Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TYLKO KOSA.

Skarga na AragornV oraz Nielegalny

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: |TYLKO KOSA|.        ^^
Nick cheateraAragornV

Serwer:DM+BF2
Data + dokładna godzina2013-11-09 00:47 - 2013-11-09 01:07.

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):brak
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 80.51.181.58

 

 

Demko: http://speedy.sh/HzQZK/duelmap.dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna drazu tak ze wzorem?

Edytowane przez palenie228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę kręcił że to ktoś inny albo coś w tym stylu przyznaje się miałem aim'a ale tak jak ci mówiłem kosa wcześniej włączyłem aim'a by wykurzyć nielegalnego z serwa ponieważ tez miał aim'a pisałem ze 2-3 razy by all weszli na specta na wcześniejszej mapie tak samo pisałem z graczami że włącze leis'a nikt nic nie zaprzeczał ani nic nie mówili 1 albo 2 graczy się zgodziło ale nie włączalem bo musiałem pobierać innego cs'a ale to już zostawiam administracji czy mnie zbanują czy nie 

 

ps. jak bym miał adma to bym nie musiał właczać aim'a tylko zbanował bym ale ja nie wydaje kasy na takie coś chyba że na serwie gram już bardzo długo

Edytowane przez ARagornV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc ARagornV żegnamy z serwerów.

Wystarczy wejść na GG alarmowe lub steam i napisać adminowi, że jest jakiś odpał.

 

PS. Admin jest darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to po 1 nie wiedziałem że adm za free bo gram tu dopiero 1 tydzień po 2 nie mam gg i nie wiedziałem o żadnym gg alarmowym a steam'a nie mam wiec nie miałem jak sie skontaktować a po 3 jak graliśmy to tak samo kosa ani nikt nie mówił o zadnym gg ani nie mogli napisać??? ja uprzedzałem wszystkich kosy może wtedy nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie usprawiedliwia czitera. Nawet jak inni gracze nie mają nic przeciwko to jak sie wyda i są na to dowody to ban musi być. Nigdy nie wolno czitować, na serwerach gdzie jest to zabronione, a na Kopytkowych akurat jest zabronione. Niestety, ale na 99% sie pożegnamy (jeśli naprawde czitowałeś bo demka nie oglądałem jeszcze)... Czitowania nic nie usprawiedliwia jak dla mnie!

 

Autor tematu podstawił źle linki. Demko należy pobrać stąd: http://speedy.sh/HzQZK/duelmap.dem (link Autora tematu przekierowywuje do psychostats)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mam jeszcze 1 pytanie po resecie wszystkie bany są usuwane chyba albo po zmanie IP serwera to wtedy da rade bym mógł grać normalnie??? teraz to już wiem to będę chciał adma i bede jako jedyny adm który gra codziennie po 5 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mam jeszcze 1 pytanie po resecie wszystkie bany są usuwane chyba albo po zmanie IP serwera to wtedy da rade bym mógł grać normalnie??? teraz to już wiem to będę chciał adma i bede jako jedyny adm który gra codziennie po 5 godzin

Nie pogrążaj się :) Masz wgranego aim'a, używasz go pod pretekstem "wykurzenia innego czitera" zamiast iść po admina. Potem się pytasz czy po resecie będziesz mógł grać, i że będziesz chciał admina.. Cziter to cziter.. Wg. mnie, szans nie ma.

Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darek ja mówiłem nie bede kłamał czitowałem a po resecie bany chyba są kasowane to teraz chce by admini mnie nie banowali ponownie i jak z tym admem darmowym bo jak bym miał adma to by był luz to teraz tylko o to prosze serw fajny jak ich mało auto respawn bf2 i ludzie są fajni 



eh dobra mam aim'a na kompie i co z tego jego zawsze można usunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHHAAHAHAHAHAH

 

Po pierwsze bana już masz więc po co spamujesz ???

Po 2 do admina obowiązkowo steam którego ty nie masz....

Po 3 jako jedyny admin bd grał po 5h dziennie ? hahahahahahahahaha jakbyś mnie wcześniej widzał to ja do 6h dochodziłem, ale niestety teraz jest nauka więc troche sie stopuje z graniem.

