Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wojciu54

ping

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pingiem. Gram na AWP, czy DD2 to mam niski ping wszystko jest spoko. Wbije sobie na CODa, to zaczyna się piekło, zwiększa mi się ping do około >70. Gra mi laguje itd.

Wiecie co z tym fantem zrobić ? Proszę o szybką pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Trochę ciężka sprawa, ale może coś wykombinujemy ;)

Najpierw spróbuj wejść w CS'a, zminimalizować, uruchomić menadzer zadań, odnaleść half-life(bądz cs), nacisnąć na niego prawym wziąć opcję "ustaw priorytet" i weź priorytet niski.

 

Mam nadzieję, że to pomoże, ale jeśli nei to pisz. Może coś się poradzi dalej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam pewną propozycję, ale boję się @Petrus'a, że mnie zwarnuje za hackowanie xD Zaryzykuje :) Przeczytaj uważnie

 

A więc proponuje Ci podmiane modeli Kopytkowych na te zwykłe z CSa - na COD są modele broni, których nie ma na innych serwerach i stąd moja teza, że one są winne wysokiemu pingowi na CODzie.

 

Pobierz te archiwum: http://speedy.sh/CPP8j/kopytko-cod.zip i wypakuj. Pliki z archiwum podmieniasz z tymi w folderze kopytko_cod [folder jest domyślnie w C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike_downloads\models]. Po podmianie plików powinieneś mieć zwykłą broń, a nie modele z CODa. Plików do podmiany jest 16.

 

UWAGA! Jeśli po podmianie plików wystąpi jakiś błąd to po prostu usuń folder kopytko_cod - zostanie on ponownie pobrany z serwera przy wejściu na niego :)

 

 

Pomogło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś pomoże , bo modele broni , itp , moga tylko praktycznie obnizać FPS , a nie pingi , jak już moze to wynikac z przeciazenia serwera , lub z maszyny na jakiej stoi , wystarczy , zglosic sie do pukawki o podmiane maszyny . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wystarczy , zglosic sie do pukawki o podmiane maszyny .

Nie jestem pewny, czy spełniają takie zachcianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ?. Dobrze zagadać , poszantazować , dobrymi chwytami i napewno dasz rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz 3 komędy :

cl_updaterate 31
cl_cmdrate 30
rate 25000

Jak wpiszesz te 3 komędy w consoli to będziesz mial ping 30 max i zero lagów : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

przeskanuj kompa mozliwe ze masz jakis syf albo skontaktoj sie z dostawcą internetu moze wystepuja u niego jakies problemy ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wpisz 3 komędy : cl_updaterate 31 cl_cmdrate 30 rate 25000 Jak wpiszesz te 3 komędy w consoli to będziesz mial ping 30 max i zero lagów : )

 

Kolego te komendy nei zawsze pomagają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak mialem taki problem to wpisywalem takie same komendy ,scanowalem system ,zmniejszalem przepustowosc i nic nie pomagało!!

 

Dopiero wyczytalem gdzies zeby wgrac od nowa csa  i faktycznie pomogło ;-)

 

 

Ale tak jak kazdy pisze ,kazdy  mial inny przypadek i inne rozwiazanie .Muszisz czystac i probowac wkoncu cos pomoze .

W wiekszosci takie problemy leza od strony dostawcy internetu.

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiąznay / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×