Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ruta

Zamiast krowy sg552

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że wielu graczom nie podoba się krowa. Proponuję zamienić ją na sg552. Z tego co wiem ma podobną teksturę czy coś tam do krowy więc nie będzie chyba problemu z tym że coś tam zacznie bugować. Co do broni to nie wiem czy wiecie ale ona jest wręcz doskonała :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie,co bedzie z odznaka z krowy?

Zamienienie jej na odznake z inna bronia nie jest takie latwe,chyba ze mnie ktos poprawi.

A zreszta ,jak sie nie podoba graczom to moga nia ni grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten teamt był i pewnie jeszcze nie raz zostanie poruszony :) Ja jestem ba tak, nie nawidze krowy :/. Ale też nie chcę, żeby serwer na tym ucierpiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do samej krowy to owszem zgodze sie ;) Lecz co do tematu to jestem na nie^^

Proponuje zrobic jakas blokade tak aby bylo ze np (po 5 graczy w team czyli 11 na serwie ) (HLTV) i krowa online ponizej 11 graczy 5 w team krowa zablokowana;D Irytujace jest jak gra sie np 3 vs 3 i z krowami biegaja na wiocha czy max wiec takie rozwiazanie dla mnie bedzie najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie można zamienić to chociaż dodać sg552 ponieważ jest to bardzo dobra broń i powinna ona być w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zamiana z krowy na sg552 to zły pomysł, a co do dodania sg552 to jestem na NEUTRAL bo mi to obojętne, gdyż broni jest dużo, a ta aż tak popularna nie jest :)

 

PS: Widzę, że sie nie poddałeś http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27977-sg552/?hl=sg552 :o

Edytowane przez - Darek -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem poprzednie tematy to ta bron zadaje takie same obrażenia co krowa.Ja jestem za dodaniem jej lub zamienieniem za krowe.Powód?:

 

-Ma tylko 30 naboi więc to jest + bo gracze nie bedą sie denerwować że ktoś ciągle strzela z niej i nie przestaje.

-Tutaj weźmy pod uwage mape cs_max taki gracz jak M@$_O ciągle kampi z krową w oknie i strzela dopóki sie mu amunicja nie skończy jeśli wprowadzilibyscie sg552 to już by tak nie grał bo amunicji mało.

-Gra byłaby dynamiczniejsza i gracze ćwiczyliby "skilla" a nie biegli na "pałe" i strzelając gdzie popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja był nie zmieniał

-Krowa jest dobra i ma 100 nabojów

-Każdy krową gra na inferno gostek walił chyba i zabił 6 ze 100 amo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ma 30 nabojów ale jest o wiele lepsza od krowy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiana krowy na autolamę, raczej nie wchodzi w grę, bo będzie gorzej niż było. Większość będzie kampić z lamą i nie da się podejść na krótki dystans, a to nie pasuje do DM.

 

 

Propozycja odrzucona

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×