Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:AchMed
Serwer:dd2
Twój SteamID:STEAM_0:1:70887888
Twoje IP:87.204.40.58
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):Teraz
Powód bana:ss
Nick Admina który zbanował:quantiq
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://speedy.sh/Y3WGb/cstrike-polish.rar
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: quantiq
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:70887888'
[AMXBans] Twoje IP: '87.204.40.58'
[AMXBans] =======================================
 
Gram sobie u wujka na kompie no i ban :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

yyyy co to ma być? od kiedy kamera jest za graczem? rano rozpiszę demko. czas bana 17.10.2013 - 01:04:53

 

 

Licze na to że demko będzie w końcu konkretne, do tego powiem Davisowi żeby dołączył swoje jak ma... a więc czekam :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1310170051-de_dust2-1381963860-1381965360.zip

 

 

Początek jeszcze o niczym nie swiadczy, no moze poza celownikiem do AWP, ale całość niczym dobry amerykński film... rozwija się z upływem czasu, żeby w końcu dojść do punktu kulminacyjnego.

 

3:20 - Ale fartowne skany... ale ok zdarza się czasem
5:00 - spojrzal w strone kolesia za sciana, zanim ten jeszcze rzucil HE
6:08 - fart?
6:38 - no znowu... Ty to masz wyczucie.
8:00 - WTF? Chciałbym to jakoś wytłumaczyć super słuchawkami itp. ALE SIĘ NIE DA!
 Dluga przerwa... HaNkA Weszła to trzeba uważać :)
12:00 - celownik przez sciane na kolesiu...
12:15 - wisienka... co to wogole za akcja? najpierw patrzysz idealnie przez skrzynke na kolesia z teamu, potem skany idealnie w głowe przez skrzynke...
12:40 - info od Boga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

3:20- Tutaj nie wiem o co chodzi gdyż nie ma tutaj nic na tym czasie, może pomyliłeś min

5:00- To był przypadek że celownik na nim wylądował, gdyż pilnowałem sobie żeby mi nie wyskoczył z pochylni za BS a potem słychać już 2 tupnięcia które spowodowały że czekałem na niego.

6:08- Słychać tupanie w 5:38 że ktoś znajduje się na środku, a potem ucieczka na gale, a wiedziałem że jest na gali, po tym jak nie zrobił pleców na długiej. Tylko tam mógł się znajdywać więdząc że gram z AWP

6:38- Przecież strzelałem się z nim a z awp wychodziłem sprawdzająco

8:00- O co chodzi z tym czasem? że nigdy czekałem na niego? To był przypadek gdyż pisałem do qreNe I cs-kopytko.pl by wszedł na serwer i zbanował aimera. Mogę wstawić SS z rozmową a on może to potrawierdzić.

12:00- Wybacz ale ten czas jest naprawdę bez sensu gdyż tu nie ma czegoś takiego jak celownik na kolesiu. Tutaj są rzucane flesze

12:15- Zwykłe skany, skoro Cię nie było na respie i nie było na długiej musiałeś być na gali to skanowałem. Proste i logiczne

12:40- Podczas rzucania 1 flesza słuchać kroki w Anarchi i było słychać jak się przemieścił za skrzynie po 2 fleszu postanowiłem skanować a gościu przede mną znajdujący się strzelał w te same miejsce.

PS. Wujek dziś wieczorem wejdzie na forum i się wypowie w tym temacie.

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje ktore są opisane prze quantiq są trafne, jestes odpalony, zobaczymy co na to BL na ktory juz poleciales... http://www.blacklisted.pl/app11962,steam_0:1:70887888.html

 

