Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ub niepowinno byc xD

 

 

 

 

 

 

EDIT ! 

 

To ekstra, a po co ten spam.?! o.O Nie wystarczy ze H@ sie wypowiedział.?

Edytowane przez maksiu921
spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tą kropkę to zauważ że wszędzie są takie od pocisków. A ta kropka jest na każdym ss'ie. Dawać mi tego ub bo chce grać !!!



Wy se jaja ze mnie kur.. robicie czy co ? Exclusiv jak spie....iłeś mi skilla i zamiast ruszyć dupę wejść na forum i obejrzeć screeny to se grałeś dalej. Temat został założony o godzinie 18.56 to co wy robicie ? Jesteście adminami czy nie ? Jak umie się banować to trzeba umieć też odbanować i skoro tylu was jest, powinno to działać szybko i sprawnie. Drew Stratford jak już byłeś w tym dziale o 12.00 to mogłeś się moją sprawą też zainteresować.. 

 

I się Exclusiv przyzwyczaj do tego że będziesz baciory dostawał bo wróciłem do gry ;)

             

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi Ruta o jakąś kropkę, tylko o postacie nad bramą. Nijak się mają do struktury mapki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo mam jeszcze czekać na te ub ? Czekam już 20h na to żeby se zagrać. Petrus jeśli coś widać to czas się wybrać do okulisty :) A Jeśli komuś lepiej idzie to czy oznacza to że musi używać hacków ? Na lajcie po to ten spam bo chce kur.. żeby mi zdjęli nie słusznego bana !!!!!!!!!!



Ja pier.... zainteresuje się ktoś w końcu tą sprawą czy nie ? Ile mam kur.. czekać na to ub ? Na forum byliście, podobne tematy sprawdzaliście a tym się zainteresować nie możecie ? Od czego wy tu w ogóle jesteście. Banować to potraficie ale żeby odbanować to nie... Wkur...cie mnie tylko niepotrzebnie bo chce ze zagrać a kur.. nie mogę !!!!!!



Czemu w ogóle Exclusiv dostał admina skoro ma 15 lat ?

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żyłka Ci zaraz pęknie, wyjdz na dwór ziomuś bo ta gra Ci chyba nie służy skoro tak sie napinasz bo pograć nie możesz.

 

CT skaczący z gali i TT wyrzucony siłą granatu wygladają jak wtopieni. te modele nad bramą może owszem wyglądają dziwnie. ale żeby "nijak miały sie do struktury mapki"? nie udowodni sie tego bez HLTV ze te postacie nie lecą z gali, poza tym jeśli miały by być to modele z WH, bo rozumiem że to sugerujesz, to czemu nie widać modelu na pochylni zaraz po lewej stronie SS.

moim skromnym zdaniem do UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tym czasowo dostaniesz Ub, z HLTV mamy kłopoty więc nie obejrze... Jeśli wróci a gra wyda nam się podejrzana to ban wróci. 

 

 

Tymczasowo zamykam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×