 

PS:. ALE SIE UŚMIAŁEM HAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divese po 1 znam sie z AragornV w realu i nie czituje przeważnie jak ktoś go mocno w kur... to sie tylko fochnie ale jak ktoś w 80% gry nie czituje to dla cb te 20% to już cziter ?

 

ps. kto z was nie grał na samym początku na botach z wh albo aimem ???? ja właśnie tak zaczynałem jak nie umiałem grać z 2 lata gram teraz bez czitów a jak nie mam adma ani GG do adma co jest często a aim mnie w kur.... to go albo wyzywam od ciot itp. albo wychodzie się wyżyci na botach po chwilce wbijam i dalej gram z cziterem ale są ludzie co tego nie wytrzymają i sami się odpalą 

 

divese masz adma co byś zrobił jak byś go nie miał i nie miał żadnego kontaktu z admem a cziter cie w kur.... nic aby temat i czekał a aim gra nadal co zmienił byś serwer jak podoba ci się ten serwer i zaje... sie na nim gra tylko ten cziter 

 co w tedy byś zrobił na jego miejscu ???? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ARagornV Obejrzałem demko i mogę skomentować :) od 16:50 ewidentnie widać AIM+WH u Ciebie. W ogóle to sie nie obraź, ale nie polecam grać jak pobierasz jakiś plik bo ten Twój ping to masakra :/ Co do Twoich pytań o Admina to przemilcze bo nie ma sensu odpowiadać :(

 

@myszka098 odpowiem na Twoje pytania:

Divese po 1 znam sie z AragornV w realu i nie czituje przeważnie jak ktoś go mocno w kur... to sie tylko fochnie ale jak ktoś w 80% gry nie czituje to dla cb te 20% to już cziter ?

Cziter to osoba używająca czitów i nie ważne przez ile czasu gry :)

 

kto z was nie grał na samym początku na botach z wh albo aimem ????

Ja grałem tylko na botach bez WH oraz AIM. Możesz sie śmiać, ale ja tego gówna (zaprzeproszeniem) nigdy nie używałem, ani nie instalowałem ;)

Co do pytania co bym zrobił jakby grał cziter to bym spróbował zawołać Admina z GG Alarmowe lub na Steam, a patrząc  w stare czasy jak zaczynałem tu przygode na serwerze to jak latał cziter (SH) to pamiętam, że po prostu grałem (nerwy puszczały; może coś na say napisałem, ale to czyste początki (kwiecień?)) Albo po prostu wyjdź z serwera.

 

Dalej już nie dyskutuje i nie ma sensu dalsza dyskusja :) Zostawmy to do oceny UB Support ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek nerwy ci puszczały ale nigdy nie chciałeś takiemu zaje... albo jakoś się odegrać ja miałem często albo na adminie raz tak miałem w 2h musiałem wstawiać 3 razy ss'y ale to wiesz kto jak kto ale czasami warto zobaczyć też forum bo jak ja wejde to mam tak wszyscy moderatorzy offline admini offline Administracja offline GG offline steam nie mam i jak ja bym miał dać znać adminowi jak ktoś gra 

 

i takie pytanko czy o pierwszej w nocy jaki admin gra w kolejce może niech mi napisze mi na pw na forum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takie pytanko czy o pierwszej w nocy jaki admin gra w kolejce może niech mi napisze mi na pw na forum 

załóż sobie darmowe konto Steam i dodaj na nie Adminów DM+BF2 ( http://www.cs-kopytko.pl/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=32 ) bo domyślam sie, że grasz tylko na tym serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak lubię ten serwer tak jak AragornV mam konto steam lecz go nie używam dla tego nie mam na kompie steam w miarę da się dogadać z wszystkimi graczami ale czy znajdę admina o 1 w nocy albo o 2 mogę zainstalować steam czemu nie mam ts i mikro mogę sie dogadać ale nie mam wykupionego cs na steam więc moim zdaniem jest zbędny bo po co mi steam do komunikacji tylko z adminem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo po co mi steam do komunikacji tylko z adminem ?

Tak, ja mam na razie tylko po to :) Wierz mi jest warto. Nie piszmy tu o tym w tym temacie bo to nie na temat. Zapraszam na shoutbox jak będziesz miał 20 postów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jaka to jest parodia na serio weźcie zamknijcie bo ten typ to jest poprostu idiota idiota idiota idiota idiota.

