Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RENE

ODRZUCONE [PODANIE] qreNe

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: QreNE
2. Steam ID0:1:41329816
3. Wiek: W styczniu 16
4. Czas spędzony na Serwerzehttp://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/index.php?q=qreNe
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Duże, byłem adminem na trzech serverach dlatego jeżeli chodzi o wykrycie czy ktoś czituje czy nie to nie bedzie problemu.

6. Znajomość AMXX : 8/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: hmm.. powodów jest kilka między innymi ten ,że na serverze nie ma tak wielu adminów ,którzy są dostępni w godzinach nocnych ,w których ja bym spędzał najwięcej czasu. na serverze dziennie moge poświęcić od trzech do pięciu godzin.
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja RegulaminuAkceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał.
10. Reklamy/SMS: Konto doładuje jutro popołudniu i smsa wyśle ok. 16-17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod sms poprawny!

Podanie nie robi wrazenia ale tez nie jest zle, jestem na Tak poniewaz adminow jest malo a pewniakiem potrzebny jest ktos kto bedzie stacjonowal w godzinach nocnych. Godziny spedzone na serwerze oraz na forum zupelnie mi nie odpowiadaja ale byc moze to tylko czepianie sie szczegolow. Jeszcze raz napisze - jestem na Tak bo brakuje adminow w godzinach pozno-wieczornych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Choć brakuje adminów, to NEUTRAL.

Grasz w godzinach nocnych i na pewno to bardzo przemawia za kandydaturą. Jednak 80% ludzi przewala się przez serwer w ciągu dnia, wtedy pomożesz?

Dodatkowo czas na forum nie jest imponujący(ale mój też rewelacyjny nie jest). 

Najpoważniejsze jest to, że widziałem Cię "ze dwa razy" podczas mojej kariery na serwerze. A mam troszkę tych godzin wbitych od mojego pojawienia się(w różnych porach dnia).

Dlatego NEUTRAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. w ciągu 2 ostatnich tygodni musiałem sie troszke pouczyć dlatego nie byłem długo online ale teraz znowu nabrałem czasu na dłuzszy czas i chciałbym zrobić coś dla tego servera :_) co do pytania to czywiście jestem online od godziny 15:30 od tej godziny jak złapie troche wolnego czasu to mógłbym wejść na server i zobaczyć czy nie ma żadnych cziterów :_) ale jak napisałem najwiecej gram po godzinie 20:00 do 2:00-3:00 w weekendy mógłbym dłużej

Edytowane przez RENE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak... ba powiem więcej, jestem na TAK!

 

Gracz kulturalny, aktywny, lubiany na serwerze. Dostaję od niego dużo zgłoszeń, w 90% kończą się one banem, co dowodzi, że ogarnia.

 

A do tego te godziny nocne  :wub:

 

Ps. Tylko ten post wyżej :/ no musiałeś zepsuć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podanie odrzucam.

Za mało grasz na serwerze, na którego chcesz admina. Następne możesz złożyć za 7 dni, w tym czasie chce widzieć pokaźny wykres GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×