Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: ~KamilOvsky;]

2. Steam ID:  STEAM_0:1:69722577

3. Wiek: 12 lat

4. Czas spędzony na Serwerze: Psycho nie działa ,ale staram wbijać na serwer codziennie

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: W adminowaniu swoich sił próbuję po raz pierwszy ;) Nigdy nie miałem jeszcze admina.

6. Znajomość AMXX (x/10): 6/10 Nattowe mi wszystko wytłumaczył i ogarniam podstawowe funkcje, potrzebne do pracy na serwerze.

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Witam ;d Mam na imię Kamil, mam 12 lat :)  Na serwerach kopytko jak i forum już troszkę goszczę, więc postanowiłem spróbować swoich sił. Z adminami na COD jest różnie ;)

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK

9. Akceptacja Regulaminu: TAK

10. Reklamy/SMS:

 


 


 


 


 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ooo czekałem na to ;)

 

Mimo to, że ma 12 lat jest bardzo ogarnięty w zachowaniu jak i grze. Niegdy na serwerze nie było z nim problemu. Nie myli się w odróżnieniu haxow od czystych graczy :)

Ogólnie jestem na tak, amx tez juz ogarnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam, zaczne od tego ze nie masz 12lat rocznikowo, masz 11 lat.Jestes rocznik 2002 i masz 11 lat.

Natt nie jestem pewny ze kulture ma, nie raz klnie i obraza mnie na steam. Sorka ale tak jak ja jestes za mlody na admina wiec moje zdanie jest na NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Wiek: 12 lat

 

Szczerze, nigdy bym nawet nie pomyślał że masz  lat 12, jak się dowiedziałem to mnie zamurowało, jak odpowiedzi wyżej, mimo że niezgodnie z regulaminem, to  jestem na TAK!

 

 

4. Czas spędzony na Serwerze: Psycho nie działa ,ale staram wbijać na serwer codziennie

 

Często widziany.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: W adminowaniu swoich sił próbuję po raz pierwszy Nigdy nie miałem jeszcze admina.

 

Jak coś to zgłasza i często zgłoszenia są słuszne, ogarnie!

 

 

Jeżeli tylko @Petrus nie będzie miał nic do Twojego wieku, to ja osobiście daje Tobie TAK!

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę, że tu można przymknąć oko na wiek, gdyż widać, że ogólnie jest ogarnięty i sie nie spina przy każdej "aferze".

Z tego co wiem to ogarnia wszystko i widzę, że powyżsi Admini to potwierdzają.

 

Jestem na TAK

 

@NeVeas dobrze ująłeś "na steam", czyli nie na serwerze, ani na Forum. Jak nie chcesz z Nim gadać to nie musisz - masz opcje "usuń znajomego". W profilu ma 2001 rok, czyli ma 12 lat. Poproś @Petrus'a, aby sprawdził Jego akt urodzenia lub legitymacje szkolną w celu weryfikacji wieku [choć może poprosze o wprowadzenie takiego procesu  xD].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja też jestem na tak, często widziany na serwerze, nie ma z nim porblemów, pomimo, że ma 12 lat myśle, że da rade.

Dużo razy go widziałem na serwerze i nie pomyślałbym, że ma 12 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

NeVeas dobrze ująłeś "na steam", czyli nie na serwerze, ani na Forum. Jak nie chcesz z Nim gadać to nie musisz - masz opcje "usuń znajomego". W profilu ma 2001 rok, czyli ma 12 lat. Poproś Petrus'a, aby sprawdził Jego akt urodzenia lub legitymacje szkolną w celu weryfikacji wieku [choć może poprosze o wprowadzenie takiego procesu  xD].

 
Gdy by miał ten piepszony honor przyznał by się 11 lat i 5 klasa więc o czym my rozmawiamy? 5 lat różnicy do Regulaminu, nie zachowuję się tak jak powinnien. Jeszcze raz na NIE! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem NEUTRAL, jak się ludzie dowiedzą, że mamy admina w takim wieku to nas wyśmieją, no nie oszukujmy się. Taki admin nie będzie miał szacunku, będzie w roli popychadła. Może i ogarniasz w to nie wątpię, skoro każdy ci daje plusy, aczkolwiek patrzyć trzeba na skale sieci. Inni w wieku 14 lat nawet nie otrzymywali, ale cóż decyzja nie będzie należała do mnie, ale jak na początku wspomniałem nie wpłynie to na dobry "PR" tej sieci.

 

Decyzja w dłoniach @Petrus'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z edytować fck, sam Nattuś teraz Powiedział jesteś rocznik 2002 i masz 11 lat. Więc po co ty kłamiesz powiedz mi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NaVeas na kiego Ty się kłócisz o kilka miesięcy... żenada. Powinieneś otrzymać warna. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Sam nie wiem. Normalnie sprawa oczywista, 11 lat to zdecydowanie za mało. Jest jednak aspekt COD'a i tego, że na tym serwerze gra jedna wielka banda dzieci (nie obrażając oczywiście bardziej dojrzalszych), więc ciężko znaleźć 'normalnych' adminów.

 

Niech się wypowie więcej graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można dać szanse. Było u nas kilku adminów w podobnym wieku i jak było wiadomo dobrze ogarniali. Jestem na TAK  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra zmieniam moje zdanie. Pokazał mi że potrafi zachować się dojrzale, i widać że się stara  o tego admina. To już moja decyzja na Stałe Której nie zmieniam. Jestem na TAK! Pokazał jak się zachowuje dojrzały człowiek na tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na TAK!

 

Ja jestem NEUTRAL, jak się ludzie dowiedzą, że mamy admina w takim wieku to nas wyśmieją, no nie oszukujmy się

Hehe , a jak bedzie dobrym adminem to będą gratulowali że taki młody i ogarnia wszystko . :)

 

Jestem na tak ponieważ na serwerze brakuje adminów ... Na 1 dzień wbije 1,2 adminów ! To stanowczo za mało . Wieczorem zwani cziterzy mają radoche że pograją se na aimie bo admina nie ma :)

Dlatego przyda się ogarnięty admin !

Można na próbę go wziąć :)

 

 

~MineHiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie jestem pewny, bo 11 lat to (nie obraź się) śmiech.

 

Podanie zaakceptowane, tylko i wyłącznie dlatego, że masz przychylność graczy oraz ogólny wiek na serwerze jest niski. Nie zmienia to faktu, że musisz się pilnować. Jeżeli nie wiesz czy dać bana to tego nie rób, lub pytaj innych adminów.

 

@edit 10.06.14

 

Admin zrezygnował: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36522-odej%C5%9Bcie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×