Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BONUS RPG

[TP] I3OROWSKI. cziter

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Twój nick z gry: Hildegilda *Steelseries
Nick cheatera: I3OROWSKI.
Serwer: Team Play
Data + dokładna godzina:15.12.13 około 12 (dałbym zgłoszenie wcześniej, gdyby Wasze HLTV działało poprawnie)
Steam ID cheatera: NS wiec zbędne.
IP Cheatera: 83.6.172.18:27005

Własne demko: http://speedy.sh/WqZ46/borowski.rar

Typek ma wh, widać to po samych wyjściach z żelków z nacelowanymi głowami.

Taka małą dygresja odnośnie Waszego HLTV- błagam, zróbcie coś z nim. Mapę wcześniej, na dd2 schowałem się przed anarchią od długiej, z granatem w ręku tak, iż nikt idący od respa TT by mnie nie zobaczył. Borowski zaczął skanować mi nad głową ni stąd ni z owąd licząc, iż wyjdę i wtedy mnie zabije. Jednakże mimo braku mojej reakcji następnie zeskanował mi 3x głowę. Pomyślałem: Dobrze, że jest HLTV, będzie idealny materiał na dowód jego wh. Ale co? To samo co już od paru tygodni, ostatnie demko zuploadowane po 7:00. No i ja się pytam, po co tu HLTV skoro połowy dnia nie nagrywa? Tak samo wczoraj, przez HLTV nie nagrałem demka na czitera bo byłem pewien że będzie tu, na forum. Tak samo zrobił inny gracz i cziterzy grają dalej bezkarnie. Jeśli więc fatygowaliście się o wstawienie na serwer HLTV zróbcie z niego pożytek i je naprawcie.

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Ban dodany.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×