Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
` Tkr end aim bot gejming

[TP] Unban fast UB !

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Swiniak !!
Serwer: TP
Twój SteamID: STEAM_0:0:378201954
Twoje IP: 83.11.31.161
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 17:55 Gdzieś tak.
Powód bana: Wstaw ss'y na Kopytko
Nick Admina który zbanował: Palenie nie zabija
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): Tak, : http://speedy.sh/zEtAF/ss-y-Swiniak.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat został już w pewnym stopniu poruszony pragnę zauważyć:

 

 

Twój SteamID: STEAM_0:0:378201954

 

NS!!

 

Jesteś @. Powinieneś grać wyłącznie na steamie i to swoim.

Mały odnośnik do cytatów poniżej: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9676-wz%C3%B3r-podania-o-admina-serwera-update-10913/

 

Uwaga! Przed złożeniem podania:

- Obowiązek dodania do nicku steam tagu cs-kopytko.pl.

- Obowiązek dodania do podpisu bannera GT z aktywnością na swoim serwerze.

- Obowiązek uzupełnienia dodatkowych danych w profilu na forum (steam id, nick z gry).

 

OPIS WZORU:

 

1. Nick z Serwera - podajemy jeden, z którego w punkcie 4 sprawdzany jest czas w psychostats oraz na którego dostaje się admina

9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał)

 

W tym przypadku, chciał bym podkreślić iż bardzo rzadko, ba nawet ośmielę się o stwierdzenie, że ani razu nie widziałem Cię grającego na S. Nie bardzo rozumiem po co Ci konto S. Czy tylko i wyłącznie do tego, aby spełnić wymagania odnośnie samego podania? Wielokrotnie usiłowałem dowiedzieć się dlaczego grasz na ns, jednak nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi. W życiu nie słyszałem, abyś powiedział coś przez mic. Tak więc tłumaczenie się, że w celu komunikacji mija się z faktami.

 

Zasięgnąłem fachowej opinii w tej kwestii. I uzyskałem jednoznaczną odpowiedź. Każdy @ ma obowiązek gry na STEAM. Nie dopuszcza się takich sytuacji jak ta w tym temacie.

 

Wyłożyłem wam wszystko czarno na białym, ponad to pragnę dodać mały pokaz:

 

link do dema: http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1311241937-de_nuke-1385318220-1385319840.zip

 

mała rozpiska:

 

3:54 - 4:00 - wiem, że wyjdzie
4:14 4:25 - szybko strzelam
5:06 - 5:37 - fail za szybko + refleks poźniej akcja w mijanego
12:45-12:48 - co to wgl było?
13:11-13:30 - wiedział, że jest w kurniku poźniej już wiedział, że jest w wentylu wychodzi z kurnika i szybko strzela z usp
20:09-20:14 - dokładnie wie w którym miejscu jest ct choć go nie słychać. Przypadek? Wątpię.
20:33-20:40 - dostał info ze od pochylni ale pięknie po modelu
21:05-21:15 - po modelu, ale czemu cofnął?
25:27-25:35 - ciekawe skąd wiedział, że leci granat. Tak dynamicznie cofnął...

 

Wszystko oczywiście na ns!

 

Jednakże informuję, że nie jest to oficjalne zgłoszenie czita. Jedynie element poglądowy, aby dokładnie zobrazować całą sytuację, która jest stosunkowo dziwna.

Zaznaczam również, że na podstawie w/z dema i rozpiski raczej nie chcę wypowiadać zbyt mocnych słów. Aczkolwiek możecie sobie zobaczyć demo i wyciągnąć własne wnioski odnośnie gry na @ na NS.

 

Dziękuję miłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Smakosh wiec ja powiem tak. Jesli juz poruszyles ten temat.

Ja to juz dawno zauwazylem ze cos tu jest nie tak.. jeszcze jak nie mialem admina nawet mu powiedzalem ze jest odpalony ale on mnie tylko wysmial [po tym gral bradzoo ostroznie jak bylem na serwerze ale ja widzalem swoje i wiem] mialem zamiar napisac skarge ale napisalem prywatna wiadomosc do Petrus'a ze on lata na no-steam i nadodatek odpalony ale zostalo to chyba zignorowane.. [odpowiedzi do tej pory nie otrzymalem].

Po tym jak dostalem admina zwracalem na niego szczegolna uwage, ale zawsze jak wchodzilem wychodzi i wchodzil na steam.. 

Wiec postanowilem sie go spytac co on robi? i ze nagle byl na no-steam i mial statki 20/5 a na steam cialge na minusie, dostalem odpowiec "ze na steam to mam lagi." 

Nie chcialem juz drazyc tego tematu bo nawet Petrus chyba to zignorowal. Ale jesli do tego wracamy, liczylem ze wkoncu go zlapie ale widze ze zrobiles to za mnie  :)

Wiec tak to sie kaczy jak dzieci dostaja admina, mysli ze jak jest adminem to nikt na niego uwagi zwracac nie bedzie.

 

Nawet to ze gra pod innym nickiem na no-steam.. co to ma byc? Mozliwe ze screeny wyszly czystko ale nie zawsze pokazuja jak jest mozliwe ze ma anty-ss..

Smakosh juz cos tam rozpisal wiec ja narazie nie bede.

Ps: jesli dobrze pamietam to grales na no-steam na nie na steam jak co robilem ss'y, wiec niewiem po co podajesz jakies steam id "nawet nie wiadomo kogo"

Dziekuje dobranoc. 

Edytowane przez palenie228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem juz drazyc tego tematu bo nawet Petrus chyba to zignorowal.

Od razu po otrzymaniu PW wszedłem na serwer i akurat grał na steam, więc... jeżeli grał na NS to należało zrobić ssy i napisać np. na admin chat. Admin został by od razu usunięty.

 

@edit

 

Gra na NS - admin traci uprawnienia.

 

Daję UB, w razie potrzeby miejcie go na oku lub dodajcie rozpisane demko do oceny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×