Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat0507

Brzucho Doknesa

35 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest w tym to , że jak ty zdobędziesz ten item to nic ci nie przeszkadza ale jak ktoś ma i ten ktoś cie zabije to dopiero zaczynacie płakać.

 

 

 

~MineHiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie placze tylko po prostu stwierdzilem ze mozna by cos zmienic nawet Petrus myslal o zmianie czegos na CoD. Na tym serverze gram dluzej niz niektorzy i wiem co trzeba zrobic aby zabic goscia ktory ma 500 hp + Brzucho :) a co do vipa to akurat nie raz tak bylo ze gral ktos bez vipa i mial perki do dupy a jak kupil to od razu byly lepsze ze mna bylo to samo tylko ze mnie gra na vipie nie kreci. Vipa kupuje ten ktory chce byc lepszy od innych bo bez niego by sobie nie poradzil :)

Edytowane przez mat0507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

myślicie, że jak ma sie Vip'a to się lepsze itemy trafiają? Niestety, to tak nie działa.

 

Może to tak nie działa, ale masz co rundę około 3x więcej kasy niż na non-premium i co za tym idzie większe szanse na zdobycie dobrego perku .Gra na premium szybko mi się nudziła bo po max 3 rundach miałem już jakiś sensowny perk .

Gracze nie mieli żadnych szans kiedy przyszło im się konfrontować z (tak jak teraz) Musi'ciem który ma chyba 300 hp + dodatkowe zabicie za fraga i biega strasznie szybko.

Moim zdaniem nie trzeba nic zmieniać tylko żeby gracze ,którym trafi się ten oto perk mieli na starcie przykładowo 120 hp. 

 

To moja propozycja.

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dlaczego tak jest? :D Nie stawiaj non-premium obok Vipa bo to nie miało by sensu. Płacisz --> Masz! Proste.

Stawianie non-premium obok vipa nie ma sensu bo kupno vipa nie miało by sensu. Koniec pieśni.

Ludzie którzy macie ból dupy że ludzie z prem mają lepiej (bo mają) Kupcie sobie premke... to nie kosztuje dużo kasy a dobrze bedzie się wam grało i jeszcze dacie w kieszeń Petrusowi.. Same zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jak ty to nazwałeś "bólu dupy" tylko chłopak założył temat wyraził swoją opinię ,a wy go hejtujecie.. Skoro wy i on wyraziliście swoje opinie no to sobie pomyślałem ,że ja też . Nie przeszkadza mi to ,że nie mam premium bo to dobrze dla was. Jak miałem to wszyscy wychodziliście i płakaliście ,że nie da się ze mną grać . Teraz nie mam premium i tak mam najlepsze staty ,więc coś musi być na rzeczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak że ktoś ma Brzucho Doknesa i jest nie do zabicia, łatwo jest go zabić gdy umiesz celowac w głowę. Ja osobiście bym nic nie zmieniał w tym perku ^^ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie perk w spokoju, nie umiesz strzelać? Lecisz na farcie? zapraszam na serwer Only Hs i sie nauczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×