Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
amh94

Skarga na Borsuk i Strzelam

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, chcialbym grzecznie zlozyc Skarge na tych panow. Powod? Nic nie robią, nie reagują na graczy, otoż koles i on Nicku "ReVo" ciskal mi po rodzicach, pomimo że admini byli, nic nie robili z tego, wyzywał moja dziewczynę o nicku "Klaudia." od szmat, dziwek, admini też nic nie robili, poniewaz odpowiedz pana Strzelam Enterem byla nastepujaca że mam "odpuscic" i nie zwracac uwagi, TYPIE JAK MOGE NIE ZWRACAC UWAGI JAK TAKIE COS mi po 'rodzinie" wjezdza" lub cos o niej mowi, zastanowiles sie troche? Widac że malo sie znasz, prosilem was zebyscie cos ogarneli? to nie. + pisac na admin sayu że typ jest odpalony, to nawet "Strzelam Enterem" laskawie nie pojdzie zerknąc na speca czy cos ma, bo maja oni to gleboko w dupie te sprawy admina ktore do nich naleza, wiec bardzo prosze o ukaranie ich, lub ostrzegnieciem o zabraniu admina, ponieważ nie spelniaja obowiazkow. Kazdy klnie jak szewc, a Oni nic nie robią, no jak jest admin "Davis" to odrazu banuje, nawet za slowo "kurwa" ostrzega gracza żeby nie klnął, a Ci tutaj to maja takie cos w dupie.

 

Pogratulowac temu co dal im admina :*

 

pozdrawiam amh1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w/w admini powinni ostrzegać graczy, żeby nie klneli publicznie na serwerze, tak jak to Davis robi :)

Kulturka na serwerze musi być na poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mi nie chodzi że za slowo "kurwa" ma banowac, poprostu opisalem sytuacje np jaka Davis robil, bo tam za ktoryms razem to denerwuje pomimo że jemu sie uwage zwradza, ale doslownie typ mi pojezdzal + cos tam o rodzinie mojej mowil, a oni nic nie robili bo mialem to nic zlać : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie, najpierw ostrzeżenia później bany. A waszą dwójkę (ReVo i Ciebie) zbanowałem, jeśli dalej tak będziecie robić to bany będą dłuższe niż 5 min.

 

@EDIT

A na twoje zgłoszenia na u@ reagowaliśmy, a to, że graczy byli czyści i nie banowaliśmy to odrazu nie sprawdzamy.

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanowales Go? hahaha, mnie zbanowales tylko i wylacznie bo Tobie pocisnalem bo jestes slepy że wjeżdza na rodzicow? Wyzywa moja dziewczyne od szmat? taki jak Ty ma admina? niby musi byc "kultura" na serwerze, lecz jak widac Ty nie wiesz na czym Ona polega. : ) 



Az tak reagowaliscie, ze do tej pory gracz o nicku "Nudie" nie dostał bana :( ależ to smutne te wasze reagowanie ;< Trudno, wątpie że ktoś z administratorow sie tym zajmie tematem, ciekawe miszczu jakbym tak na Twoja rodzinke wjezdzal ; > ciekawe czy bys nie zareagowal tylko jak to powiedzial Strzelam "Olej to" : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanowałem go odrazu po tobie ! Składaj podanie i ogarniaj całe towarzystwo. Jeśli chcesz żeby banować za każdy wulgaryzm, to mogę z czystym serduchem dawać ci co chwile bana za słowo "kur*a". Poza tym daj jakieś dowody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1311101531-de_dust2-1384093860-1384095360.zip

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1311101505-de_dust2-1384092300-1384093800.zip

 

Tutaj jest hltv + Ci podesle jak kolega o nonejmie "ReVo" sie zachowuje gdy nie ma admina i gdy ja jestem z Klaudia na serwerze: 

http://imageshack.us/photo/my-images/707/o7df.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/802/x1bz.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/809/mjk3.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/14/j5iw.jpg/

 

Tak za kazdym razem sie kolega zachowuje, tylko wtedy jechal po rodzinie ; >

 

+ moge jeszcze na image wrzucic jego ip bo mam ss'y : ) 

Edytowane przez amh94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas mojej dzisiejszej gry nie otrzymałem zgłoszeń dotyczących gracza "Nudie".

 

Wiem, że "jechał ci po rodzinie" dlatego dałem mu bana. Dostaliście po banie i kropka.

