Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

de_dust2_snow

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dziś zwracam się do was z zapytaniem, co sądzicie o mapce de_dust2_snow. Mamy już prawię zimę, na dniach są mikołajki, święta tuż tuż, może by czas dokonać małych zmian i wprowadzić na jakiś czas tą mapkę. Jak by nie patrzeć przyciąga ona swoją liczbę graczy, większość ma już dosyć oglądania tych samych tekstur dd2. Tutaj byłaby mała odmiana, typowo zimowy klimat, co o tym sądzicie?

 

 

cs-2666-de_dust2_snow.jpg

 

cs-2666-de_dust2_snow-2.jpg

 

cs-2666-de_dust2_snow-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

jestem na tak, poczuje się klimat świąt. Co prawda u mnie za oknem śniegu nie ma. Można by też ułożyć RS'a świątecznego, który wszedłby w życie od mikołajek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

podmienić starego dusta.

 

można również wprowadzić na zmianę dd2/dd2_snow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka fajnie by się prezentowała :) git pomysł . Ale u mnie za oknem zielono :D . Mozna by wrzucić na okres świąt albo zimy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wszendzie dodają te mapke. Ona jest dobra mozna ją dodać na okres świąteczny :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem na próbę :P

Na razie na zmianę zwykły dust2 z de_dust2_snow.



I jak Wam się podoba ta mapka? Nie lepiej wprowadzić po prostu na standardowej mapce np.śnieg itp? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę, że do sylwestra można śmiało ją zostawić, ludzie tylko wchodzą i czekają aż będzie zmiana na snow, sam śnieg na dd2 może niektórym osobom spowodować lekki spadek fps, ale to zależy. Z tego co widziałem po komentarzach na serwerze itp.. to ludzie bardzo sobie chwalą zmianę na de_dust2_snow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapkę można wgrać bo nie obciąży serwera. Natomiast dogranie śniegu do obecnej mapy wiąże się z dodatkowym pluginem dociążającym serwer. Oczywiście obciążenie to może być minimalne jednak zawsze istnieje dodatkowo.

 

 

@ Czytaj całe posty a nie tylko pierwsze zdanie. A to, że się pomyliłem nie świadczy o tym, że post jest nie na temat.

btw. i kto ,,nabił posta"? :)

Edytowane przez HYPERSHOCKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mapkę można wgrać bo nie obciąży serwera. Natomiast dogranie śniegu do obecnej mapy wiąże się z dodatkowym pluginem dociążającym serwer. Oczywiście obciążenie to może być minimalne jednak zawsze istnieje dodatkowo.

 

Mapka już jest dawno dodana. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM jak już chcesz nabić posta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca przekonany, czy aż tak radykalna zmiana jest korzystna dla serwera. Pasuje mi to pod bardziej 4fun. Zauważyłem spadek graczy, więc póki co mapkę wyłączam.

 

Temat zostawiam otwarty, do dalszej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×