Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jaszczur1337

[TP] jaszczur1337 - niesłuszny ban, warn dla adma!

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to admin na piątke. Mowa tu o Translucent.

Na serwerze był mniej niż minute, spojrzał na tabele i trachnął mi bana, hah jestem bystrzejszy i mam swoje demko do pomocy, nagrywałem dyskotekę w terro (nikt się nie skarżył).
Nie będę się rozpisywał. Opatrzeć demka i proszę o ub :)


Twój nick z gry: jaszczur1337
Serwer: TP
Twój SteamID: VALVE_0:1:244014247
Twoje IP: 79.185.22.157
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 18.11.2013 - 22:24:44
Powód bana: CZIIITYYYY!! ŁO MATKO BOSKA
Nick Admina który zbanował: Translucent
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):
Demko hltv: (jeszcze nie ma) dodam edit jak się pojawi
Moje demka: http://www12.zippyshare.com/v/36480047/file.html

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demka w hltv nie ma nadal, a powinno się pojawić już dawno temu. Nie wiem, podałem co trzeba napisałem prośbę podałem również swoje demka do pomocy a resztę myślę że admin wytłumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Demka hltv nie ma :/ ehhhh..... Wszedłem na chwilke popatrzałem na ciebie jak grasz. to wbiegłeś na pochylnie da dół i koleś tam kampił a ty zróbiłeś taki wielki łuk jak byś wiedział ze on tam jest.. nie wytłumacze trgo słowami dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że zrobił łuk i ominą innego gracza nie oznacza że ma WH.

Jeżeli potrafisz ocenić po jednej sytuacji że ktoś ma WH to naprawdę serwerownia ma wielki skarb.

To że go ominą mógł być przypadek, a ty widząc taką sytuację powinieneś spojrzeć na gracza jeszcze parę rund i upewnić się tym bardziej jak banujesz kogoś bez ss.

Jestem na tej sieci nie długo, gram praktycznie tylko na TP i do tej pory nie mam nic do żadnego admina po za tobą.

A dlaczego ? Bo odkąd jestem są już na Cb 2 skargi.

I uważam że obydwie są słuszne.

 

Petrus teraz kieruje to do ciebie bo wydajesz mi się być człowiekiem rozgarniętym bo udowodniłeś mi to w tej skardze http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31565-translucent-skarga/ .

Chyba nadszedł czas zrobić coś z tym adminem, chyba że będzie miał dowody że gracz czitował to go przeprosze.

 

Tyle w tym temacie co chciałem to powiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz dostał admin i teraz struga tu waznego pana :D hahahahah, koles wbiegł na poche i zatrzymał sie przed tym graczem spojrzał na niego z góry przez sciane i zrobił szeroki łuk by go nie zabił... tyle gram w te karabiny 10 lat nie potrzeba mi ss-ów... A demka w hltv nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś ale napisałem już ten post zanim zostałem adminem więc troszeczkę się mylisz.

Tutaj masz podanie zaakceptowane przez Petrusa :http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31645-podanie-porobiony/

 

A spójrz o której ja napisałem post.

Następna sprawa nie wiem czy zdążyłeś przeczytać regulamin admina bo wyraźnie jest w nim napisane " Pamiętaj! Ban za WH tylko i wyłącznie poprzez zrobienie graczowi screenów. Jeżeli gracz już miał robione screeny, a są dalsze przypuszczenia co do cheatowania należy rozpisać demko w dziale BL. "

Więc nawet jakbyś grał 20 lat w Cs to musisz przestrzegać regulaminu, bo po to właśnie jest ten punkt w nim aby nie było takiej sytuacji jak teraz...

Więc nawet jak masz takie oko do wspomagaczy (chodź naprawdę w to nie wierzę) to musisz zrobić ss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

A demka w hltv nie ma

Jakoś ja widzę, że jest. Wstaw go i opisz w której minucie jest ta akcja

 

Poza tym podbijam post @up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie mogę z ciebie, z całym szacunkiem ale bezpodstawnie mnie osądziłeś o czity...
po prostu go nie widziałem tam nie zauważyłeś że ja tam zajrzałem ale nie tak do końca ? ten gościu obszedł to miał mnie kryć i po prostu poszedłem pakę kłaść i tyle.
proszę adminów o ub gdyż umówiłem się z kolegami  na 19 na tym serwerze i chciałbym zagrać :)
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UB, a Ty @@Pan Ziółko, myśl chociaż troszeczkę, bo widzę że sprawia Ci to kłopoty.... 

 

Nastepnym razem za taki post: 

http://160226.hltv2....-1384811160.zip   9:20 Akcja Spalił sie Moim zdaniem i to na maxa...

wyrobisz warna. 

 

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×