Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Kopytkowy News nr12

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

a1h6df.jpg

 

Witam Wszystkich! Dziś mam przyjemność zaprezentować Wam kolejne wydanie Kopytkowego tygodnika. Przeczytacie w nim o zmianach, które zaszły na forum i serwerach oraz o wielu innych rzeczach, które się zmieniły bądź pojawiły od czasu ostatniego wydania. Zapraszam!

 

33vn8n9.jpg

 

 Na początku chciałbym przypomnieć, że od 20 grudnia 2013 do 3 stycznia 2014 roku każde doładowanie portfela w Kopytkowym sklepie za pomocą przelewu będzie powiększone o 50% – jak widać korzyści możemy mieć duże (szczegóły? >klik< ) :)

Ponadto informuję, że 20 grudnia nastąpił restart leżeli na serwerze Call Of Duty i teraz każdy ma równe szanse!

 

Z różnych względów niestety odeszło od Nas kilku użytkowników: Raod, Na Lajcie, Divese, TosieK, SkullCandy oraz NeVeas. Mamy jednak nadzieję, że będą Nas odwiedzać, albo i nawet wrócą na dłużej. Z wszystkich rang zrezygnował Davis, ale liczymy na to, że Nas nie opuści :).Oczywiście przyszli też nowi użytkownicy, których serdecznie witamy!

 

96l3za.jpg

W ciągu ostatniego miesiąca szeregi adminów powitało oraz pożegnało wiele osób.

Adminami na serwerze DM+BF2 zostali Maciek Barman (za trzecim podejściem), The Rev, - Darek -, a przywileje utracili TosieK (rezygnacja) oraz Tecku z powodu braku aktywności. Wiele podań zostało odrzuconych: szymon33224 (w skrócie brak poparcia graczy), SkullCandy (odejście od Sieci), wiecej niz gram. (nie ma możliwości posiadania admina na NS), Skrabik oraz Garfeeld nie spełniali wszystkich wymagań opisanych w wzorze.

Serwer AWP powitał na stanowisku admina: Borsuk Miodowy, PatuSia oraz Nattowe <3. Swoich sił próbował BartekPL, ale niestety się nie udało.

Serwer DD2 Only przywitał tylko jednego nowego admina - TuReK. Zostały odrzucone podania od: Cancel, Wujo, oraz naiwniak. Zrezygnował TosieK oraz Davis.

Adminami serwera COD został Mjusic oraz Kamil <3. Z powodu nieodwiedzania forum admina utracił t0t0.

Admina na serwerze TP otrzymali: BesT1337 (niestety na następny dzień utracił admina z powodu używania wspomagaczy w grze), palenie228, ` Tkr end aim bot gejming (po 17 dniach utrata - gra na NS), Bmh`Porobiony` (niedługo potem utrata z powodu braku aktywności). Admina odebrano: #frisktvagat z powodu dzielenia steam z inną osobą i brak tagu oraz Pan Ziółko - brak gry na serwerze. Odrzucono podanie DawioSkorpion.

 

Wszystkim, którzy otrzymali Admina życzymy powodzenia w pełnionej funkcji, a tych którym się nie udało zachęcamy do spróbowania ponownie w momencie, gdy uzupełnią swoje "nieprawidłowości" ;)

Obecnie na rozstrzygnięcie podania oczekuje ciara - trzymamy kciuki!

 

Zmiany:

-> DD2 Only:

 

   - odrzucono: propozycję sprzedawania broni po wpisaniu na say "/sell"; propozycję dawania info po zgonie, propozycję wgrania na serwer pluginów "Fragcounter.amxx"; "Welcome.amxx" i kilka innych pluginów >klik<; propozycję wgrania na serwer mapy de_mirage

   + zaakceptowano: propozycję dodania mapy de_dust2_snow

 

Obecnie trwa temat dotyczący wgrania na serwer pluginu BF2, ale bez działających odznak - http://www.cs-kopytk...128-propozycja/

 

-> COD:

 

   - odrzucono: propozycję ograniczenia czasu działania perku Brzucho Doknesa, propozycję wgrania nowych klas; propozycję dawania exp za wygranie nominowanej przez siebie mapy, propozycje wgrania modeli do wswzystkich broni, propozycje zmiany perku Kierowca Tajsona; propozycje dodania mapy de_snow

