Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KopyT

SKARGA I DEMKO NA ADMINA DAVID

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

ADMINA DAVIS*

 

Hej,

 

Pragnę złożyć skargę na admina DAVIS, na tym serwerze. Jako, że sam gram całe 9 lat, nikt mi nie będzie teraz wmawiał, że jak ktoś ma STEAM, czy ADMINA to to róznice robi w czymkolwiek. Człowiek jest człowiek a oszust oszustem.

 

Skarga dotyczy -

 

1) Bezpodstawnego slapowania po 5/0hp., pod pretekstem "nie kamp", kiedy sam admin pol rundy siedzi z AWP na respie TT

2) Admin wyzywa innych graczy od dzieci itp. stwarzając niemiłą atmo.

3) Admin ignoruje treści dot. cheaterów na sayu, bo liczy się tylko frag i jego wh.

4) Admin dostał ADMINA i starał się o niego aby mógł... GRAC SPOKOJNIE NA WH.

 

Nie będę opisywał sytuacji. Po prostu daję demko pod koniec którego na końcu dokładnie widać.. skad wiedział ze tam jest? Dlaczego mierzyl akurat tam i mimo ze nie widzial celownik mial na glowce przeciwnika? Zapraszam do oglądania :)

 

 

http://przeklej.org/file/WsCloa/DAVIS.dem

 

 

 

Pragnę dodać że wiele osób twierdzi i narzeka na tego "admina". :)

Edytowane przez KopyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak! Edytowałem w treści, tytułu tematu nie mogę :P

 

Przepraszam za pomyłkę, nie wiem czemu, bo go obserwuje od paru dni ;p

Edytowane przez KopyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram CB. Admin ten powinien miec zabranego admina. I wieel sytuacji wskazuje ze uzywa czitow. NIe da sie z nim normalnie grac. Zawsze ma jakie spretencje nie kamp na respei, a sam przesiedzi nawet po calych rundach z AWp na respie..

Sorry za SPAM, lecz to najprawdziwsza prawda.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1) Bezpodstawnego slapowania po 5/0hp., pod pretekstem "nie kamp", kiedy sam admin pol rundy siedzi z AWP na respie TT

 

- Nie mając paki + pomagając innym mam prawo kampić na respie z awp skoro cele są wykonywane według regulamin

 

 

2) Admin wyzywa innych graczy od dzieci itp. stwarzając niemiłą atmo.

 

- Proszę o dowód gdzie wyzywam graczy, a jeśli kto mi pisze "Je*ać Davisa"  itp.. to nie pozostaje nic innego jak nagrodzić i napisać, że zachowanie na poziomie dziecka

 

 

3) Admin ignoruje treści dot. cheaterów na sayu, bo liczy się tylko frag i jego wh.

 

Według regulaminu nie przyjmuje zgłoszeń na say, od tego gracze mają u@, 9 lat grasz i nie wiesz takich podstaw? No nie ładnie :(

 

 

4) Admin dostał ADMINA i starał się o niego aby mógł... GRAC SPOKOJNIE NA WH.

 

- Rozpisz demko, to się pośmiejemy razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Pragnę dodać że wiele osób twierdzi i narzeka na tego "admina"

 

A ja pragnę dodać iż nie było na mnie skarg, wręcz przeciwnie gracze chwalą sobie moją obecność wśród grona adminów, gdyż bywam bardzo często na serwerze, przyjmuje każde zgłoszenie + pomagam innym na miarę własnych sił. Zawsze znajdą się osoby, które nie mogą się pogodzić z tym, że grają po prostu gorzej ode mnie, no ale cóż bywa tak. Wchodząc na serwer za każdym razem, z wszystkimi (prawie zdarzają się wyjątki napinaczy) rozmawiamy na say i nikt nie miał do mnie o nic pretensji. Ci co mają się bać to wiedzą, co ich czeka w przypadku, naruszenia regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Nie mając paki + pomagając innym mam prawo kampić na respie z awp skoro cele są wykonywane według regulamin

Ciekawe, że kiedy moi koledzy z CT rozbrajają bombę, a ja ścigam samotnego TT na drugim koncu mapy.. Dostaje slapy po 5, które kończąc się, zaczynają znów podczas nowej rundy. Tak się robi? Slapy po 5 za takie coś? Gratuluję :)

 

- Proszę o dowód gdzie wyzywam graczy, a jeśli kto mi pisze "Je*ać Davisa"  itp.. to nie pozostaje nic innego jak nagrodzić i napisać, że zachowanie na poziomie dziecka

 

Muszę Cię zasmucić, gdyż nie mam dowodu na to. Dlaczego? Bo demko wystarczająco wyjaśnia :)

 

Według regulaminu nie przyjmuje zgłoszeń na say, od tego gracze mają u@, 9 lat grasz i nie wiesz takich podstaw? No nie ładnie  :(

 

Jako admin mam oczy i nawet jeśli ktoś nie pisze na u@, zerkam również na komentarze na zwyklym sayu, aby kontrolować sytuację i pilnować co się dzieje. 

