Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Jedno psychostats?

27 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Temat już poruszałem kilka razy, ale chciałbym go rozważyć po raz kolejny z racji konieczności przeniesienia psycho na obecny host.

Mianowicie, co sądzicie o wspólnym psychostats dla wszystkich serwerów?. Wiadomo, że niesie to ze sobą plusy i minusy. Sporo graczy chciało by mieć rozeznanie tylko z poszczególnego serwera. Z drugiej strony gracze grają często na kilku serwerach o różnym stopniu szybkości zdobywania fragów.

 

Postanowiłem rozpocząć dyskusję z racji obszerności plików psychostats. Jest to rozbudowany system i trzeba go instalować osobno dla każdego serwera, co sprowadza się do masy zajmowanego wirtualnego miejsca.

 

Proszę o opinie, kto za, kto przeciw i dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po 1 - Gracze z DM będą najwyżej

 

Własnie , na DM zagrasz 1h masz 1000 fragów a np: na CoD w 1h zdobedziesz 300 fragów .

 

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, iż  może tylko te nie modowe serwery psychostats połączyć :
DUST2 ONLY
TEAM PLAY

AWP_INDIA

z tym że by to troszkę dziwnie wyglądało no ale takie rozwiązanie chyba by było najlepsze bo COD czy też BF2 to jednak za duża różnica fragów jak i np klas które maja swoją specyfikę zapewne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to do mnie nie przemawia. Tak jak pisałeś - 

Sporo graczy chciało by mieć rozeznanie tylko z poszczególnego serwera

.

Przychylam się do wypowiedzi WESTA

Po 1 - Gracze z DM będą najwyżej Po 2 - Co z podaniem o admina? Godziny będą się liczyć z all serwerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie też nie jest to dobrym pomysłem, wyżej dobrze piszą. Gracze z DM będą najwyżej, to oczywiste. W mojej opinii będzie dobrze, tak jak to było do tej pory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po 1 - Gracze z DM będą najwyżej Po 2 - Co z podaniem o admina? Godziny będą się liczyć z all serwerów?

Tak , West dobrze mówi.

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że zostawić każde oddzielne serwerowe psycho i zrobić coś z serii : Globalnych statystyk które by sumowały by staty z wszystkich serwerów a znajdowały by się w oddzielnym miejscu.

 

@wiem że to dołoży miejsca którego chce sie zaoszczędzić, pisze tak jeśli już by ktoś to chciał w jakikolwiek inny sposób robić to można zrobić tak :)

Edytowane przez Monduś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być połączone to ze wszystkimi serwerami.

 

1. Gracze z DM będą zawsze dominować.

2. Zaraz po nich gracze z CoD.

 

Dopiero na szarym końcu zostanie miejsce dla pozostałych serwerów (DD2 > TP > AWP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już parę dni coś jest nie tak z Psycho. Kiedy będzie zrobione albo zapowiedziane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE ze względu na podszywki, a co za tym idzie ktoś nam nabije godziny...

 

Byłbym na tak, gdyby rezerwacja nicków została zmieniona z jednego serwera na wszystkie, ale niestety więcej serwerów = większa "cena" -> mniej rezerwacji itd itp... Wiem, że admin i tak ma rezerwacje, ale ktoś będzie mu nabijał godzinki na innym serwerze...

 

Takie ja mam zdanie na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również na NIE argumenty są jasne :) ale można wprowadzić osobne dla DM+COD i TP+DD2+AWP :)


Lepiej prowadzić 2 strony statystyk niż 5 :)

Edytowane przez Ten Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×