Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NeVeas

Ćwiczenia

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaa, Więc tak przyznam się, mam pare kilo do z rzucenia i jak to zrobić? Oczywiście i umocnić brzuch :)

Macie jakieś ćwiczenia dla mnie ::) Odrazu mówie mam 12 lat i chcę jakieś cwiczenia robić, nie mam w domu sprzetu ani nic. Ale Biegam itp. ale to nic nie daje.Możecie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij ćwiczyć brzuch, kaloryferek rób :) Polecam codziennie robić kilka serii brzuszków, a jak jesteś mocny to i to : http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzucha-cwiczenia/aerobiczna-6-stka-weidera

 

 

Systematycznie codziennie wieczorkiem i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym się z tb nie zgodze. 6 weidera to gówno, tak daje siłe ale Kręgosłup niszczy :) A co myślisz o 5 seri po 20 brzuszków 5-10 pompek i 15 przysiadow?



Czy jak to mogę zrobić :) ?



Pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zrównoważona dieta, która pozwoli Ci stopniowo uwalniać tłuszcz z organizmu i nie będzie jego nadwyżek . Pamiętaj, że ćwicząc w pierwszej kolejności spalasz właśnie mięśnie, dopiero potem idzie tłuszczyk. To co piszesz powyżej może być, pamiętaj jednak o stopniowym zwiększaniu ilości powtórzeń. Najlepsze na spalanie tłuszczu jest bieganie, rower, skakanka itp. czyli ćwiczenia areobowe. Reasumując: dieta - żeby organizm złapał równowagę,  ćwiczenia - wzmocnią mięśnie i  nie będą tak spalane podczas ćwiczeń  aerobowych. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki:

 

Pierwszy tydzień: 6x15 (6 serii po 15 brzuszków, odstęp między serią 30 sekund)

Drugi tydzień: 8x15

Trzeci tydzień: 10x15

Czwarty i w górę 10x20

 

+ Bieganie

 

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek - Pierwsze dni po 15 minut truchtem, potem tygodniami stopniowo dodajesz 5-10 minut więcej.

 

No i co najważniejsze 0 używek + odpadają różnego rodzaju wynalazki tj. fast food itp.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×