Może niech jeszcze reszta UBs obejrzy demko.... zeby spin nie bylo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z tym BL UB będzie tego jestem pewny. OK czekamy na wypowiedz reszty adminów i Maksiu piszesz że wszystkie czasy które podał są dokładne! jesteś tego pewny? bo chyba w takim razie oglądaliśmy 2 różne demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś dopowiem. Tak patrzę co wypisuje ten achmedzik i aż płakać mi się chce jak widzę te wpisy tego "fajtera" za dyche. A mianowicie, ten bajkopisarz kiedyś próbował mi wmówić, że używa wh tylko do rozpiski demek. Stwierdził, że SSWv1 to tylko coś w rodzaju znanego programu XSpectate, konsultowałem się w tym temacie z paroma osobami, również przeszukałem google i co się okazało? Że ten cały programik SSWv1 to zwykłe wh z funkcją anty ss, jesli ktoś mi nie wierzy polecam wpisać tego nazwę na google/youtube i zobaczycie co to jest. Jako dowodzik tego, że sam się przyznał dorzucam ss poniżej. Mała ciekawostka, poprzedni steam miał zbanowany za aima, do czego też potem się przyznał ... Ogólnie beka, koleś nie wiadomo skąd się zjawia i zgrywa znawcę cs'a. Ogólnie od zawsze miałem z takich "pozerów" polewkę bo prędzej czy później i tak tu wpadali. Jeden z niedawnych przykładow "Chłopaczek z Bl'a" kolejny znawca, który używał wh do gry :) No to tyle ode mnie, tak jak wyżej wspomniałem dorzucam ss.

 

69628241447398431724.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Davis czekalem na Twoja wypowiedz z tym SS ;) Powiem Ci tak rozmowy chyba nie czytales nawet jak wklejales !! Ten cheat jest wykrywalny przez VAC! Nie wierzysz? sprawdz uruchom go na steam nawet Ci spakuje w paczke i dam a potem sie wypowiedz!! Kolejna rzecz jesli ogladasz demka to sie oglada na WH mozna i tez ESP ale na WH lepiej widac przenoszenie sie modeli. Jak pisalem kiedys przyszedlem tutaj za Cipisem co juz kiedys wspomnialem. No ale demka devisa dalej nie ma bo demko nie istnieje zapewne. Poprzedniego steam mi zbanowali za aima dac Ci linka do tego zgloszenia? w tedy ladnie sie usmiejesz i zobaczysz tego "aima" ktorego nie ma ale panowie z AC nie wiedza ze na HLTV kula z awp leci inaczej niz na POWIE!. To jest moja sprawa a tutaj jest rozpisany moj siostrzeniec i demko jest czyste i pomylone czasy co widac na demku moze namierzac na model biegnac z fleszem w reku? hahaha na pewno fleszem chcial skanowac!! Jest tylko 1 akcja gdzie niby widac WH ale widac ze to przypadek, bo jest tam tylko 1 akcja na cale demko. Widac ze gra z glowa w koncu go uczylem grac!! Podstawa to myslenie i przewidywanie gry innych a jak sie gra na BOTY to jest prosta sprawa!! I osobiscie gwarantuje, ze ban na BL nie bedzie bo za 1 akcje bana nie mozna dac i kolejna rzecz z tego co czytalem na BL na razie jest wstrzymane ocenianie demek do odwolania. A to na gali hahha z jego akcja to tak smieszne :D hahhaha Davis ma takich akcji 1000 i nikt mu nic nie powie. Podajcie mi tylko kiedy gral Davis czas i dzien, to od razu wam dam takie akcje to moze on tez sie odpala? hmm skracajac to te akcje sa smieszne, Jak macie demko na mnie to ja bardzo chetnie zobacze je i poczytam wasza rozpiske  :D czuje ze bedzie zabawnie.

I jeszcze raz powtarzam siostrzeniec bardzo dobrze odpowiedzial wam na te czasy !! wiec jak najbardziej UB sie nalezy !!PS. Dajcie te demko na AC tam ocenia od razu i zobaczymy czy bedzie ban ;) Pozdrawiam AchMed

Ps przepraszam za pisownie ale tutaj mam problem z pisownia gdyz nie ma znakow polskich na tym lapku bo nie jest moj

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Achmed czlowieczku, jestes zabawny!  Uzywasz wh do rozpisywania demek ?! Gdyby to byla prawda to juz na starcie bylabym na NIE bo ktos na takim stanowisku nie musi uzywac wspomagaczy. Jestes zwyklym zerem ktore korzysta z przywilejow administratora. Oficjalnie prosze o zabranie achmedowi admina i wszystkiego co moze posiadac na kopytku. Aby Cie pocieszyc wiedz, ze nie jestes jedym ktory chcial byc extra. Won z zaklamanymi adminami. Ot ... taka propaganda.  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu, spokojnie. Wszystkie rangi juz stracil jakie mial ;)) inaczej sam zrezygnowal.... ;)

 

 

Zamykam. Czekamy na werdykt BL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×