Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Children

Skarga na 14-latka ( Greedy )

34 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawo się wypowiedzieć w tym temacie tym bardziej iż jest dowód jak łamiesz regulamin.

Admin to nie jest przywilej tylko obowiązek i powinieneś dawać przykład.

A ty pokazałeś jaki jesteś nie dojrzały i że traktujesz admina jako przywilej.

Bo znając życie jakby zwykły gracz zabił cie z txt wlepiłbyś mu bana prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Tu jest wasz problem nie znacie mnie a określacie jako dziecko. Ja w tym temacie nie mam już przyjemności się wypowiadać czekam na decyzje Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie.

I w tym momencie zakręciłeś się chłopczyku, bo za txt powinieneś zbanować gracza na 5 min żeby się ogarną i nie łamał regulaminu.

Chyba cie mam :)

Tyle w tym temacie mojego pisania myślę że już dużo powiedziałem i udowodniłem że jesteś miernym adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pozwólcie, że sie jeszcze wypowiem. Wiem, że na COD są podwójne czy tam potrójne skoki, ale skoro nie można wbijać na TXT to po co one są? Jakiś czas temu jak grałem na COD to Admin (nie powiem jaki, ale to nie jest @PuLL.) na cs_max normalnie chodził po murze otaczającym mape. Może jakoś to uregulować? Bo wysokie skoki bardzo sprzyjają wchodzeniu na TXT bo inaczej to po co one są?

 

Prosze to przemyśleć, gdyż to co najmniej dziwne jest... Bez spiny, kulturalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby zwykły gracz zabił cie z txt

 

Czy ty chłopczyku widzisz co piszesz? -_-

 

Może to źle zrozumiałem. Zrozumiałem to tak ze jakby gracz zabił mnie jak ja bym był na txt to bym dał mu bana.

 

Nie banuje graczy za chodzenie po txt jak tylko zobaczę.

Najpierw ich upominam i dopiero za 2-3 razem banuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ziomuś nie spinam tylko przyszedłem na cs-kopytko i chciałbym zagrać na każdym serwerze lecz przez takich adminów gra się psuje.

hmmm skok może być po prostu trzeba upominać bądź wywalać graczy którzy wykorzystują txt bo łamią regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja 1. Jestem za tym aby on stracił admina . i po tej skardze i wypowiedziach admina . PuLL troszkę mi chce się śmiać a szczególnie z 1 strony tej skargi. że te odp. są zabawne i wgl. ale powiem moje zdanie.

 

1. Takie zachowanie to przekracza granice chociaż to nie 1 skarga na tego oto admina.

2. Zamiast pisać jakieś głupoty typu "to zabawne , chłopczyku i wgl" zajął byś się przeprosinami z twojej strony!.

3.Dobra może jesteś rok młodszy ode mnie. Ale mam kolegów adminów 14 latków. i są 99% lepsi od cb...

 

Jestem za odebraniem mu admina i nie tylko ja ! .

 

Pozdro , Maciek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co tego dalej ciagnac ludzie..


Wejdzie Petrus to on juz zdecyduje co zrobic

Edytowane przez palenie228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zajął byś się przeprosinami z twojej strony!.

Dobrze, w końcu należą się. Nadszedł czas mojej skruchy...

 

Przepraszam wszystkich najmocniej za to, że wszedłem na txt, to było złe zachowanie z mojej strony to się więcej nie powtórzy zresztą był to jednorazowy wypadek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Najlepiej temat podsumowują te posty:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31604-skarga-na-14-latka-greedy/?p=144939

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31604-skarga-na-14-latka-greedy/?p=144942

 

Słowa typu "ból dupy" i "człowiek ulicy" na nikim wrażenia nie robią, ale nie każdy lubi jeżeli ktoś kogoś nazywa w ten sposób. Później się dziwisz, że ktoś Ci pisze, że by Ci na rl dołożył.

Myśl co robisz i piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×