Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat1.

Davis - skarga

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pisze skarge bo juz mnie ten adminek denerwuje. I nawet mi nie odpisuj personalnie bo ignoruje takich ludzi jak ty.

Dostałem bana za:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Davis
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Powod: 'Zmien na 32bit'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:29383800'
[AMXBans] Twoje IP: '83.29.15.72'
[AMXBans] ===============================================

 

Mimo iż wcześniej dostałem monit o 32 bitach gdy tylko zabiłem w/w osobnika, (zaznaczam że nie bylo zadnego smoke'a przez którego mógłbym strzelać) i go przeszedłem pozytywnie. Po kolejnym zabiciu tego PROplayera znowu sypnal mi monitem 32 bit tym razem kupowalem bron i kliknalem przez przypadek co innego i pach ban poleciał. Przy okazji mógłby sobie dać banika za obraze i wyśmiewanie, bo nie może sie pogodzic z tym, że jest słaby i ktoś go bije:

 

mat1 killed Davis with m4a1

mat1 killed Davis with ak47
Davis :  jakis mati buahahaha

 

mat1 killed Davis with a headshot from famas

Davis :  napsy bija

 

 

Ja>ty so sad.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepiej dac komus test z 2 razy dla pewnosci

 

On wiecznie unika testy i ucieka od nich a jak je wykonuje to prawie zawsze negatywnie, sytuacja nie pierwszy raz.

 

 

kliknalem przez przypadek co innego i pach ban poleciał

 

Wypowiedź na poziomie gimnazjalnym, nie martw się nie długo masz testy wykażesz się.

 

 

 

nie może sie pogodzic z tym, że jest słaby i ktoś go bije:

 

Do dziś nie chcesz grać ze mną 1v1 bo wiesz, że na serwerze dd2 istniejesz tylko dzięki info na steamie ;/ Ale to tak na marginesie.

 

 

A tu mały dowodzik:

 

30sg6c3.png

 

Ode mnie tyle. Zmień bity + nie prowokuj i zacznij się uczyć polskiego już bo widzę masę błędów a egzaminy gimnazjalne tuż tuż!



@ edit

 

Jeszcze mały dodatek z przeszłości gracza, który otrzymuje nie pierwszy raz bana za bity (5 minut dla niego to za mało) + wielokrotnie obraża graczy przez mikrofon jak i pisemnie ale tego już nie raczył tu wkleić :)

 

2zzubkn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem Ci już, że ignoruje takich ludzi jak Ty, uwagi personalne zachowaj sobie dla siebie i mnie nie pouczaj proszę Cię.... bo ktoś na Twoim poziomie nawet nie powinien się udzielać.

 

Jeszcze mały dodatek z przeszłości gracza, który otrzymuje nie pierwszy raz bana za bity (5 minut dla niego to za mało) + wielokrotnie obraża graczy przez mikrofon jak i pisemnie ale tego już nie raczył tu wkleić

 

Co do tego to się lekko zagalopowałeś człowieczku. Bany za bity to w ogóle jakaś parodia z Twojej strony robisz monit raz, przechodze pozytywnie a potem walisz drugi raz z reguły na początku rundy co wszystko wyjaśnia. Czemu nie wrzucisz screena z pozytywnym testem? - i tu również wszystko jasne :) Oczywiście za każdym razem mam niezwykłe szczęście, że przechodze testy za 1 razem bez problemu, a za drugim już nie. Nic tylko zacząć grać w lottka :]. Kolejna sprawa, w której jesteś omylny to obraza przez mikrofon - nie używam mikrofonu w grze, nigdy. Odnośnie obrazy pisemnej to z tego co sobie przypominam bany, które mi wlepiłeś tyczyły się tylko Ciebie i nikogo innego. Bany tylko i wyłącznie zawsze dostawałem od Ciebie, dziwne, że inni admini za moje WIELOKROTNE obrażanie graczy mnie nie banują, też ciekawe. I generalnie uciekasz od tematu bo to właśnie ja zaprezentowałem, że obrażasz.

 

 

Do dziś nie chcesz grać ze mną 1v1 bo wiesz, że na serwerze dd2 istniejesz tylko dzięki info na steamie ;/ Ale to tak na marginesie.

 

a czy kiedykolwiek mi to proponowałeś ? Nie sądze.. wieć również nie wypisuj bzdur bo śmiesznie troszke :) Czekam na wyzwanie - zapraszam na esla zobaczymy ile ugrasz haha :)

 

 

i takie motto na koniec: "Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem :>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Co do testów się nie wypowiem.

Jednak co do obrażania to mat1 ma w tym wypadku rację wg mnie. NIGDY(lub raz czy dwa maksymalnie) nie widziałem, aby mat1 kogokolwiek obraził. Owszem wystąpił sporadycznie(naprawdę sporadycznie) wpis o farcie czy cokolwiek w tym stylu. Poza tym nic co mogłoby kogokolwiek obrazić. Z mikro też nie słyszałem gościa. 

Tyle zauważyłem podczas niejednokrotnych gier z w/w graczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Davis, po co zaczynasz? Niepotrzebnie prowokujesz.

 

Potwierdzam wersje gracza.

L 12/20/2013 - 10:44:55: Gracz mat1 przeszedl test POZYTYWNIE!
L 12/20/2013 - 10:46:25: Gracz mat1 przeszedl test NEGATYWNIE!

 

Davis nie zachowuj się chamsko i jak ktoś raz przechodzi test pozytywnie to nie męcz go dalej na tej samej mapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×