Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Piszę ten temat ponieważ mam jakieś problemy dziwne z netem ponieważ przed wczoraj grałem normalnie, wczoraj po 21 zaczeły się lagi a dzisiaj to już w ogóle ping non stop po 250 i nie zchodzi jedynie przez 15 min był 131 i niżej nie chcę iść a ja jako admin mam immunited i nie wywala mnie za ping ale nie będę grał i lagował każdego swoim kosmicznym pingiem więc piszę do was o pomoc w odnalezieniu problemu na steam znalazłem na yt film, że wpisuje sobie przed grą "rate 23000" pod spodem było pełno komentarzy fajne, pomaga i tak masz suba i sratatatata....

Mi to akurat nie pomogło w obecnej chwili miałem internet 2 mb/s i wydaje mi się, że mój dostawca internetu sobie leci w kulki i zmniejszył mi prędkość neta co jest dziwne bo od 1.5 roku nic nie robił a teraz jakoś dziwnie ping mi skacze do 250 a był 30-40 max i więcej nie nawet z netem włączonym.

Mam zamiar teraz kupić vectre z 100 mb/s ale nie wiem czy w mojej miejscowości będzie sygnał bo to 21 km od miasta głównego ale nie wiem czy będzie dobry sygnał bo ja płacę w tej chwili w ORANGE - NEOSTRADA 2 mb/s ponad 80 zł a Vectra ma za 100 mb/s praktycznie tyle samo bo 99.99 zł. :)

 

Mój internet : Neostrada + Router podłączone do gniazda i na bloku zamontowane są skrzyneczki i tam jest podłączone mój blok ma 1 piętro więc są  w 1 klatce 4 mieszkania się więc i tak moje 2 sąsiadki 1 to babcia niema internetu i 2 też koleżanka z za ściany ma internet ale też zabezpieczony jak ja i nikt mi nie zabiera neta bo mam zabezpieczone hasłem i nie wiem co robić teraz czy zadzwonić do operatora internetu czy poczekać do jutra może ping się uspokoi może to kłopoty z pogodą bo trochę pada czy coś nie wiem co mam teraz robić bo jeżeli będę miał dalej taki ping to na razie będę musiał przestać na jakiś miesiąc z cs'em dopuki nie dojdę do problemu przeskanowałem kompa Wise Cleaner Usunąłęm wszystkie problemy zrobiłem szybkie skanowanie Microsoft Security Essentiale i nic nie wykryło co by mi przeszkadzało nawet jak siostra siedziała na laptopie w 2 pokoju to miałem ping 60 max a teraz niema jej wyporowadziła się i mam swój komputer 1 jedyny w domu i nie wiem dlaczego mam taki ping ponieważ niemam nic więcej włączonego próbowałem odłączyć router "modem" od sieci i poczekać ale to też nic nie dało i nie wiem jakiś dziwny problem wcześniej tak jeszcze nie miałem....

 

Mam system Windows XP i nie miałem problemów a teraz zaczęło lagować.

 

Pomoże mi ktoś?

 

Z góry dziękuję.

_______________

Pozdrawiam Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowany antywirus?

 

@ edit:

Coś tam wspomniałeś o skanowaniu, więc zawirusowany PC odpada....

Jakie masz programy w tle uruchomione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Drew ale szybko umieszczałem ;)


Mam antywirusa Niemam właśnie nic :


- bezpieczne usuwanie sprzętu w pasku mam,


- połączenie lokalne 2


- Głośność,


- Windows Menager,


- Menager relatek hd audio.


 


A tak to nic więcej wszystko pozostałe wyłączone może jakiś wirus/trojan wbił mi się w Menagera bo mam teraz zadziwiająca dużo plików do zamknięcia w procesach w menadżerze zadań.


 


Gdy podczas gry włączyłem forum miałem ping 37 a bez internetu 239 to może zależność od nie łączącego internetu lub coś pomóżcie mi :D


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem wysoki ping bo sality sie wdarł bo nie miałem antywirusa, ale Ty masz więc odpada.

A jak masz ustawione aktualizacje automatyczne (te systemowe w panelu sterowania)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normlanie standard mam ustawione a atomatyczne skanowanie mam ustawione o 20 więc odpada bo jeszcze patrzyłem jak się kończyło to czekałem żeby pograć wczoraj i później ten ping. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×