Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Palenie Nie Zabija

2. Steam ID: STEAM_0:1:55738238

3. Wiek: 19


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Spore mialem admina na paru serwerkach.

6. Znajomość AMXX (x/10): 9/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Siemka mam na imie Maciek mam 19 lat jak siedze na komputerze przewaznie gram w csa albo lola interesuje mnie gra tylko na tp serwerach ; ). Gram juz pare dobrych lat w cs'a i mysle ze w miare znam sie na tym i potrafie rozpoznac odpala, spedzam sporo czasu na serwie, i juz mnie doluje jak nie moge nic zaradzic jak ktos lamnie regulamin. I spamowaniem innym na "steam" zeby weszli na serwer bo jakis odpal lata.

8. Mikro [TAK/NIE]: Oczywiscie ze Tak

9. Akceptacja Regulaminu: Taak

10. Reklamy/SMS: Sms

Edytowane przez palenie228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Petrus,

Admin zrezygnował z funkcji:
- zerowa aktywność na serwerze

Jak najbardziej jestem an tak często go widuję, gra dobrze i wydaję się być ogarniętym człowiekiem.

Cieszę się że składa podanie bo serwer potrzebuję adminów takich jak on.

Nawet jeżeli był przeciwko mnie w tej skardze http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31565-translucent-skarga/ jestem za tym aby dostał szansę bo wydaję mi się że będzie dobrym adminem a tym bardziej aktywnym.

Takich ludzi właśnie trzeba na to stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szymon co Ty wpisujesz? Jaki brak cheatw? -,-...

 

Co do podania jestem na tak :) Podanie mnie przekonało ;) Przyda się koleiny adm TP i supet, że zainteresowanie graczy wzrasta o tą rangę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniasz kulturę,

 Hahaha, Jestem Na Nie, Kultury ma Zero. Ostatnio mapa inferno wyzywał nas od Pedałów itp. NA NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, Jestem Na Nie, Kultury ma Zero. Ostatnio mapa inferno wyzywał nas od Pedałów itp. NA NIE!

 

 

Hmmm? Prawda nieraz nerwy mnie ponosza ; ) ale pewnooo nie wyzywalem wszystkich i od pedalow nie przesadzaj kolego,, moze troche pokrzyczalem jak nie potraficie uzywac mozgu to tak jest albo o cos sie prosi a wy swoje,,

 

 

Ps: Na pewnoo nikogo bez powodu bym nie obrazal !!

Edytowane przez palenie228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

hmm na przyszłość nie wypowiadaj się w swoim temacie , Szymon ja widzę że ty już nie masz czego pisać

-brak ? cheatów ? lolz.

A co do podania jestem na tak , myślę że nie ma takiego gracza który wgl. nie przeklina . wiadomo może utrzymuje tą kulturę .

 

JESTEM NA TAK <samuraj>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego "trutnia" xd znam, aż za nadto. Jeszcze za starych dobrych czasów adminował w moim przybytku i radził sobie całkiem nieźle. Czasem trzeba było na niego ryknąć co by nie piłował przez mic, oczywiście robił to w dobrej wierze, ku ogólnemu porządkowi na serwerze. Ale te czasy już mineły. Teraz widzę, że będzie dobrze pasował do naszego grona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowuj się na serwerze. Admin musi dawać przykład. Mam nadzieję, e nie otrzymam żadnej skargi tego typu na Ciebie.

 

Podanie zaakceptowane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×