Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pan Ziółko

translucent

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: Team Play
Twój SteamID: STEAM_0:1:75403413
Twoje IP: 89.71.171.229
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 24.11.2013 [21 coś]
Powód bana: Wstaw screenshoty
Nick Admina który zbanował:maksiu |brakskilla
Link do screenów 3x(Jeśli zostały zrobione http://wyslijto.pl/plik/lhppou4spn

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ssow nie potrafisz wstawiac?

 

Czekamy na demko od Dawisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Spoko. Nie umiiecie Docenić to że ktoś gra lepiej. gram w to 9 lat. a Ze na serwie jest zerowy poziom praktycznie to nic nadzwyczajnego ze karam.



Spoko. Nie umiiecie Docenić to że ktoś gra lepiej. gram w to 9 lat. a Ze na serwie jest zerowy poziom praktycznie to nic nadzwyczajnego ze karam.

 

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1311242130-de_inferno-1385325000-1385326440.zip

 

Prosze demko z tej mapy, Dodam ze maksiu uznał na steami ze mam anty ssy bo sie niby kręciłem przy robieniu ssów. hahahah on to sie zna.. nie chce mieć nic wspólnego z tym graczem i moderatorem, ponieważ jestem 100 razy lepszy od niego i nie chwale sie tym tylko uświadamiam.. a ja takich znajomych nie potrzebuje. i chyba zrezygnuje z admina na waszej sieci no nie mam zamiaru mieć taki akcji



Spoko. Nie umiiecie Docenić to że ktoś gra lepiej. gram w to 9 lat. a Ze na serwie jest zerowy poziom praktycznie to nic nadzwyczajnego ze karam.

 

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1311242130-de_inferno-1385325000-1385326440.zip

 

Prosze demko z tej mapy, Dodam ze maksiu uznał na steami ze mam anty ssy bo sie niby kręciłem przy robieniu ssów. hahahah on to sie zna.. nie chce mieć nic wspólnego z tym graczem i moderatorem, ponieważ jestem 100 razy lepszy od niego i nie chwale sie tym tylko uświadamiam.. a ja takich znajomych nie potrzebuje. i chyba zrezygnuje z admina na waszej sieci no nie mam zamiaru mieć taki akcji

Edytowane przez Pan Ziółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy obejrzałem dość skrupulatnie owe demo, nie znalazłem żadnej akcji do której można by się było przyczepić. Wyraźnie widać, że ma słuchawki i potrafi myśleć. Nie było żadnych faili typu za wczesne strzały czy też nadzwyczajne info. Demo jest czyste. Widać, że ma chłopak trochę refleksu nic poza tym.

 

Odnośnie kwestii kręcenia się wokół własnej osi. Kręci się nie podczas robienia ss-ów, tylko podczas gdy plugin wyświetla motd'a z informacją o banie i sam go dodaje. Normalna sprawa przy pluginach samo banujących przy ss-ach.

 

Ja wiem, że podczas gry nie można sobie cofnąć akcji obejrzeć jej w zwolnionym tempie. Ale podczas oglądania dema kilka razy się tym posłużyłem, dzięki czemu mogę napisać w tym poście takie a nie inne słowa.

 

Tyle ode mnie. Chłopak nic nie ma. Aczkolwiek zachęcam zainteresowanych do obejrzenia dema i wyciągnięcia własnych wniosków w tej kwestii. Wydaje mi się, że będą one bardzo zbliżone do moich.

 

Miłego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie dajcie mu UB, zostały mi jeszcze 2 demka do oglądnięcia i nie wiem czy dziś się wyrobie z powodu innej pracy. W razie czego zgłoszę ten temat w celu ponownego otwarcia.

 

Na tą chwilkę ode mnie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalam demko kilka razy i faktycznie nic specjalnego sie w nim nie dopatrzylam. Jest kilka akcji "dziwnych" ale One mi wygladaja bardziej na ts niz wh. Oczywiscie akcja ktora przedstawil maksiu kilka postow wyzej to rodzynek. Ja osobiscie tez  chcialabym uslyszec co masz do powiedzenia na ten temat. Tlumaczenia w stylu " mam dobre sluchawki i jestem pro" beda oczywiscie smieszne bo wyczekales kogos, kogo zupelnie nie bylo slychac. Ogladajac twoje demko ma sie wrazenie, iz mniej wiecej wiesz kto gdzie jest ale wg. mnie jest to kwestia podpowiedzi. Moge sie mylic wiec prosze o komentarze. Sprawa blacha nie jest, gdyz zarzuca sie adminowi czitowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dosc dokladne info zwazywszy na fakt ze zatrzymales sie i wyraznie czekales z nakierowanym celownikiem na goscia ktora chwilke pozniej sie wychylil. Dla nas jest to wh ? To w takim razie jak dla Ciebie wyglada ta sytuacja? Chetnie poszperam i znajde akcje za ktore Ty dawales ssy. Mysle ze takowe dawales za banalniejsze akcje. Ogolnie takie tlumaczenie zupelnie za mna nie przemawia gdyz info ze ktos jest kolo anarchii (jak to sam napisales) nie jest jednoznaczne, ze dokladnie w tym i tym miejscu ktos za 3 sekundy Ci wyskoczy.

 

Prosze o ogladanie i komentowanie ww. demka bo z tematem nic sie nie dzieje. Kilka osob cos napisalo i koniec ? Dostal UB i to wszystko, najlepiej zamknac temat bo nikomu sie nie chce ogladac dema. Czasami wiecej osob wypowiada sie przy banie na zupelnie obcej osobie. TTa sprawa jest duzo powazniejsza.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś to było kilka dni temu, był gdzieś przy anarchi nie wiem jakie było dokładne info ale było, i już mam tego dosyć, gówno tam znajdziecie bo nie gram odpalony, i już mnie to zaczyna wkurwiać powoli, bo czuje sie jak by mnie ktoś obrażała, wiec mam w dupie ten temat, i zapominam o nim bo sie tylko denerwuje czytając te śmieszne wnioski.. dziękuje i dowidzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na demku nic nie ma, ale akcja z 19:47 robi wrażenie. Jak tam patrze, to w okolicy nie było nikogo z CT kto mógłby to info dać. ;) Sugeruję przyglądanie się temu panu na serwerze i w razie potrzeby wrzucenie lepszego demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - podbijam powyższy post, nie ma co tego ciągnąć dalej.

 

@@Pan Ziółko, pamiętaj, że korzystanie z infa TS itd. jest równoznaczne ze wspomagaczami. Nie ma znaczenia, czy grasz na wh, czy ktoś Ci podpowiada - oszustwo to oszustwo. Jako admin musisz dawać przykład.

 

Jedna akcja jest niewystarczająca do zbanowania. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to zapraszam z kolejnymi demkami do działu BL.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×