 

 

Co z tego że gra długo w każdej chwili moze odpalić po 2 od samego początku ćwicze skilla nawet na botach nigdy nie odpaliłem haxów....

 

 

Ciotasku wiesz po czym wnoskuje że ten twój kolega ma haxy a wyobraź sb że jest coś takiego jak HLTV i demko można obejrzeć bez problemu.

 

Jak masz sie zamiar kłucić ze mną , z Darkiem i jeszcze z kimś innym to sobie najpierw to wszystko poukładaj bo sam sie plączesz w tym co mówisz.

 

 

Temat do zamknięcia ewidętnie widać że gra na aim+wh i do tego się przyznał (post #5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

divese nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie co byś zrobił bez adma i kontaktów co na to nie masz wymówki piszesz że ktoś jest idiotą a zastanów sie czy sam czytać umiesz napisałem co ty byś zrobił w takiej sytuacji a ty wyskakujesz z takim czymś jak nie wiesz co odpisać to lepiej nic nie pisz pozdro dla CB 

 

ps. zawsze można podstawić kogoś innego id podać prawdziwe nie myślisz ok sam się przyznał ale już 2 razy dostałem w taki sposób bana bo grałem jak grałem moje id demko podstawione i dla mnie ban 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując: kolega AragornV jest ok, nie wiedział jak zgłosić oszusta, więc sam odpalił co miał -  aby ukarać wroga. Po ukaraniu chciał złożyć podanie o admina, aby karać cziterów. Grał "dopiero" tydzień i nie widział info o zgłoszeniach na u@ i darmowym adminie.

Dostał bana na grafike:

Nick: AragornV SteamID: VALVE_0:4:1240787188 SteamCommunity ID: 76561200441840108 Adres IP: Ukryty Typ Bana: SteamID Powód Bana: zmien grafike na 32bit Wykonano: 2013-11-08 Długość Bana: 5 Minut(y) Wygasa: 2013-11-08 (już wygasł) Zbanowny przez: Nevertrust Zbanowany na: cs-kopytko.pl [DM+BF2] @pukawka.pl (de_eldorado) Wszystkie wygasłe bany:

0

 

więc za cholery nie wiedział, że na serwerach grają admini... i długo by można jeszcze pisać. 

 

Dobrze tylko świadczy, że się przynał. Mimo wszystko to nie jest usprawiedliwienie.

Żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

wszystko ładni pięknie tylko jak widzę admina to z 1 na godzinkę na cały dzień to wiesz admina powiadomić jest dosyć trudno jak by ktoś wcześniej podał steam adminów oraz GG alarmowe i admini byli by nawet o 1 w nocy było by zaje... ^^ Divese sie wypowiada a sam nie wie o co chodzi bo on jest idealny nie grał na czitach nigdy a mogę się założyć że kiedyś każdy spróbował nawet na 1 min włączył wh albo coś innego umnie w klasie gra w cs 6 osób i wszyscy conajmniej 1 grali na czitach a Divese chyba jest idealny a na 100% nie jest niewinny pozdro dla takich co tak sądzą 

 

 

ps Divese do esla zanim zaczą miał skilla do ligi światowej go no to poprostó ideał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś wcześniej podał steam adminów oraz GG alarmowe

SID Adminów to nie tajemnica. Nawet w tym temacie masz kilka przykładów. Mimo iż nie jestem adminem też mam SID w profilu. Spójrz:

 

11jm7n6.jpg

 

 

Co do GG Alramowe to nawet nie trzeba mieć zainstalowanego GG w systemie. Spójrz wystarczy wejść na stronę główną cs-kopytko.pl:

 

 

2v3og06.jpg

 

 

 

a jeśli nie chcesz tak to wystarczy przejść pod samą sesję GG, czyli tu: http://widget.gadu-gadu.pl/index-detached.php?id=a8bde0ab00d03fcbd274082fd994980774a6fe44 (zwykle działa) :)

Pamiętaj: Nic nie usprawiedliwia czitowania i dalsze dyskusje nie mają sensu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×