Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tecku

Wywiad z Divese.

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor:Tecku

Wywiad z divese.

 

T: Witaj divese, na początek przedstaw się.

D: Witam Mam na imę Arek i chodze do III Gimnazjum.

T; Wnioskuje,że masz 15lat?

D: Nie,mam 16 lat.

T:A jak z nauką?

D: Narazie idze dobrze lecz z Fizyką mam i miałem duże problemy a tak to spoko.Nawet lubie chodzić do szkoły :P.

T: A co po gimnazjum? Masz jakiś cel w życiu?

D: Po gimnazjum czeka mnie szkoła zawodowa w kierunku Hydrauliki.Moim celem najważniejszym jak dotąd jest jazda na motorach i w tym chce się szkolić a hydraulik to tylko na zarobiek :)

T: To widzę już przemyślałeś co będziesz robił.Wnioskuje ,że twoje hobby to motoryzacja?

D: Dokładnie tak nie jestem jakimś mistrzem w tym lecz amatorem ale postanowiłem sobie że będę to robił bo w rodzinie każdy się tym zajmuje :P

T: Czyli jak to się mówi z pokolenia na pokolenie?

D:Tak.

T: Powiedz od kiedy pogrywasz w Counter Strike?

D: W cs'a zaczołem grać gdy miałem 9-10 lat razem z moimi dwoma kuzynami, od tego czasu udało mi sie osiągnąć nawet dobrego skilla lecz w porównaniu do innych to dalej jestem słaby xD.

T:A skąd pomysł na nick?

D: Pomysł wzią się stąd że nad komputeram miałem napisane kody do GTA 4 i 1 litery utworzyły nazwe :P i na takiej postanowiłem grać lecz w cześniej grałem na paru innych nikach.

T: A uzależnienia? Jesteś od czegoś uzależniony?

D: Obecnie od niczego, nie pije nie pale nie ćpam nic z tych rzeczy.Jedynie może byc naług do cs :D

T: A więc jakiś jest,starasz się powstrzymać od gry?

D: Do komputera siadam gdy już "żywcem" nie ma co robić.To się zdaża często bo na wsi za dużo zabawy to nie ma xD a tak to lubie się odstresować i pozabijać paru kumpli :D.

T: A dziewczyny?Jak ci idzie?

D: No nawet, lecz z jedną chodziłem 4 lata i to się rozpadło bo się wyprowadza z tej wsi gdzie mieszkam.Nawet jednym czasem pytałem się Darka co można kupic jej na urodziny i doradził mi super no ale niestety los mi nie sprzyja.

T: Nie tylko tobie.A dzieciństwo jak wspominasz?

D: Moje dzieciństwo było jak woda szybko przeleciało, ale wspominam je doskonale.

T: Przejdźmy do sieci, jak się tutaj dostałeś?

D: Na takich nędznych serwerach dostawałem bany za ss,czity itp lecz ani razu ss nie wrzuciłem bo mi poprostu było szkoda czasu.Na tą sieć dostałem sie przez mojego kuzyna i odrazu poczułem że to będzie serwer na którym zatrzymam sie dłużej i na tej oto sieci po raz pierwszy wstawiłem ss'y bo panowała bardzo dobra atmosfera do gry, lecz i tu nie obeszło sie od ss'ow i podejrzewania mnie o czitowanie.

T: To kuzynowi podziękuj ,teraz parę krótkich pytań.

T: Jaki kolor?

D: Mocny niebieski i pomarańczowy.

T:Zwierzę?

D:Pies.

T: Gatunek muzyki?

D: Tylko i wyłącznie RAP.

T : Styl ubioru?

D: Do szkoły zawsze bluza z kapturem jeansy czasami dres i buty DX

T: Powoli kończymy wywiad,chciałbyś kogoś pozdrowić?

D: Chciałbym pozdrowić wszystkich graczy DM+BF2 a szczególnie StrzelaM EntereM,Drew'a,Westa,Nevera i oczywiście Petrusa który dał mi szanse adminowania na serwerze ;).

T: Ją przyłącze się do pozdrowienia.Dzięki za wywiad.

D:Również dziękuję.

Edytowane przez Tecku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Nie obraź się, ale uważam, że ten wywiad też jest napisany na szybko... Pod względem treści jest nawet nawet, ale pod względem błędów pisemnych to kiepsko (rażący brak przecinków; nawet znalazłem ortograficzne błędy...). Postaraj się analizować tekst pod względem treści i poprawnej pisowni... Poza tym momentami odczułem, że masz jakiś schemat - takie nagle sztywne "punkty"...

 

Widać poprawę, ale jeszcze musisz trochę popracować ;)   

 

"Nie liczy się ilość, ale jakość" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te wywiady każdego są dobrze zrobione.Nie patrzcie się na to co ja pisałem bo to ja :D polskiego za dobrze nie umiem a Tecku pisał to na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad to mi się podoba, trochę estetyki więcej i ok. Plusik poszybował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×