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wtedy jeszcze nie byłeś, lecz był "Strzelam Enterem" i chyba uzylem jeszcze przy tym zgloszeniu slowo "kurwa" czy cos z tym zrobi : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przejmujesz sie że jakiś typek w necie Ciebie wyzywa to serdecznie pana Pozdrawiam.a z Nudie to nie zdążyłem nic zrobić wbiłem na Speca a gracz już właściwie wyszedł co do kultury,mówiłeś że masz 19 lat ktoś "wjechał" na Twoją rodzinę ok moze i nie zauważyłem tego ale czy potrzebnie poruszyłeś ten temat? czy nie lepiej to olać i robić swoje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ty olewasz wyzwiska na rodzine no to gratulacje, to jak widać dajesz dokladny przyklad na obu serwerach bo doczytalem sie że masz na jakims jeszcze z tej sieci, to jak widać jestes bardzo dobrym adminem jak dajesz po rodzinie jezdzic typom a Ty odpowiadasz im "olej to" xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spytaj sie ludzi z Dm czy olewam wyzwiska;) olewam wyzwiska bo to bez sens jeśli ktoś potrafi obrażać tylko w Necie:) jeśli jest taki odważny to na ts/skype jak coś. na Dm banuje za każde słowo nawet "kurwa". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zacznij tak robić na "only dd2" a do Ciebie nic nie bede mial : ) i banuj poprostu ludzi tych ktorzy wyzywaja nawet jesli to dla Ciebie jest bez sens bo wtedy sie naucza że jest kulturka na serwerze a nie hołota wyzywających sie dzieci ; > a tym bardziej jak ktoś pojeżdza na rodziców : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajesz ostrzeżenie max do 2 i banujesz proste kultura musi być gracze za dużo nie mogą sobie pozwalać na takie zachowania i myślę że ban za 5 minut to za mało min 30min na przemyślenie swojego zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanowales Go? hahaha, mnie zbanowales tylko i wylacznie bo Tobie pocisnalem bo jestes slepy że wjeżdza na rodzicow?

Tak gracz dostał bana. Zobacz sam: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=8512

Pragne zapewnić, że @TosieK na DM+BF2 dba o zachowanie kultury na serwerze przez graczy i jak klną / obrażają to jeśli po ostrzeżeniu dalej to robią to automatycznie ban leci. Co do DD2 to nic nie wniose, ale udowadniam Ci, że Ty tylko bana nie dostałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, ale co to jest ban na 5 minut? Szczerze? to jest chwila i znow zacznie wyzywac jak na okazalych ss'ach. Nie mowie nic o "DM" poniewaz nie gram tam, i nie wiem jak tam banuje, jestem w temacie na dd2 only wiec wypowiadam sie tylko na temat tego serwera. Niech Banuje tak jak mowisz za kazde klniecie/obrazanie na dm, to tak samo rob na DD2 i bedzie gitarka : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny co sie napina na internetowych trolli i napinaczy. uspokój się bo Ci żyłka pęknie jak ta gra wzbudza w Tobie tyle negatywnych emocji to może ją odstaw.

admini też nie widzą wszystkiego np jeśli są w grze nie widzą tego co piszą Ci nieżywi, banować tez nie będą za same zgłoszenie bo niby czemu mieli by Ci wierzyć na słowo. oboje dostaliście po banie bo ty kultury tez nie potrafiłeś zachować więc po co w ogóle ta cała afera na forum, tylko się ośmieszasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto tu się napina? jak widać tylko Ty ; < poprostu wypowiedzialem swoje zdanie koleżko : ) masz racje wyzywalem, bo jakos nie dam żeby wjeżdzał na moja rodzine i dziewczyne wiesz? : > pisalem na admin sayu nawet zeby ogarneli kolege : ) Poprostu chyba logiczne, że po tym temacie zmienią nastawienie prawda? A pomysl troche, np ten ReVo by wyzywał innego gracza po rodzicach a poszkodowany by nie mial juz ich, jakbys zareagowal wtedy na takego typa? jak to powiedzial Strzelam bys "Olal Go" wtedy? Troszke watpie, nie kazdy jest taki spokojny, da sie wyzywać innym, wiec kolego to Ty bys sie osmieszyl troszeczke gdybys dal po rodzinie żeby Ci wjezdzali : ) a poprostu ja mowilem Im, nic nie robili, wiec dlatego napisalem ten temat i tyle : > chyba jest mozliwosc wypowiedzenia sie prawda? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie pisz nam tu odyseii bo to nie w tym rzecz.Admin to tylko człowiek.Poczytaj regulamin ban za wyzywanie/obrażanie ban na 5 minut pierwszy jakby ostrzeżenie potem dopiero bany o dłuższym czasie...

 

Dla mnie to to forum robi sie już za przeproszeniem "chore" wbije taki typek spamuje co mu sie to nie stało bo jakis "debil" wyzywał jego i jego rodzine to jest parodia... oczywiście gracze zawsze najbiedniejsi i najbardziej pokrzywdzeniu bo musieli odejść od cs na 5 minut...

 

To sie robi już nudne i dołujące Poczynając na propozycjach po takie skargi jak te.1 post wytłumaczenia wystraczy i ttyle a nie 16 postów na jeden i ten sam temat...

Edytowane przez Divese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Bez podstawna skarga.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×