Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kosciuszko

BorsukMiodowy - Skarga

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony ReVo , na początku mego podania chciałbym zaznaczyc, ze chodzi o admina jakim jest BorsukMiodowy.

Jestem kurwa zniesmaczony wrecz zazenowany zachowaniem jakim odnosi sie BorsukMiodowy do zwykłych szarych graczy. Był to piękny listopadowy dzien w pokoju unosil się zapach pieczonej babki  , jakas tam wiewioreczka przy ognisku grzala swoje małe zmarzniete lapki , z oddali przez okno widziałem piekne pola malowane zbozem rozmaitym był wyzłacane pszenica a nawet posrebrzane zytem. W ten cudowny czas liście juz  tańczyły na wietrze, a wiatr delikatnie rozwiewał chmury na niebie kołysząc równocześnie drzewa. Liście szybowały w powietrzu i upiększały mój skromny ale szczesliwy dzien, który płonął barwami jesieni. Liście przez cały ten czas  tworzyły barwny kobierzec dekorując świat. Wiatr  tańczył z nimi i kołysząc drzewami stworzy piękny krajobraz jesieni.Piękne liście dębów, brzóz i innych drzew żółkly, czerwieniły się i przybierały ciekawe ubarwienie, by później upaść i razem z innymi tworzyć barwny jesienny dywan. Również ludzie byli bardziej zmęczeni, senni jakby już czuli na karku oddech królowej lodu i śniegu, zimy. Az tu nagle kurwa zniecacka wyjebał jak dzik w sosne BorsukMiodowy, grałem sobie jak zawsze spokojnie nie przeszkadzajac nikomu w pewnym momencie padłem przez moj glupi blad i napisalem sobie poprostu zwykłe "kurwa" nagle borsuk zacząl swoje jakies jebane spiewki na moj temat ja nie zwracajac uwagi a nawet go pouczajac zeby sie uspokoil.On wtedy skorzystal z swoich przywileji jakie posiadaja admini i bezwglednie z usmieszkiem na twarzy i pogardliwym spojrzeniem dał mi bana na 5 minut. I ja sie pytam do kurwy nedzy za co?! Kazdy gracz przeklina gorzej ode mnie a mimo to ja jestem na tym serwerze szykanowany! Prosze głownego administratora o wyciagniecie wnioskow, a takze ukaranie zwyklego admina w najgorszy mozliwy sposob aby sytuacja nie miala juz miejca!

 

Z powazaniem ReVo

 

P.S wkurwiony ReVo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

//EDIT

 

Za ten temat warn powinien byc :

 

a) gdzie dowód

 

b)wisz co ty piszesz?

 

c)nie jestem pewny czy regulamin złamałes

Edytowane przez szymon33224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do NeVasa

Przepraszam bardzo , ale się pomyliłem i w złym dziale dalem poprzedni temat , a ciebie prosze moj drogi przyjacielu o nie wypowiadanie sie w tym temacie jezeli nic nie wnosisz a jeszce probujesz mnie sprowokowac slowami "skoncz puakac" "po ciula" itd , itp

Edytowane przez Kosciuszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ! Jak pisałem żebyś się ogarną to zacząłeś z jakimiś cwaniackimi odzywkami typu: "nie przeklinaj", "ogranij się" i jakieś różne przekleństwa !

Jak cie ktoś zabił to zacząłeś pisać na chacie słowa: kur*wa, jakieś inne wulgaryzmy.

Co miałem ci zrobić żebyś przestał. Dałem ci bana tylko na 5 MINUT , to ty robisz wielką awanturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za slowo "kurwa" ban to lekka przesada..

Ale tez nie po jakiego grzyba pisales ten bezsensowny wierszyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Borsuk troszkę za bardzo na serio wziął te "kurwa". Bana nie powinno być. Ale trudno. Co by nie było, to temat nie jest  nic warty. Jeżeli dostaniesz bana na 5minut to po prostu to przyjmij. Jeżeli niesłusznie to przykro. Będziesz miał uprzedzenia i jeżeli się to powtarza to wtedy może pojawić się problem.

Najlepiej w takich sytuacjach robić screena, aby był jakiś dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zostań poetą,

2. Brak dowodów

3. Po Twojej wypowiedzi z użyciem tylu wulgaryzmów nie dziwię się, że dostałeś bana

 

Skarga bezpodstawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×