Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mike Makss

Translucent - skarga

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym złożyć skargę na admina Translucent, widzę, że nie ja pierwszy.

Administrator banuje dosłownie za nic. Dla przykładu, nie chce mu się czekać na zakończenie rundy, ban na 5 min za "brak TP".

Kto ''nie leci za nim'', ban. Do tego nie grzeszy uprzejmością i ogólnym rozgarnięciem.

Nie wiem ile ten chłopaczek ma lat, ale Translucent jest świetnym przykładem, że nie wszyscy powinni i mają predyspozycje do bycia adminem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co napisał kolega wyżej.

Ponad minute do końca rundy bije się z typem na bananie awp a tu nagle ban na 5 min z powodem Brak TP...

Chyba po to jest ten czas żeby go wykorzystać tak ?

 

Edit: tu masz jego bany ... wyjebał pół serwera ...

 

Dowodem będzie jeszcze demko ale jeszcze nie ma tego dema.

 

Następna sprawa to jego bany w Liście Banów nie ma ani jednego jego bana z powodem ss tylko albo obraza albo BrakTP... Koleś chyba nie ogarnia admina nie wiem które z podań należy do niego bo bardzo chętnie bym mu zrobił test amx ...

Edytowane przez Bmh`Porobiony`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana nie dostales za nic tak sie sklada ze bylem na serwie i widzalem chcial sobie chlopak normalnie pograc ,,, a ze wy ludzie jestescie nieogarniecie to mowi sie wam dawaj paka gora czysto too latasz sobie po mapie jak kret i niewiadomo czego szukasz...


Ale byly taka sytulacja jest paka 1tt i 2ct jeden leci do paki drugi kampi jak bys poszli w dwoch na pewno by wygrali,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że na serwie grając nie słyszałem nic od niego przez mikrofon ... miałem awp więc poszedłem na pochylnie a że był typ na bananie to go chciałem zabić...Celem mapy jak wiesz jest położenie paki a miałem na to jeszcze ponad minutę więc nie wiem dlaczego miał bym dostać bana z powodem ogarnij TP ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP GRAĆ NIE UMIECIE TO NIE BEDZIECIE GRAĆ W OGÓLE !! PROSTE LOGICZNE

 

Say_team pisze spamem gdzie lecimy i d tego mówie przez mikrofon, i mam w dupie to ze ktoś ma ochote se pozwiedzać mapke jak mówie lecimy wszyscy banan to wszyscy, nie ma zadnych samodzielnych akcji. chyba ze sie upomni ze idzie narobić np zamieszania na duży. nie będę sie z wami bawił w jakieś podchody albo  tt leci za paka albo ja będę banował A jeśli strace admina Trudno. to samo z informowaniem swojej drużyny, brak infa kick i tyle.

nikt nie dostał bana za darmo, Co potwierdzi to demko !! Dziekuje i dowidzenia



Bmh`Porobiony` ciebie pamiętam stałeś na pochylni z awp powiedziałem paka leci 2 środek tak samo napisałem na say to nie dość ze nie poleciałeś z nami to jeszcze padałeś z paka !! bo byłeś sam, bo reszta mnie posłuchała !! wiec nie strugaj mi tu ważniaka tylko wan na bot grać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to że masz admina nie znaczy że będziesz rozkazywał gdzie mam iść...

Może ktoś akurat dał inne info.

Admin nie robi z ciebie boga ...

 

"TP GRAĆ NIE UMIECIE TO NIE BEDZIECIE GRAĆ W OGÓLE !!"
Ty na pewno o tym nie zdecydujesz, a jak dasz komuś perma w takiej sytuacji to pokażesz jakim jesteś adminem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poświęcam czas i chęci, Prowadząc was i ogarniając chociaż troszke ten serwer Do normalnego TP Wiec Albo Mnie słuchasz I grasz drużynowo albo wypad z baru, i za każdym razem będę cie banował aż załapiesz, a Admina mam właśnie po  to by z niego korzystać i ogarniać wasze niechlujne granie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypad to ty możesz pisać do siebie .

 

Bo ty żadnym h@. nie jesteś . i raczej nie będziesz.

