Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KopyT

SKARGA I DEMKO NA ADMINA DAVID

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytat Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie. 2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku: 1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych; 2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. więc człowieku możesz pojść siedzieć za takie grypsy

 

 

Dzieki Blackhill znam prawo bardzo dobrze, on nie wie gdzie ja jestem w trakcie stażu, tak jak pisałem jutro wszystko będzie załatwione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Blackhil wstawileś art. o fotomodelach. Wstawiajac swój wizerunek do internetu, nie obejmuje to. Przykład wiocha.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wstawiajac swój wizerunek do internetu

 

własnie Art. 81.

1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej.

 

jest ochrona danych osobowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ten temat nie wiem czy mam sie smiac czy plakac? 90% ludzi wypowiadajacych sie tu to jakies przedszkolaki? Poszla skarga tak? Rozumiemy ze skarga jest bezpodstawna. Co do wh poszlo tez zgloszenie i nalezy to sprawdzic, czy jest to davis, maksiu czy tez Jezus Chrystus. Najlepiej jak oceni je drew i sie wypowie. Prosta sprawa a wy tu jak dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ten spam jest po prostu śmieszny. Skarga jak skarga, nie ma znaczenia czy dotyczy admina, czy zwykłego gracza, choć oczywiście admin wzbudza więcej emocji.

 

@@SiKoR, pohamuj się troszkę. Wdajesz się w bezsensową kłutnię. Dodanie kogoś zdjęcia bez jego pozwolenia jest niedopuszczalne i na większości for dostałbyś warna (i to grubego). Nie dam Ci go, bo edytowałeś post, ale myśl co robisz.

 

 

O banie na ESL wszyscy wiedzą i mieszanie ten sprawy do akualnej akargi, która dotyczy konkretnego demka mija się z celem. Pomijając fakt, że jest to skarga i powinny być wzięte pod uwagę tylko inne zgłoszenia, pomijając cheaty... to nie dział BL. Jednakże demko zostanie oglądnięte pod względem wh/kampienia admina/bezpodstawnego spamiwania/wyzywania.

 

@@KopyT, jeżeli chciałeś mieć lepsze dowody, że admin slapuje Cię po 5hp lub wyzywa to lepszą formą było zrobienie screenów. Nie wiem czy na demku będzie to dobrze widoczne.

 

 

a gdzie pozostałe klucze ?

Też daj sobie na wstrzymanie. Klucze, które zostały mam nadal. Przydadzą się w jakimś drobnym kolejnym konkursie.


 

Demko oglądnie jeszcze Drew i ewentualnie ja. Nie wiem czemu rządacie wszyscy oglądnięcia demka od razu. Nie zauważyłem zwyczaju, aby demka były ocenianie 5 min po wstawieniu. Zgłoszenie nie odbiega od standardowego umieszczanego w BL, gdzie czas na oglądnięcie to 7 dni (po tym czasie wygasa demko).

 

Temat zamykam na obecną chwilę.

 

@edit


Oglądałem demko. Po jednej akcji to można, a raczej nic nie można stwierdzić. Akcja jak akcja... nie zbanuje admina po jednym. Nie ma infa kiedy była ta akcja itd. więc nie wiem jakie HLTV oglądnąć. Równie dobrze koleś mógł na tej skrzynce siedzieć od kilku rund.

 

- jeżeli ktoś będzie miał lepsze demko to zapraszam z rozpiską do działu BL

- wszelkie formy obrazy oraz ogólnego łamania regulaminu z dowodami w postaci screenów

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×