Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Garfeeld

Ban na nicku Garfeeld ;*

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka . Mam taki problem, ponieważ mam bana na liście banów a mogę grac . Gracz o tym nicku ma takie same ip jak ja . Grał na ns . 

Zapewnie wiecie, że ja gram na steam nie na ns . Grałem juz wczesniej na tym serwerze . Miałem pare odznak gdy znowu wbiłem ale miałem więcej zabic. Czy dało by radę jakoś odbanowac mnie na serwerze dm+bf2 .? Można by  było  zbanować tego gracza na id ns?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) jeśli gracz czitował na NS, a Ty grasz na Steam to "Aktywny Ban" nie dostaniesz.

2) jeśli IP jest to samo i nick ten sam to punkt pierwszy może nie mieć znaczenia [no sory ale taki zbieg okoliczności? Nick ten sam i jeszcze IP?] oczywiście ja nie moge Ci dać bana pernamentnego, ale teraz będe kickał Twój nick [jeśli Steam bo jeśli NS to aktywny od razu].

Co innego jakby ban był sprzed miesiąca, ale ten jest z niedawna :P Jak dla mnie to czitowałeś na NS, a teraz grasz na Steam [wszytko możliwe jest]

 

Jakby ban IP był na innym nicku to doradziłbym po prostu reset routera, ale jeśli IP zostało zbanowane na nicku na którym grasz i teraz o UB prosisz to już dla mnie sprawa dość dziwna i śmiało powiem oczywista... Może jednak znajdziesz SSy, które zrobiłem? xD

 

Ponadto zapewniam Cie, że na 99% Twoje IP nie zostanie odbanowane, gdyż jak w innych tematach ktoś mądry napisał:

"w takich przypadkach UB nie dajemy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale darek powiem Ci jedno ktoś się pod moj nick podszywał bo jak grałem na tym serwie to miałem jakies 20 zabic a gdy wbiłem 130 -,- Wiec nie wiem . Ale napewno nie grałem na ns i nie cheatwoałem ;p



A i gdy miałem ns na kompie to grałem na botach bo tak słaby byłem xd . (Nie gram na ns )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ładnie pięknie, ale na słowo przez internet NIEZNAJOMEMU nie wierze.

Nick ten sam + to same IP = potwierdzenie, że to nie przypadkowy ban i że to Ty [bynajmniej dla mnie]

Ja kończę dyskusję bo swoje już powiedziałem, a bitwa na słówka to sorry, ale jest bez sensu.

Czekaj na decyzję UB Support.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Ban zostaje !

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×