Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cs^Mania

Chłopaki pomożecie ?

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Problem z Telefonem Huawei Ascend G300 , dziś w szkole wyjąłem baterię i włożyłem  z powrotem , chciałem go włączyć i pisze tylko na ekranie Huawei Ascend G300 i dalej nic ....

 

Nie wiem co mogło się stać wcześniej wyjmowałem i wkładałem i było dobrze a teraz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie tylko ty masz ten problem dokładnie w tym modelu :)  Prawdopodobnie jedyne wyjście to cofnięcie go do ustawień fabrycznych, ale już nie pomoge jak to zrobić bo nie wiem i nie obiecuje, że to jedyne wyjście. Poczytaj na jakiś forach, może znajdziesz rozwiązanie ;)

Edytowane przez Bubsoniasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na telefonach Huawei, ale w takim przypadku gdyby takie coś działo się w noki spróbowałbym wgrać na nowo oprogramowanie ( możesz stracić wszystkie dane zapisane w telefonie, ale telefon może odzyskasz ). Jeśli masz kabel USB to może wgraj na nowo oprogramowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przywrócić ustawienia fabryczne, tracąc dane i aplikacje. Z karty pamięci nic nie zniknie.

Włącz telefon w trybie recovery ( chyba naciskając POWER+VOL). - jeśli nie tak to popatrz w google na ten temat, ponieważ może w Twoim telefonie włącza się to inaczej ;)

Pojawi się kilka opcji, wybierz vipe dara/factory reset.

Telefon przywróci się do ustawień fabrycznych i będzie śmigał jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oddałem go do komisu PLAYA , mam gwarancje i czekam prawdopodobnie Android [system] padł ;p

Edytowane przez Cs^Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zrobić tak jak ja napisałem. Oddawanie telefonu na gwarancje jest czasochłonne, ponieważ długo trzymają telefon :D

Ja zmieniam średnio 2x Androida w telefonie na innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×