Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Co sądzicie o ... ?

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Zastanawiam się tu jak 'ulepszyć' obecnego coda. Przeglądałem perki dostępne w oryginalnej wersji Call of Duty i doszedłem do wniosku, że w wersjach MOD pod CS 1.6 jest niezły bajzel.

 

Co sądzicie o tym, aby każdy perk sam w sobie posiadał jakąś jedną moc np. ciche chodzenie, drugi mniejszą grawitację itd., tak aby graczowi ciężko było wybrać czym chce grać. Obecnie poluje się na 2-3 itemy, a resztę bez zastanowienia się wywala.

 

Jak pewnie już zauważyliście wprowadziłem pewną nowość, a mianowicie ITEM PREMIUM dostępny tylko dla posiadaczy premium/vip.

Proponuję:

1. Odpowiednio dostosować nazwy perków do mocy jakie posiadają oraz przynajmniej część odnieść do oryginalnej gry (Jak nowy item Martwa Cisza).

2. Odpowiednio skonfigurować moce itemów, tak aby wszystkie podstawowe były mniej więcej równe.

3. Wprowadzić itemy premium dla nieco mocniejszych mocy np. Brzucho, Tajs. Oczywiście te itemy muszą być mocniejsze, ale nie aż tak jak teraz - poprawienie balansu.

4. Usunąć lub zmodyfikować dodatkowe opcje vipa np. więcej hp itd.

 

W temacie słowa item i perk są używane jako synonimy.

 

Czekam na opinie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dobry pomysł, teraz faktycznie tylko kilka itemów jest poszukiwanych przez graczy reszta to po prostu dodatkowe 2500$ aby znaleźć ten którego się szuka tj. Tajs,Brzucho. Na pewno przydadzą się innowacje dla przerwania monotonii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ZA ! Jest dużo perkow które sa nieużywane i wiekszosc graczy szuka czegosc z DMG lub obron, po prostu takich perkow przez ktore jest trudniej zabic albo łatwiej kogos zabic :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu by nie, zamiast suerhero zrobić normalny CoD się znaczy perkami przypominający normalny ^^, powybierać item'ki z  CoD'a tak jak w.w. Martwa Cisza, tylko jak napisałeś zostawić w perkach po 1 'funkcji', ale mało tego może by od razu rozwinąć troszeczkę rozgrywke i dodać opcje /o ile możliwa jest taka opcja/  łączenia perk'ów się znaczy max 2 perki, np cicho-biegi + mniejszy rozrzut, aby jednak była możliwość dopasowania i modyfikowania rozgrywki na swoje ulubione potrzeby?

Może jednak to nie być z byt dobry pomysł bo zapewne część weźmie 2x "PiffPaf" (zwiększone obrażenia),a albo 2x 'Tarcza!' (zmniejszone obrażenia), ale wszystko da się zrównoważyć o ile perki nie będą miały +40 do obrażeń jak conan tylko powiedzmy 10/15 to tragedii nie będzie.  

Ale mimo wszystko pomysł doskonały!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, teraz faktycznie tylko kilka itemów jest poszukiwanych przez graczy reszta to po prostu dodatkowe 2500$ aby znaleźć ten którego się szuka tj. Tajs,Brzucho. Na pewno przydadzą się innowacje dla przerwania monotonii :)

Właśnie , gracze tylko szukają brzucho , tajsona, ninija . Tak jak wyżej , jestem na tak !

 

~MineHiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam osobiście dobrze się gra, tak jak jest teraz ale wydaje mi się że jakas się przyda bo gra robi sie już nudna.. xd

Mjusic , bo ty grasz 1,2 klasami z 100 lvl a Petrus chce zeby inni zaczeli grac innymi klasami np: Obrońcą.

Edytowane przez maciuta44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wypowiedzi!

Wszystkie uwagi/propozycje zostaną wzięte pod uwagę przy najbliższych zmianach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×