Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

Wiedza o Kulturze

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :D

Mam w podręczniku od WoK'u (Wiedza o Kulturze) takie polecenie:

 

Podzielcie się na dwu-, trzyosobowe grupy i poszukajcie w Waszym środowisku osób, które były uczestnikami ważnych wydarzeń z naszej najnowszej historii, znają tradycje i zwyczaje lub są twórcami kultury. Następnie przeprowadźcie z nimi wywiady. Zapisz te wspomnienia.

 

Nie za bardzo rozumiem co mam zrobić :/ Wytłumaczy/pomoże mi ktoś??? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że Masz Poszukać u Wujka Google o Twojej okolicy i jakimś Człowieku Co coś tam zrobił, i Wyobraźić sobie wywiad z nim i go albo Przedstawić albo coś tam napisać co ci mógł powiedzieć Lub coś.

To ode mnie, wiem możesz pomyśleć co taki 12 latek może wiedzieć, ale chce pomóc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz podzielić się na kilku osobowe grupy, (np z kolegami ). Poszukać w najbliższej okolicy takich ludzi, którzy przeżywali ważne wydarzenia budujące historię lub kulturę. Przeprowadź wywiad z taką osobą i zapisz wspomnienia z tego wywiadu, czyli co zostało Ci w głowie z tego spotkania z tą osobą.

 

Ja tak to rozumiem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do gminy, znajdź BOSSA i pogadaj z nim o tym. On na pewno wie coś o ważnych wydarzeniach z twojego otoczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyśl sobie gostka np. był występ hip-hop'owy gdzieś tam u Ciebie, po koncercie rozmawiałeś z nim na tematy które sobie wymyślisz np. dlaczego się tym zajmuje, jak on sobie ceni rap w Polsce, czy dla niego jest to poszerzanie działalności hip-hop'owej i jej rozpowszechnianie, czy na jakiś sposób ma poczucie że tworzy/podtrzymuje kulturę i przekazuje ją innym osobą. Jak dla mnie takie osoby też mają wpływ na historie dla części osób ze swojego otoczenia.... Chyba że chodzi o najnowszą to wal do hipsterkuf :D

@edit: występ był darmowy w galerii/remizie na szczytne cele bądź uświadomienia ludzi o tym czy czymś tam ze względu na poszerzanie się gwałtu wśród dzieci nad niewinnymi księżmi...

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×