Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kosciuszko

MalinowaZelka - skarga

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam skladam skarge na MalinowaZelka znowu jestem na tym serwerze szykanowany , rozmawiam sobie normalnie z jakims kolesiem i powod bana ochlon i wroc czy jakos. Nie mozna sobie rozmawiac z ludzmi na oglnym jak sie padnie?? No kurwa jak bym wyjebal caly ten sklad adminow i zrobil nową zaloge oj chyba kurwa zglosze podanie o admina i zrobio wkonuc porzadek z odpalami a nie niewinnych ludzi banowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złóż podanie, a zostaniesz zmieszany z błotem. Po pierwsze i zasadnicze STEAM. Powodzenia.

Ban jak najbardziej słuszny. Podejrzewam, że za krótką chwilę zobaczysz na forum za co. Zrobione zostały screeny. Masz farta, że tylko na 30minut dostałeś.

 

Teksty, że wyjebałbyś cały skład adminów nie są na miejscu, bo już kolejny raz "z dupy" piszesz skargę.

Powodzenia w dalszej grze.... tuż po wygaśnięciu bana.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w rozmowie z kolegą używasz wulgaryzmów to ban słuszny.

Na serwerze obowiązuje kultura i nie wolno przeklinać i / lub obrażać innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze z w rozmowie z kolega uzywam wulgaryzmow

a więc sprawa wyjaśniona. Nie przeklinaj na serwerze oraz nie obrażaj innych to nie otrzymasz bana w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wyjasniona kurwa nic tu nie jest wyjasnione dostalem nie slusznego bana. A ty kurwa malinowa nie strasz widac ze masz jakies zle doswiadczenia z blotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładnie całą sytuację. Admin wszedł na moja prośbę, bo Petrus nie miał czasu. Na szczęście w przeciwieństwie do Ciebie ja myślę i robiłem ss.

Wszedłem to zaczynałeś wyzywać gracza "deagle eye" 

SS. 1 :

28698549825430694666.jpg

 

SS.2:

42447415778072368204.jpg

 

 Potem zacząłeś pisać do mnie: 

SS.3 :

59281201533784333700.jpg

 

I gdy pojawił się malinowa

SS.4 :

25065656672199954155.jpg

 

 

 

Ban jak najbardziej słuszny, ciesz się, że dostałeś tylko na 30 minut, bo zaczepki szukasz u każdego co chwile przez co wychodzą gracze.

 

Pozdrawiam. "cienki sikor"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W takim razie, zapraszam do obejrzenia HLTV, z rozmów można wywnioskować, że do Ciebie nie pisałem, Ty zaczynałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Poproszę jakiś przykład / dowód. Na 1 ss widać jak byk, że dopiero wszedłem, deagle napisał zapewne na teamsay "b" lub coś podobnego. Tonący brzydki się chwyta sorry kolego, ale najpierw trzeba nauczyć się panować nad nerwami potem pisać do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamitam kto sie zaczal rzadzic ale wiem ze musiales mnie czyms wkurwic a nie chce mi sie szukac zreszta to nie skarga na cb tylko na malinowazelke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×