINOW(w szczegolnosci QUANTIQ NEXON BAKU HARDKOR chociaz dawno go nei widzialem) POZDRAWIAM,DAVISA ROWNIEZ CHOCIAZ CZASAMI MA ''MUCHY W NOSIE'' ALE MU TO WYBACZE :)ZA TO NIE POZDRAWIAM TEGO ''LAKI'' GDYZ W ORDYNARNY SPOSOB ZABLOKWAL MI DOSTEP DO SERWERA. POZDRAWIAM RESZTE EKIPY!!

 

PS.duze litery dlatego aby podkreslic emocje i pozytywne odczucie jakimi daze te osoby !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Temat jak temat. Jeżeli temat jest sensowny to nie mam nic przeciwko takim opiniom.

 

@@arnold, o łamaniu regulaminu należy poinformować używając opcji 'zgłoś'. Twoje posty w tym temacie to zwyczajny spam oraz bluzganie Języka Polskiego. Mógłbyś chociaż przeczytać to co piszesz, a nie na zasadzie 'uderz ręką w klawiaturę'. Każdy popełnia błędy, robisz ich coraz mniej, ale celowe takie pisanie (bo chyba takie jest?) jest po prostu śmieszne. Podkreślenie na czerwono błędu to nie ozdoba, a informacja, że trzeba taki wyraz poprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×