Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Testowo wprowadziłem zmodyfikowane asysty z Naszego serwera COD. Jednakże przy ogólnym rozrachunku za dużo się dostaje. Można walić na oślep, a i tak dostanie się fraga.

 

SS: http://cloud.steampowered.com/ugc/685968273205695253/E4CA72116BE81AEB84FFCA47A8C44BCC05A9636B/

 

Plugin nie powinien się bugować jak niektóre wersje z internetu.

Jak już wspomniałem, do ogólnego wprowadzenia jest on za mocny. Co sądzicie o dodaniu asyst tylko dla graczy VIP?

Obecnie VIP na DM nie jest zbyt mocny, może to poprawi jego atrakcyjność? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem czy sie da tak zrobić jak ja powiem ,ale paczcie.

Fakt bardzo uatrakcyjni to vipa lecz   co innymi graczami . Ja zabiorę typkowi 90hp przyjdzie vip walnie hita w noge i już ma asyste...

Może asysty byłyby na servie ,ale jak bd tak ,że około 60hp zabiore ja 40 vip to frag idzie na konto vipa(i tu też będzie szło na rank) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dokładnie tak jak mówi DomaS,  gdyż przykład cs_wiocha .  Średnio jedno he rzucone z respa do respa zabiera hp około 5  graczom więc co za tym idzie przyjmijmy 5 asyst  i 5 fragów idzie na nasze konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że za zawsze mam vipa ! :D

 

Petrus a co myslisz jeszcze o usunięciu z nicku admina np. pisząc na say @@ albo Podczas dawania bana ? Wiem że takie kiedyś tak było mówił mi Forfiter :) ? !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że za zawsze mam vipa ! :D

 

Petrus a co myslisz jeszcze o usunięciu z nicku admina np. pisząc na say @@ albo Podczas dawania bana ? Wiem że takie kiedyś tak było mówił mi Forfiter :) ? !

z tym dawaniem bana to całkiem spoko, ale już pisanie na @@ nie bardzo bo w przypadku gdy któremuś adminowi coś lekko odbije i zacznie spamować to nie będzie wiadomo kto to, jeśli na serwie będzie ich kilku, ale mamy raczej ogarniętych adminów więc to nie grozi wiec chyba można by było wprowadzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic to nie zaszkodzi zwykłym Graczom (tym bez VIPa).  Jednak jak wyżej trzeba ustalić granice HP, które VIP musi zabrać, aby asysta sie zaliczyła......

 

@Maciek Barman to jest już propozycja na inny temat i raczej radze to napisać w Admin Chat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł ale też sie zgadzam z BAKUS rzucisz granata i z 3-5 asyst to by było bez sensu.A więc dać asysty tylko na broń bez granatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Darek, najlepiej ustawić jakieś granice hp co do tych asyst, żeby nie było za łatwo. Jeśli tak sie da oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję grać przez moment jak patch był testowany.. chyba na de_factory...

Kurcze..czasami nie wiedziałem skąd tą asyste nawet zebrałem..

Trochę dziwnie...fragi po mapie będą wyliczane w milionach..

jak dla mnie niepotrzebne ;)

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bez sensu to granie .. tyle w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli doda się udać ograniczenie odnośnie określonej ilości hp, które musi gracz zabrać, aby dostać fraga tom zostanie to dodane. Poza tym nie jestem pewny czy te fragi będzie liczyło do BF2, czy tylko do rankingu serwera.

 

Na razie zostaje tak jak jest, jeżeli uda się to dodać to temat zostanie odświeżony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×