Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maksiu921

NS czy Steam.?!

Nasz serwer TP powinien być?   

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nasz serwer TP powinien być?



15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Plusy:

- 0 problemów z cheatami (prawie)

- nowa wersja silnika, poprawna komunikacja

 

Minusy:

- ryzyko upadku serwera

 

Piszcie co myślicie. Temat póki co jest czysto poglądowy, zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Rzeczywiście serwer w początkowych fazach może stać pusty, bo stałych bywalców na steam jest niewielu w większości osób to NS- niestety. Niestety z tego względu, że psuje to często rozgrywkę TP (brak oogrania, zero info, problemy z komunikacją, bezsensowne rzucanie granatów, chowanie się po kątach etc.) trudno jest powiedzieć czy zmiana statusu serwera na protokół 48 okaże się dobrym pomysłem. Natomiast wiadomo na pewno, że ułatwiłoby to grę i podniosło ocenę serwera. Przy takim ruchu graczy NS na serwerze sytuacja ciężka do podjęcia. Przechodziłem to na kilku sieciach lecz takie tematy przepadały gdzieś nierozstrzygnięte. Z jednej strony chęć zwiększenia przyjemności z rozrywki jak i polepszenia renomy serwera lecz z drugiej obawa przed drastycznym spadkiem liczby graczy. Ja głos oddaje na only steam, gdyż w mojej opini będzie to bardziej opłacalne z biegiem czasu.

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to swoje "+" i "-". Będzie dużo mnie czitów, ale jest jakaś szansa że serwer padnie. Jestem za Only Steam, ale przez przypadek zagłosowałem na NS/S

 

BRAWO DLA WOJCIA

<Piątka z samym sobą>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei na ns/s

 

Wiem, że only S było by lepsze, aczkolwiek przerabiałem temat wielokrotnie i nie zbyt to sie sprawdzało. Trzeba by płacić przez kilka miesięcy ciężkie złotóweczki na reklamę serwera na wiaderku. Niestety nie możemy konkurować z serwerami-molochami TP STEAM. Chyba nie trzeba przedstawiać tych serwerów. Bądźmy realistami zdaję sobie sprawę, że only S to dobra opcja, aczkolwiek patrzę szerzej i korzystam z własnego doświadczenia. Tak więc odrazu mówię wam, że to będzie kosztowne i trzeba będzie się liczyć ze znaczącą utratą graczy. A jak nie będzie graczy to następni nie będą wchodzić. Simple as that.

 

Dobrym rozwiązaniem, było by zaostrzenie pozycji @. Lecz jak znam życie, jak zaczniemy skrupulatniej pilnować TP to skargi polecą jak igły z choinki...

 

No ale coś za coś.

Tak więc zrobicie jak będziecie uważali za stosowne, aczkolwiek ja bym chyba aż tak nie ryzykował.

Wolał bym chyba dostawić drugi serwer 15 slotowy 7/7+hltv dodać m reklamę i zwyczajnie zobaczyc co będzie się działo.

 

Miłego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że dzięki zmianie serwera na Steam komfort gry zostanie diametralnie zmieniony, na pewno będzie mniejszy problem z cziterami, możliwe też, że zaczną grać ludzie szukający porządnego serwera TP. Zawsze istnieje ryzyko, że serwer przez pierwsze dni będzie stał pusty, myślę jednak, że przy ruchu jaki jest na forum nie powinno to być dużym problemem.

 

 

Jestem za serwerem Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze kazdy steam bedzie chcial only Steam... Nagle wszyscy narzekaja ze nie mozna sie dostac na server czy cos ( to kupcie sobie slota jesli mozna ) a jeszcze pare miesiecy temu gralo 5 na 5 i pustki hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że większość NS to dzieci nie obrażając nikogo i po prostu to jest śmieszne jak wejdzie się na serwer i:
-"ten serwer to TP"
-"Tak pisze w nazwie"
-"haha a co to w ogóle TP?"
-" tak pisze w nazwie serwera [TP][ESL]"

mniej więcej takie słowa sprzed 30 minut coś około z serwera....

Ja jednak proponuję żeby jednak spróbować z only steam może wtedy jakoś rozgrywki by była lepsze i można by wyłączyć antyblok jak i antyrash z czasem jeśli by gracze byli zgrani....

Ps. Można jeszcze wgrać plugin że gracz Steam jest uprzywilejowany i jeśli serwer jest pełny to steam i tak może wejść wtedy też rozgrywka by była na ciut lepszym poziomie bo sory aktualnie to wygląda tak jakby był FFA z liniami antyrashowymi ....

Edytowane przez DawioSkorpion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No ale coś za coś. Tak więc zrobicie jak będziecie uważali za stosowne, aczkolwiek ja bym chyba aż tak nie ryzykował. Wolał bym chyba dostawić drugi serwer 15 slotowy 7/7+hltv dodać m reklamę i zwyczajnie zobaczyc co będzie się działo.   Miłego

 

 

Tak jak kolega tu pisze . Jak była by możliwość to na okres np: 1 miesiąc taki serwer mozna by postawić. I wtedy było by jasne czy opłaca się coś takiego robić czy nie . W południe to serwer bedzie prawie pusty alepod wieczór i weekend to będzie masa ludzi . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na serverze TP nie ma problemów  z chiterami. Myślę ,że można spróbować ,ale jak bd pustki w jakieś dni wieczorem to już wtedy bd wiadomo ,że chyba raczej nie wypali. H@ bd musiał sprawdzać jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Pozostaje więc NS.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×