Jeśli na serwerze biega aimer, a nikt Ci o tym nie pisze na u@ ze zdenerewowania, tylko na sayu, to co? Nadal będziesz grał i olewał oszukującego? 

Tutaj również Gratuluję!

 

Zapraszam do obejrzenia krótkiego ale treściwego demka ;) Nie oszukujmy się, ktoś nieposiadający wh nie walilby przez jedną sciane w miejscu gdzie nie da się praktycznie wskoczyć bez pomocy ;) A on jednak wiedział że ktoś tam jest..ciekawe co? ;)

 

 

A ja pragnę dodać iż nie było na mnie skarg, wręcz przeciwnie gracze chwalą sobie moją obecność wśród grona adminów, gdyż bywam bardzo często na serwerze, przyjmuje każde zgłoszenie + pomagam innym na miarę własnych sił.

 

Gram tutaj od jakiegoś czasu i często widzę jak ludzie piszą ze podejrzanie grasz. Włącz sobie demko i nie komentuj już, bo nagranie wyjaśnia wszystko. Co z tego ze pomagasz jak na WH ciśniesz? :)

Edytowane przez KopyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe, że kiedy moi koledzy z CT rozbrajają bombę, a ja ścigam samotnego TT na drugim koncu mapy.. Dostaje slapy po 5, które kończąc się, zaczynają znów podczas nowej rundy. Tak się robi? Slapy po 5 za takie coś? Gratuluję

 

Slapy dostałeś za nie wykonywanie celów mapy, na FFA z reguły się za to nie banuje więc upominam graczy poprzez "slap" co i tak czasem nie skutkuje.

 

 

Jako admin mam oczy i nawet jeśli ktoś nie pisze na u@, zerkam również na komentarze na zwyklym sayu, aby kontrolować sytuację i pilnować co się dzieje.

 

Każdy admin ci przyzna, że zgłoszenia tylko i wyłącznie na u@, za takie gdybanie na say, można wyrwać nagrodę, za bezpodstawne oskarżanie graczy.

 

 

Gram tutaj od jakiegoś czasu i często widzę jak ludzie piszą ze podejrzanie grasz. Włącz sobie demko i nie komentuj już, bo nagranie wyjaśnia wszystko. Co z tego ze pomagasz jak na WH ciśniesz?

 

Nie ma sprawy, dla mnie to jest bardzo śmieszne takie demko,a wiesz czemu? Haha bo mam o wiele lepszy dowód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykonywanie? hahaahah to ciekawe :D

Bardzo Ciekawe bo, kolega z Teamu bombę rozbrajał, miałem go za głowę trzymać żeby nie upadł? Ciekawe, ciekawe..

I za takie coś slapy po 5hp. przedluzajace sie na nową rundę tak? To jeszcze bardziej Ciekawe!

 

Każdy ogarnięty admin obserwuje wszystko na serwerze, a nie tylko u@ :) Nie bądźmy ograniczeni.

 

 

 

Dalsza dyskusja nie ma z Toba sensu, czekam na kogoś kto demko przejrzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno nagrałem i jest wystarczające, jeśli nie - mogę grać kolejne kolego. Trzeba tępić oszustów-adminów, którzy myślą że wszystko im wolno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I za takie coś slapy po 5hp. przedluzajace sie na nową rundę tak? To jeszcze bardziej Ciekawe!

 

 

Zawsze slapuje zadając 0 obrażen i nie wciskaj kitu, bo cała ta skarga wydaje się dla mnie jednym wielkim śmiechem, proszę o jakieś konkretne dowody, bo na razie to tylko naskakujesz na mnie a nie masz czym się podeprzeć, wszystko wyrwane słownie z nieba. Mimo wszystko czekam na konkretne dowody :)  A demko? Możesz je usunąć bo i tak ci nic nie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest wystarczające, a jak nie demko, to inne się nagra :)

 

 

Slapujesz po 0? No to bardzo ciekawe :) na szczęście jest HLTV prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duzo uzytkownikow uwaza "Davis" za odpala. Sorry , masz 100% skany z dupy. I zawsze wiesz gdzie kto jest? To jest normalne chyba nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Slapujesz po 0? No to bardzo ciekawe :) na szczęście jest HLTV prawda?