 

A jak nie wiesz do czego służy admin to poczytaj. + to że z porobionym to się bardzo zgadzam co teraz napisał

 

Według mnie nie powinieneś mieć adma . A to że poświęcasz czas i obowiazki na admina to twoja sprawa bo ty chciałeś admina :ziom:  ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Admina a jak go strace to na pewno nie będę płakać :).. Nie będę sie powtarzał albo to TP Albo Serwer FFa. i będę robił tak za każdym razem jak będę grał, ze jak każdy bedzie sobie biegał gdzie chce, to robi wypad !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taki sposób obniżysz grywalność serwera.

I nie wiem czy wiesz cs jest po aktualizacji i nie każdy się rozumie... 

Ciężej się gra TP teraz.

Wracając do sytuacji jak jechaliście 2 środkiem to dobrze się awp ustawiłem na pochylni.

Pograj trochę ESL, MIXY.

Myślisz że admin jest dla ciebie przywilejem ? Admin to obowiązek, a ty swoimi pustymi banami psujesz serwer...

Nawet jak ktoś nie gra TP to najpierw powinieneś upomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pobiegło drugim środkiem ? bo mi sie zdaje ze wsyscy mnie zrozumieli po za tobą, spoko gram mixy. i wiem ze warto pogryć z pochy awp ale ty miałeś pake trzeba było chociaż nam ją dać to nie dośc ze poszedłeś tam z paka to jescze padłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tutaj bo mam nadzieję że dopowiem wam coś mądrego.

Translucent.... Popieram Cię, niestety Cię popieram bo gry TP na tym serwerze TP nie ma, jest FFA,

trzeba próbować to zmienić. Zmiana będzie bardzo trudna a wręcz niemożliwa

dopóki ns'y nie słyszą steamow i odwrotnie. W tej sytuacji nie da się prowadzić

normalnego TP. Serwer jest rozwinięty co nie zmienia faktu że mógłby być bardziej.

Zmiana protokołu na only steam na pewno nie pomoże, więc pozostaje chyba 

namawiać ludzi do modyfikacji swoich CS'ów żeby się wszyscy słyszeli... Czyż nie tak?

Może należy dodać taką informację na serwerze? Spora rzesza ludzi nie wie o tym.

Może i koledzy wyżej mieli racje że powinieneś upominać ale upominaj prawie cały serwer? 

Dobrze zrobiłeś. Tyle ode mnie. Trzeba próbować zrobić coś na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pobiegło drugim środkiem ? bo mi sie zdaje ze wsyscy mnie zrozumieli po za tobą, spoko gram mixy. i wiem ze warto pogryć z pochy awp ale ty miałeś pake trzeba było chociaż nam ją dać to nie dośc ze poszedłeś tam z paka to jescze padłeś

 

Nie świadomie pobiegłem z paką nie zauważyłem że ją mam.

Dlatego mówię że powinieneś upomnieć.

 

Dobra zamknijcie bo się spam robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szymon33224 czytam teraz 3 bądź 4 temat z kolei, w którym piszesz, że należy się warn - jeśli uważasz, że ktoś łamie regulamin to masz przycisk "zgłoś" w rogu postu. To, że dostałeś 4 lub więcej warnów nie oznacza, że każdy też ma dostać.

Co to znaczy "nie właściwy post"? Ogarnij się bo nie umiem tego już czytać. Sam nie wiesz za co ktoś powinien dostać warna.


OGARNIJ SIĘ BO MAM TEGO DOŚĆ!!! Może i dostane za ten post warna, ale nie umiem czytać tego głupiego spamu. Za wszystko warn? To ja Ci dałbym za brak przecinków oraz brak Polskich znaków typu "ó" lub "ę".......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Pan Ziółko, już mnie powoli irytujesz. Tak, trzeba pilnować zasad TP na serwerze, ale bez przesady. Nie grasz mixa z kumplami, żeby rozkazywać innym co mają robić - to serwer publiczny. Dopóki ktoś świadomie nie wykonuje celów mapy to nie masz prawa nawet go upomnieć! Piszesz wszyscy banan? Koleś pójdzie na ten BS drugą stroną, nie możesz mu tego zabronić.

Drugą sprawą jest Twoje ogólne zachowanie. Gracze robią screeny jak bezpodstawnie wyzywasz na serwerze.

 

 

Mam Admina a jak go strace to na pewno nie będę płakać :)

Taka postawa jest raczej nie na miejscu, nikomu łaski nie robisz.

 

Ogarnij swoje zachowanie i stosuj się do regulaminu. Ty jesteś dla graczy, a nie gracze grają dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×