Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ruta

[Call of Duty] SS'y Ruta Znowu -.-

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Ruta

Serwer:cod mod

Twój SteamID:VALVE_0:4:1992118778
Twoje IP:77.65.38.68
Kiedy zbanowany :10.11.2013 - 09:07:26
Powód bana:Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował:Greedy
ss'y:http://speedy.sh/p47fX/cstrike1.rar     

 

 

Ja się kur.. pytam co to ma znowu znaczyć ? To że jestem dobry w cs'a to odrazu czituje ? Jakich wy adminów wybieracie ? Gram na tych serwerach od 29 listopada 2012 z tym że miałem przerwę z półtora miecha a przyjdzie sobie taki nowy nierozgarnięty

admin i co ban za nic do ch... !!! 

I znowu skill i na dodatek teraz brzucho poszło się jeb.. -.- 

Jeszcze raz piszę, albo ogarnijcie tych nowych adminów albo im odbierzcie admina skoro się na tym nie znają. I na dodatek znowu tak jak kiedyś jestem podejrzewany o sh bo widziałem jak jakiś gracz się skarżył lecz mam nadzieje że nie będę musiał zwów czekać tyle czasu na ub.



Mam jeszcze pytanie odnośnie tych banów. Otóż co mam zrobić żeby ich nie dostawać ? Ponieważ zawsze kiedy mam skilla znajdzie się jakiś nieogar który widzi w tym wh, aima, sh i bóg wie co jeszcze. Rozumiem gdyby moja gra ewidentnie wskazywała na czitowanie a oni ni z gruchy ni z piertuchy mnie banują. Gdyby chociaż napisali pytanie czy czituje albo cokolwiek to nie, odrazu ban i czekanie na ub .. Nie wiem co z tym zrobić ale nie chce żeby moja gra wyglądała tak, że kiedy mam skilla to mam bana ...

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×