 

Oczywiście, że jest ja się niczego nie boję, bo wykonuje bardzo dobrze swoje obowiązki :) Możesz przejrzeć każde HLTV i tak nic nie znajdziesz na mnie pod kątem slapowania za 5hp czy czitowania. Także zachęcam ciebie gorąco abyś tam nagrywał na mnie dalej itp.. To ogólnie będzie zabawne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tyle Ci to frajdy sprawia, poczekajmy na kogoś kto obejrzy demko. Bo jeśli jest ono dla wszystkich normalne i nic nie znaczy, to widać to nie jest (ku twojej uciesze) serwerownia dla mnie :)

 

 

 

A dlaczego jestes zbanowany na ESL.EU ? http://banid.pl/kto?to=0:1:44169460

 

Hahahahah brawo! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jestes zbanowany na ESL.EU ? http://banid.pl/kto?to=0:1:44169460

 

Przy składaniu podania informowałem o tym H@, widzieli o tym również inni admini, sprawa jest prosta do sierpnia 2014 roku mam bana na ESL'u za nadmierną ilość punktów ujemnych, które wywołane zostało niby brakiem aktualnego ESL-Wire, cóź próbowałem się odwołać do dziś 0 odpowiedzi z ich strony, prawda jest taka, że ESL bazuje już tylko na pieniądzach nie zależy im tam na graczach, lecz na zarobku. Zapytaj kogo ze starych graczy, którzy też zostali tam zbanowani i powiedzą ci prawdę co tam się dzieje.

 

 

Jeśli tyle Ci to frajdy sprawia, poczekajmy na kogoś kto obejrzy demko. Bo jeśli jest ono dla wszystkich normalne i nic nie znaczy, to widać to nie jest (ku twojej uciesze) serwerownia dla mnie

 

hmm jestem jak najbardziej za, aby UB oglądało wszystko, ja tylko czekam na odpowiedni moment i dorzucę własny suprise :) Grałem, gram i będę grał czysto, przez moją 3 letnią karierę na CSK było wiele osób, które twierdziło, że mam wh. Ale żaden odważny nie znalazł się do rozpisania mnie, a szkoda bo każdego bym zaskoczył czymś od siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy :)

 

Powiedz w takim razie skąd na demku ta pewność skoro nie widziałeś go do ostatniej chwili, że akurat tam siedzi przeciwnik? Z reguły nie patrzysz do gory jak tam przebiegasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedz w takim razie skąd na demku ta pewność skoro nie widziałeś go do ostatniej chwili, że akurat tam siedzi przeciwnik? Z reguły nie patrzysz do gory jak tam przebiegasz

 

Z reguły grasz u nas parę dni i nie wiesz na co mnie stać, pograj ze mną trochę dłużej to zobaczysz co na prawdę potrafię ugrać. Szczerze mówiąc jak na twój 9'cio letni staż jak sam określiłeś masz słabe pojęcie w temacie co i jak :)  A skąd ta pewność? Pewność to podstawa, ja jestem zawsze pewny swego, wystarczy umiejętnie pomyśleć w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z Wallhackiem też potrafię umiejętnie myśleć :) Na szczęście nie używam.

 

I nie gram od paru dni kolego :) Tylko wiele dłużej.

 

 

Gadka szmatka, zobaczymy czy jakikolwiek admin zainteresuje się demkiem.

Edytowane przez KopyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z Wallhackiem też potrafię umiejętnie myśleć

 

 

Dobre dobre, nawet bardzo :) haha

 

 

I nie gram od paru dni kolego :) Tylko wiele dłużej.

 

Widać po poziomie skargi haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, przestaniesz spamować? :) Poczekajmy na wypowiedzi innych. Demko mówi wystarczająco, nie trzeba nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@KopyT,

Demko mówi wystarczająco

a co takiego mówi.? Bo ja osobiście siedzę i leję ze śmiechu :D  

 

Pragnę dodać że wiele osób twierdzi i narzeka na tego "admina"

 ja chyba śnię :OOOO jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś narzekał na Davisa.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×