Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat0507

Zmiana w klasach premium

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wpadlem na pomysl aby troche zmienic klasy premium poniewaz sa za mocne. Zrobic tak aby kadza z klas miala co innego np jedna kilka broni, druga dodatkowe hp za zabicie a nie ze wszystkie maja kilka broni dodatkowe hp i do tego szybszy exp. Wiem ze wszyscy ci co maja premke bede przeciwni bo juz by im tak dobrze nie szlo ale taka zmiana by byla dobra. Co sadzicie o takiej zmianie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego że premium ma tak jakby VIPa i dostaje każda klasa za HS+35HP a normalne zabicie +15HP.

Co do ekwipunku jak wspomniałeś chcesz, aby jedna klasa miała np. dwie bronie, inna HP za zabicie. Cóż ja się z tym, niezgadzam ponieważ, premium się kupuje za pieniądze to trzeba mieć z tego jakieś plusy. Skoro uważasz ,że premium jest mocne to zachęcam do kupienia to nie jest aż, tak drogie . Ja jestem na ~Nie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by było osłabić ,ale zostało już to zrobione . Płakaliście ,że z Brzuchem nie da się [PREMIUM] zabić bo biegają jak wściekli i mają po 1000 hp --- Brzucho straciło swoją wartość ,gdyż właściciel tego perku biega wolniej . Przyznam mamy przewagę grając premium ,ale "TAKIE SĄ UROKI CODA" (że aż zacytuję WestCC".  

 

 

W premkach przydałoby się zmniejszyć szybkość biegu ;>

 

To jedyna rzecz , którą można zmienić . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona.

Jeżeli będą jakieś drobne propozycje zmian, odnośnie pojedynczych elementów to oczywiście można zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×