Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TYLKO KOSA.

Skarga na AragornV oraz Nielegalny

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

darek to mam pytanko podasz mi numer tel. do admina bo wiesz na GG nikogo o 1 w nocy nie ma może będę pisał sms że gra jakiś odpał a ty darek grasz o 1 w nocy czy nie jak nie to milcz ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe sie wypowiadał jak lubie :P Numer telefonu to rzecz osobista i tu nikt takich danych nieopublicznia. Prosze Cie nie ośmieszaj sie bardziej bo jak przeczytałem ten post o numerze telefonu to sie nieźle uśmiałem. Wgl co Ty jakiś adwokat? Niech sie sam broni jak już tak bardzo Mu zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie już ten SHIT.Kolego po co dyskutujesz jak już ewidętnie ma bana bo widać jak czituje swoim 2 kontem tego nie uratujesz, no chyba żeby wszyscy tu rozumu stracili.

 

Po 2 nie odrazu miałem tu admina więc musiałem sb jakoś radzić i pisałem na steam.

 

A co do twojego postu że admin jest tylko 1h przez cały dzień na serwie to się mylisz... nie znasz wszystkich adminów więc kultularnie WY********J.

 

Bo już mnie takie dzieci powoli drażnią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divese po 1 zachowujesz ja jak jakaś pierd****a giwazda nie ty jesteś taki idealny wiesz co to esl ? 

 

Darek wbij czasem o 2 w nocy zobaczymy czy napiszesz na GG alarmowe bo adminów nie ma o takiej porze bo do szkoły więc co mam mieć nr telefonu do adma by go budzić bo cziter jest na serwie 

 

 

 

PS. Divese chcesz stronkę do http://www.esl.eu/pl/ proszę może wystartujesz w lidzie światowej  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×