   + zaakceptowano: propozycje wgrania mapy de_ratz_final, propozycje dodania perku EQ Partyzanta, propozycje otrzymywania dodatkowego exp za prowadzenie w tabeli; zmianę interpu - teraz jest wymuszany interp 0,01; sprzedawanie przedmiotu pod komendą "/sell"; propozycje dodania mapy de_dust2_snow

 

Wiele tematów jest jeszcze w toku, więc zapraszamy do wypowiadania się http://www.cs-kopytk...opozycje-zmian/ :)

 

-> TP:

 

   - odrzucono: propozycję usunięcia antyrush'u, propozycję automatycznego banowania za FB swojemu Teamowi, wgranie na serwer mapy de_dust2_snow; propozycję zmiany serwera na ONLY STEAM; propozycje dodania kolejnej mapy na serwer [...]

   + zaakceptowano: propozycję dodania mapy - dodano de_train

 

-> DM+BF2:

 

   - odrzucono: propozycję zmniejszenia wymagań na odznakę z broni szturmowej; propozycje dodania map typu wh oraz fy_snow ; usunięcie mapy cs_wiocha; propozycję dodania slotów oraz zwiększenia czasu afk

   + zaakceptowano: propozycję dodania mapy de_prodigy i de_dust2_snow [...]; de_mirage.

 

-> AWP: serwer nie otrzymał znaczących propozycji - zachęcamy do składania ;)

 

 

k9b0iq.jpg

 

2hs45eb.jpg

1. Latarso[N]

2. Wider

3. FanSS ;]

149wcyb.jpg

1. ~D!No

2. Jak sie gra w te Karabiny!?

3. Davis

ogl79g.jpg

1. Music

2. Technik Ekonomista

3. Baku:S

4r525i.jpg

1. FoRfItEr

2. b4rti

3. DraQ [t]. Krzychu !!!

1zp2kjo.jpg

1. Smakosh

2. jar

3. Kattler

 

2dwg9ea.jpg

 

Nauczycielka pyta dzieci:
- Jakie warzywo sprawia, że oczy łzawią?
- Kalarepa, proszę pani - wyrywa się z odpowiedzią Jasiu.
- Nie Jasiu, zapewne miałeś na myśli cebulę.
- Nie, proszę pani. Pani chyba nigdy nie oberwała kalarepą po jajach.

 

Mały Jasio wybrał się na mecz. Siedzący obok mężczyzna pyta go:
- Jak tu wszedłeś, synku?
- Miałem bilet.
- Sam go kupiłeś?
- Nie, tata kupił.
- A gdzie jest tata?
- W domu, szuka biletu.

 

Facet wchodzi z pistoletem do baru i pyta:
- Kto pieprzył moją żonę??
Głos z końca sali:
- Nie masz tylu nabojów.

 

Jest ojciec?
- Jest - odpowiada szeptem dziecko.
- To poproś go.
- Nie mogę - szepcze dziecko.
- Dlaczego?
- Bo jest zajęty - szepcze dalej.
- A mama jest?
- Jest.
- To poproś mamę.
- Nie mogę. Też jest zajęta.
- A czy oprócz mamy i taty jest jeszcze ktoś w domu?
- Tak, policja - potwierdza nadal szeptem maluch.
- No to poproś pana policjanta.
- Nie mogę, jest zajęty.
- Czy jeszcze ktoś jest w domu?
- Straż pożarna, ale pan strażak też jest zajęty.
- Powiedz mi dziecko, co oni wszyscy robią u was w domu?
- Szukają.
- Kogo?
- Mnie...

 

Policjant zatrzymuje ciężarówkę:
- Po raz kolejny panu mówię, że gubi pan towar.
- A ja po raz kolejny panu odpowiadam, że jest gołoledź, a ja jeżdżę piaskarką.

 

 

Niedługo święta Bożego Narodzenia - z tej okazji życzymy Wam smacznego karpia, dużo prezentów, miłej atmosfery rodzinnej i udanej zabawy oraz udanego wypoczynku!

 

 

Tak oto dobiegliśmy do końca tego wydania, dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 14

Składasz już podanie na Redaktora, czy jeszcze tydzień poczekasz? :)

Dobra robota.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×